0 oy
404 göst.
Diğer kategorisinde (193 puan) tarafından
Dün  tuvaletti yikiodum 2 yasindaki oglumda oynuodu bizim lavabo disarda kapi vs bisey yok lavaboya ozon döktüm sonra ben tuvalete girdim ozon dokmeye arkamdan gelmis eliyle degip agzina mi gotrdu  bilmyrm daha sonra uyudu yarim saat uyandi duruduk yere kusmaya basladi bende süpelendim acaba agzinami surdu diye sonra hastaneye gotrdk yarim saati geckin sıra bekledik girdik doktora camasir suyunu yutmus olabilir şikayetiyle getirdim diyorum sende bisey varmi tamam olabilir sen kesin gördünmü içerken diyo ben icmesine izin verirmiyim acaba bu yuzdenmi kusuyo diye getirdim şüpheleniyorum diyorum yuzume bile bakmyr bilgisayrina bakiyor oyle konsyo neyse gidip kan verin dedi labaratuvara gittik zaten durmuyo hic bisekilde zar zor kan aldilar 2 saate oyle bekledik kan sonucu biturlu cikmio gittim sekrete sordum tamam çıkmista biri eksik diyo gidiom doktota diom o isledemi ben ugrascam gifin eksik olan kagidi bulun gelin diyo cocuk bi taraftan durmaz zaten  o oraya yoluyo o oraya yoluyo sonra tekrar deldiler cocun elini kan aldilar saat 9 da gittik 1 oldu bekleye bekleye sonra baska bi doktor geldi Allah razi olsun o biraz ilgilendi bakti sonra yine bizim doktora yoladi gittim nagihan hanima gidin dedi bizim doktor oraya giderim o doktorunuz beni aramadi söyleyin arasin oyle bakarim der tam bi rezalet vala ayaklarimiz sisti en sonunda nagihan hanim dediği  2 ilac yazmis peribiyotik eczaneci okuyamamis ne yazdini bi ilaçta varmış onun alamamis esim sigorta var sigorta karsilamiomus zaten 115 liraymis kucuck damla simdi atesi var isal var kusma var ne yapcam bilmyrm hastaneye gotrsek ayri dert götrmesek ayri dert ölcen gitcen kimsenin umurunda değilsin pazartesi gunu saglik ocagina gotrcem gecmesse sikayetleri   Allah kimsyi bu zamanda hastaneye filan dusurmesin vala öl git ilgilenmiyolar

17 Cevaplar

+1 oy
tarafından
varsa başka bir hastaneye gidin. bence beklemeyin ya. 
(193 puan) tarafından
bilmyrm cmm olmassa aksam baska biyere gotrcem dedin gibi cunku isal kusma durmuo
tarafından
bari bol su ver çocuğa vücut susuz kalmasın bence akşamı beklemeyin yazık yani.
-Reklam-
0 oy
(119,342 puan) tarafından
baska bu hastaneye goturun
(193 puan) tarafından
kanlarina temiz dedi ama belli olurdu zaten camasif suyu yutmus kesin bisey degil cnm
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Bekleme pazartesiyi zehirlenmişse ne olacak o kadar beklenmez özele gidin 
(193 puan) tarafından
cnm kanlarına bakti temiz dedi
tarafından
İlacı bile alamamışlar özele nasıl gitsinler ya biz bile özele zor gidiyoruz baştan sona masraf parası olmayan adım atamaz özele
(4,089 puan) tarafından
Canım ne yapacaksın zamanında annem elimdeki altını çıkarıp doktora vermişti çok iyi hatırlıyorum borç harç ne var ne yok bulacaksın çocuğun için kusuyor ishal bunlar zehirlenme belirtilisi eğer başka bi rahatsızlığı yoksa
0 oy
(16 puan) tarafından
Canım geçmiş olsun insalah kötü bisey ol maz  başka hastane yokmu bulunduğun yerde ben olsam okadar beklemem direk ciaka r Bask a hastaneye goturrurm şuan ile yeridnd e olsam. Giderim 
0 oy
(155 puan) tarafından
Başka hastaneye git o ilacı bile anlmasaydin zatn belli dokgru düzgün muane etmemiş ilacı bile nasıl yazdiysa
0 oy
tarafından
Özele gidin mutlaka 
0 oy
(7,036 puan) tarafından
özele gotur kuzum durma
0 oy
(808 puan) tarafından
Küçükken bende içmiştim annem yoğurt yedirmisti bol yoğurt yedir
0 oy
(319 puan) tarafından
Bulundugunuz yerlerde klinikler yokmu tip merkezi seklinde, saglik ocaginin ozel versiyonu. oraya goturun muayenesi 15 lira falan bizim burdaki. ozel hastaneler 170 230 degisiyo.daha uygun gotur bence 
0 oy
tarafından
Töbe töbe ya    
0 oy
(465 puan) tarafından
Yutmamis o zaman kokusu zehirlemis cocugu ayni seyler bizde de oldu sadece enfksiyon ve oksuruk vardi hava vermeleri lazim bence bi acile gidip hava isteyin
0 oy
tarafından
Kokusu dokunmuştur kesin geçmiş olsun inşallah bişey olmaz
0 oy
(669 puan) tarafından
Allah böyle doktorların belasını versin hastaların çogu doktorların yızunden ölüyo hiç bekleme bence allah korusun bise olur cocuga baska doktora götürun icini temizlerler belki serum falan takarlar 
0 oy
tarafından
Bence hiç pazartesi bekleme direk özele götür nasıl ilgileniyor lar hem kan daha çabuk cikar
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Eğer maddi durumunuz iyi değilse borç alıp özel e götürün gecikmeye gelmez mideyi boğazı yakar deler yoğurt yedir tekrar kusarsa
0 oy
(403 puan) tarafından
Ben olsam o hastaneyi başına yikar başka dr giderdim baslarim beyaz kodlarina cok simardi bazilari bi hemsire olarak söylüyorum bunu soz konusu bi cocuk
0 oy
tarafından
iyide hastaneyi başlarına yıkamadın mı çocuk çamaşır suyu içmiş bu ne yani zorla mı doktor olmuşlar 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 657 göst.
14 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Aysealya (748 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 189 göst.
1 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Berivanadnan (341 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 944 göst.
6 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Sumeyyery (106 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 522 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,449 puan) tarafından soruldu

380,162 soru

11,380,710 cevap

34,871 kullanıcı

...