0 oy
162 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (849 puan) tarafından

image

Aylardır bekliyordum ♥️

Adanada ki arkadaşlar gitmenizi tavsiye ederim çok güzeldi ortam ve kitaplar bayağı uygun fiyatlıydı

7 Cevaplar

0 oy
tarafından

Cok giderdim kitap fuarına adanada:)

(849 puan) tarafından
Ben daha önce marasta okuduğum için marastakine çok gittim ama Adana'da ilk defa nasip oldu :)
-Reklam-
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Resmen kitapların ilk açıldığındaki kokusu burnuma geldi. En sevdiğim yerdir kitap fuarları. Ben de geçen haftalarda sipariş vermiştim geldi bebeklerim :)
(2,493 puan) tarafından
Ayyy bayılıyorum iş bankasi yayınlarına. Kendime çok kızıyorum ama bir türlü sevemedim klasik okumayı.
(849 puan) tarafından
Aslında Tolstoyla ve Dostoyewski başla seversin bende sevmezdim son bir senedir okuyorum
(2,493 puan) tarafından
Türk Dili ve edebiyatı öğretmeniyim. Üniversitede de sevmezdim. Zorla okurdum. Dediklerinle de  tekrar deneyeceğim. Teşekkür ederim canım :)
(849 puan) tarafından
Belki de orda bıktırdılar bilemeyiz :D
(2,493 puan) tarafından
Hahahah belki de :D
0 oy
tarafından
Baştan ilk 4 süper güle güle oku canım 
(849 puan) tarafından
Sağol canım teşekkür ederim
0 oy
(1,837 puan) tarafından

Her sene fuarda çalışan ben gözlerim yaşlı. Keşke Tüyap yine acilsaydi :'(

(849 puan) tarafından
Bu sene açmadi mi Tüyap
(1,837 puan) tarafından
Yok canım en son 2019 yılında açıldı sonrasında hiç olmadı kovidden dolayı
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Ne güzel ya bekarken hep gider alır okurdum çocuk oldu hemen işten çıktım şimdi bi kitap istesem eşim ne gerek var diyor insanın kendi ekonomik özgürlüğü ne kadar güzel bir şey 
(849 puan) tarafından
Ne kuaför masrafım var ne makyaj malzemesine para veriyorum bı kitap zevkim var ona da karışmasın bı zahmet:) hem ben bunları kendi altın paramla aldım
0 oy
(2,688 puan) tarafından
Fuarları çok severim Fransız Kafka dava okudum hicbirsey anlamamak bu kıtabin özeti normalde dönüşüm kitabını bir tane daha vardı onu sevdim ama bu kitaba mantığım bı turlu yetmedi bitirince özetini yaz lütfen:)))
(849 puan) tarafından
Ona ne zaman sıra gelir hiç bilmiyorm önce Jack London kitaplarını bitireceğim :)
0 oy
(887 puan) tarafından

Bende kitap hastasıyım cok severim alırım okurum hele o kitap kokusu ne güzel huzur veriyor insana burda pandemıden önce olurdu şimdi daha yok malesef :(

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 162 göst.
3 Aralık 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Citipiti (2,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 81 göst.
4 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fadik63 (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 179 göst.
0 oy
3 cevap 181 göst.
2 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,372 puan) tarafından soruldu

378,834 soru

11,339,366 cevap

34,803 kullanıcı

...