+1 oy
270 göst.
Diğer kategorisinde (1,054 puan) tarafından
Esim olacak insanla aramizdaki büyük sorunlardan ötürü sogukluk var özelliklede bende artık bir seyler duzelsin diye ugrasmyrm cünkü hicbir seyin degismedigini gordüm.Konustugumuz zamanlar aynı odada olmuyrz beraber bir film vs cay izlemiyrz icmiyrz herkes kendi kafasinda takıliyor ki kendisi de surekli is pesinde surekli yogun bende bu durumdan ötürü takmiydm bırakmstm ama bugün benimle sohbet etmeyen vakit gecirmyen adam gelmis sabah bana sarıliyor sevgi gösteriyor güya tabiki isi düstügü icın resmen ***** yerine koyuyor beni. Iyice sinir oldum .Sonra birkac gündür tutturmus motor alackams arabasi var ve kac milyar borca girerek benim cocugumun kac yıldır oda almmis evde bir sürü ihtiyac varken böyle dedikce daha da delirdim o da sinirlendi cok hakliymis gibi kendisi  bende artik  patladım  zengin birisiyle evlenseydim bari hizmetcim olurdu zaten simdi de  ilgisizlik sevgisizlik degerisizlik  yasiyrm en azından takmzdm para harcar dururdm dedim gerizekalı bir anda saldırdı gözümü cizdi .Evet dedigim zoruna gitmis olabilir ki o da daha önce buna benzer  cok sey soylemisti.Her zamanki gibi beni yanıltmadı bir kere daha anladım sevgisine muhtactm önceleri ama artık hicbir seyini istemiyorum .Kocaman bir yalnızlık icindeyim eskisi gibi degilim .Yarın bir gün hicbir sey olmamıs gibi gelecek yine .Gozümdeki iz gececek ama icimdeki bosluk iz gecmeyecek .Ve nasil böyle oluryorlar nasıl hicbir sey yapmamis gibi devam etmeye calisiyorlar bunun gibiler?Nereye varacak bu yolun sonu bilemiyorum...

4 Cevaplar

0 oy
(3,456 puan) tarafından
Şimdi neden öyle dedin diyenler olur ama baştan belli yasadiklarini bilemiyorum bişey diyemem cnm
(1,054 puan) tarafından
Az cok anlatmaya calistim.biriktirdiklerimi anlatabildigim kadar
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Sen de bildiğini yapıp hiç bişey olmamış gibi konuşacaksın tatlım
(1,054 puan) tarafından
Yani kendimi ***** yerine mi koydurup kullandırtrcam
(14,428 puan) tarafından
Seninde ihtiyaçların yokmu canım sadece erkeğinmi var sen onu kullan yani geçinenilmek için biraz kendini düşün ne yapabilirim diye
Ya bu deveyi güdecen,ya bu diyardan gidecen
(1,054 puan) tarafından
Neyini kullancam bilmiyrm ki diyorum parasini harcayim alisveris yapayim yok icimden gelmiyor parasi mali
0 oy
(5,151 puan) tarafından
İkinizinde birbirinize saygınız bitmiş
(1,054 puan) tarafından
Aynen öyle saygının olmadigı yerde sevginin de bi manası kalmiyor
0 oy
(424 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım, yaşadığin yerde var mı akraban arkadaşın destekcin
(1,054 puan) tarafından
Yok  canım maalesef ailemle de sorunlarim var zaten onlar da yok anlcgn
(424 puan) tarafından
O zaman çok zor benim kuzenimde böyle ama ailesi yanında kız kardesi destekçi, bende bı şehirde tekim kaynanamla aram iyi değil aile arkadaş komşu kimse yok ama eşimle yine anlaşıyoruz, ikisinden biri olmazsa zor inşallah duzelir canim

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 334 göst.
13 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Sifanurr (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 980 göst.
5 Ocak 2021 Aile kategorisinde Mhmd8mrn (5,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 1,025 göst.
5 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Damla Karaca (1,822 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 313 göst.