0 oy
150 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
İki komşum var biri diğerinin 6 yaşındaki kızına para ile bakıyor bu kız çocuğunun annesi 25 yaşında tuhaf biri çocukla hiç ilgilenmiyor gece tuvalete gitmesin diye çocuğa akşam su içirmez çocuk sarılmak istediğinde hep iter, çocuğun doğum günlerini falan kutlamaz, kesinlikle çocuğa sevgi göstermez. Bakıcı olan diğer komşumuz da bu çocuğa para karşılığında bakıyor bakıcı komşunun 18,16, 5 yaşında üç kızı var komşuma son gittiğimde şunu fark ettim küçük kızın çok korkmuş bir surat ifadesi vardı o gün modu çok düşüktü sorguladım ve 18 yaşındaki kızın 6 yaşındaki çocukla işte altına yapıyorsun çişli sana bez takalım diye dalga geçtiğini gördüm sonra gözlerimle 16 yaşındaki çocuğun da 6 yaşındaki kıza hadi dilini çıkar poz ver fotoğrafını çekeceğim dediğine şahit oldum olaya müdahale ettim ama o an aklıma kötü bir şey gelmedi sonra ise aslında fotoğrafları çok farklı yerlerde kullanabileceği de geldi günlerdir düşünüyorum ne yapmalıyım çocuğun annesinin biraz aklı yarım genetik olarak yani kızlar ne yapmalıyım çok endişeleniyorum bu çocuk için

6 Cevaplar

0 oy
(1,154 puan) tarafından
Direk bakanlığı arayacaksın onlar gelip inceleme yapıp çocuk için doğru olana kanaat getirecekler 
(932 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kendi ismini verme durumu anlat evde incelme yapilmasini istiyorum adım geçmesin de aile sosyal politikalara mi ne oraya şikayet ediliyordu sanki
0 oy
(2,692 puan) tarafından
İnanmıyorum ya annesi böyle davraniyor çocuğa bakılan yere bak.. ama kim şikayet etti diye şüphelenirler yüksek ihtimal sen olduğu anlaşilir
0 oy
(1,777 puan) tarafından
Her çocuk doğuran eğitim veremiyor maalesef ki ve anne olamıyor
0 oy
(1,321 puan) tarafından
Babası yokmu bu çocuğun eşine şöyle adamla konuşsun senin konuşman uygun olmaz bizim hanım böyle böyle bir olaya şahit olmuş diye anlatsın eşin 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 257 göst.
0 oy
9 cevap 359 göst.
19 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 298 göst.
10 Aralık 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Meryemebrar (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 173 göst.
16 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde ASIL KADIN!! (594 puan) tarafından soruldu

381,160 soru

11,410,722 cevap

34,951 kullanıcı

...