+1 oy
299 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Dün hava güzel di markete gittik oğlumla sonra biraz sitenin bahçesinde gezelim dedik.

Kraker almıştım oğlumun eline verdim karsidan da 2 yaşında bi kız bebisle annesi geliyordu kraker istedi bende verdim kıza tam yerken yere düşürdü ama herkesin basıp geçtiği yere düştü kiz tam yerdeki alirken müdahale ettim alma sana yenisini yerim dedim annesi bisey olmaz mikropta lazim vücuda dedi.

Izin vermedim ben yani icim el vermedi pis herkesin bastığı yer yenisini verdim krakerin annesi de bisey demedi .

Yani vucud mikropta alsin diye yerdeki neden yesin ki cocuk? 

20 Cevaplar

+1 oy
(92 puan) tarafından
Yanii sacmalik.Afedersim insanlar tukuruyor bile.Hadi evde olur bir nevi tamm ama sokakta baskasinin evinde hayatta
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Abartmış o da evin içine düşse anlarım da dışarıda yere düşen de verilmez 
+1 oy
tarafından
Evet vücudumuz mikroba alışkın olsun ama yerdekinide küçücük bebeğe verilmez yaz gelsin ayaklarını çıplak yap toprağa değdirsin üzerini kirletsin mikroptan kastımız bu yerdeki pislikleri ağzına sürmesin iyi yapmışsın müdahale etmişsin
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Evin icinde veririm çocuğa  da dışarıda  kim bilir kimler nerde geziyorda oraya bastı.  Nasıl verir insan çocuğuna  pis pis
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Mikrop da gerek diye sağdan soldan topladığımız şeyleri ya da meyve sebzeyi verelim o zaman hey  Allahım ya..  
0 oy
(50 puan) tarafından

Var doğru çok sakınmak iyi değil ama o biraz fazla abartmış millet yerlere tukuruyor bile :(Bende geçende hastane gittim hastanede çocuğun emziği yere düştü kadın hiç silmedi bile direk ağzına verdi benim bile midem bulandı 

0 oy
(1,439 puan) tarafından
10 dk kuralı diye birsey duydum hemen yerden alirsan skinti olmazmış zaman geçmeden ama icim almaz benim bu yasta bebegime hic yedirmem hele yıkanacak olsa neyse de
tarafından
10 dk değil o 5 saniye kuralı fakat doktorlar doğru olmadığını söylüyor onun mikrop saniyeler içinde nüfuz edecek bı şeymiş
(1,439 puan) tarafından
ben herseyden cabuk tiksinirim zaten cok araştırmadim yemediğim için bana da bir ark demisti
tarafından
Anladm cnm
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Ay nasıl sinir oluyorm öyle diyenlere. Gecenlere biri de bana dedi bende. O zmn kızı götüreyim çöp bidonuna daldırıp cikartayim istersen vücudu tek tek uğraşmasin dediydim. Sinir etmişti artık . Bilmiş bilmiş konuşuyordu
0 oy
tarafından
Saçmalamis kadın 
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Vereydin annesi yiyeydiii nasıl bı düşünce evde bile insan veremiyor acabami diyor dışarda hele birde
0 oy
tarafından
Yani mikrop evet ihtiyaç var  ama herkesin yürüdüğü, hayvanların işlediği, toz yaprak yoldaki mikrop ta yolda kalsın bi zahmet. İyi yapmışsın canım yenisini vermekle ama ne bilim annenin de biraz dikkat etmesi lazım artistliğin lüzumu yok derler ya hani tam o nokta://
0 oy
(1,030 puan) tarafından
Ben evimi bile hergün temizleyip silmeme rağmen yere düşeni vermiyorum pess doğrusu
0 oy
tarafından
Evde belli yere düştüyse evet ama milletin basıp tükürdüğü belkide hayvanların çiş yaptığı yerdekini vermen 
0 oy
(27,339 puan) tarafından

Vay anasını mikrop lazım diye yerden alıp yemeyende ne bilim mantığa bak

0 oy
tarafından
Ay evde düşse verirdim de dışarıda aslaa
0 oy
tarafından
Annesi doğru yapmış bizim ailede de böyledir mikrop da lazım deriz çocuklarımız hiç hastalanmazlar çok şükür gerçekten bağışıklık kazanıyorlar öyle öyle
0 oy
tarafından

Bugüne kadar hep düşen birşeyi alır 3 kere üfler yerim

0 oy
(932 puan) tarafından
Kendisi ne versen yemez ama
0 oy
(880 puan) tarafından
O olay ev için geçerli kadın olayı yanlış anlamış allah akıl fikir versin 
0 oy
(104 puan) tarafından
tabaktan yemek masasina düşse bile vermiyorum çocuğuma evde yere düşen biseyi aldırmıyorum.. dışarı da ****** var dışkısıni yaptığı yer olur insanlar o ayaklarla her yere basıyor tükürüyor kadin cok saçmalamış bn yemedigim şeyi cocuguma da vermem 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 501 göst.
3 Aralık 2020 Aile kategorisinde Yesilim (2,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 26 göst.
17 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Emine eftelya (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 138 göst.
12 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde AYSGUL. 5821 (227 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 1,531 göst.
25 Temmuz 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde SznNa (26 puan) tarafından soruldu

378,368 soru

11,325,386 cevap

34,777 kullanıcı

...