0 oy
796 göst.
Diğer kategorisinde (1,837 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Şuan eşya taşıyorlardı nakliyeci yeni gitti. Evde de iki genç kız tek var başka kimse yok bir demlik çayla kısır yapıp götürsem olur mu sizce 

Ekleme: Götürme ne gerek var samimi olma götür bırak ama muhabbete girme diyenlere bir şey söylemek istiyorum. Götüreceğim çayın yanına kocamı ikram etmeyeceğim. Hoş geldiniz bir ihtiyacıniz olursa çalın kapımı çekinmeyin deyip evime döneceğim. Yani insanlık bu kadar öldü mü gerçekten? İki tane kız geldi ve yaşları 22 olsa da gerçekten çocuk ruhlular. Ne bilim içimiz kararmış yorumlardan bunu anladım 

30 Cevaplar

+7 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Posta girmeden kesin kıskandı tek yaşıyorlar diye mana bulacaktın sandım içeriği okuyunca aşırı sevindim bende 2 yıl tek yaşadım biri kapımı çalsın diye o kadar beklerdim ki öğrenciyken herkes kötü gözle bakardı tekim diye sen götür tanı sevmessen mesafe koyarsın 
tarafından
Valla günahını aldim ha. Bende aynı düsündüm. Götür sevaptır ne iyi edersin.
(8,592 puan) tarafından
Bende oyle sandm valla.  Ön yargı bu olsa gerek :/
tarafından
Ikramda bulunman çok güzel bir davranış ama çok içli dışlı olma evine alacak kadar
tarafından
Bencedeeeee şahsen ben bekar kiz almam evime:))
(1,837 puan) tarafından
Zaten çalışıyormuş canım bende eşim varken evime gelmesini istemem ki çocukla misafir ağırlamak da zor oluyor camdan cama edeceğimiz iki sohbet bile yeter bana :)
-Reklam-
+2 oy
(454 puan) tarafından
Bence götür, maşallah ne iyi insansın
+2 oy
tarafından
Çok güzel bir düşünce gayette iyi olur 
+1 oy
(997 puan) tarafından
Ne kadar güzel dusuncelisin ben olsam bende yapar götürdüm hemen yormlarda bekarmis yapma şöyle böyle denmiş ama ne bilim bence yanlış düşünce yap sen götür insan ev taşırken çok yoruluyor bir bardak çay o kadar iyi gelir ki 
(997 puan) tarafından
Ben sizin için dememistim yorumlarda yazılanlardan bahsetmiştim rahatsız oldum bekar diye öcü gözüyle bakilmasina o yüzden yazdım tam tersi sizin dusuncenizi takdir ettim
(1,837 puan) tarafından
Herkesin kendi düşüncesi boş ver ben sadece okuyup geçiyorum öyle tanışma ne gerek var samimi olma diyenlerin yorumlarını :))
(997 puan) tarafından
Belki okumaya geldi oraya belki neler yasadida ne zorluklarla kurdu o evi ne bilim hemen kötü düşünmemek lazm bence baktın ilerleyn zamnlarda olumsuz durum olur ha o zmn koyarsn mesafeni ama.bastan bekar diye konuşmamak ne bilim :)
(1,837 puan) tarafından
Konuştum ailesiyle konusmuyormus. Çalışıyormuş burda işine yakın diye taşınmış. Aman koynuma alıp yatmiycam ya :) herkesin sevabı günahı kendine bende gördükçe konuşurum
(997 puan) tarafından
Aynen canım katiliyorm sana
0 oy
tarafından
Bence boşver samimi olma
(1,837 puan) tarafından
Kız yazını kaynanamın sesiyle okudum aynı onun cümleler :D
(8,172 puan) tarafından
Hahahaha neden samimi olmasın ki ajsjwkq
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Bence gitme ya kalsın cnm
(1,837 puan) tarafından
Kız sevaptır
0 oy
(39 puan) tarafından
Ne güzel insansin ya çok hoşuma gitti benim komşum olsana . Götür tabiki içinden geldiyse tanışmış olursun hem tavırlarına göre sonrasinda hareket edersin zaten 
(1,837 puan) tarafından
Bende öyle düşündüm inşallah anlaşırız canım
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Götür canım sevaptır yorgunlardır şimdi hoşgeldiniz dersin hem 
(1,837 puan) tarafından
Ayak üstü konuştuk da öyle götüreyim bari
0 oy
(120,779 puan) tarafından
ilj dk dan vic vic olma bemce
(1,837 puan) tarafından
Yazık kız sevaptır adam akıllı eşyası bile yok
(120,779 puan) tarafından
bak simdi esyasi yok dedin icim tuhaf oldu gotur o zamab
(1,837 puan) tarafından
Olan eşyaları da çok eskiydi valla benim de içim tuhaf oldu görünce
0 oy
(5,116 puan) tarafından
Bence götür ama çok samimi olma 
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Ne gerek var 
0 oy
(895 puan) tarafından
Niye herkese ....... gozuyle bakiyrsnz.hepimiz insaniz sonucta.bakti hal hareketleri hosuna gitmiyor mesafe koyar.
(1,837 puan) tarafından
Öyle bakmıyorum canım ne haddime
(895 puan) tarafından
Senin icin demedim cnm.yorumlara dedim
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Belki ailesi sonra gelecek zamanla tanışırsın bi ihtiyaçları varmı sormak lazım
(1,837 puan) tarafından
Yok tek kalacak canım ayak üstü konuştuk hoş geldin dedim
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Git bir kek yap çay yap sevaptır biz öyle gördük hatta bir çorba yap götür telaştan yemek akıllarına gelmez
(1,154 puan) tarafından
O zaman çorba yap götür sevabına kısır falan yerleştikten sonra götürülür
(1,837 puan) tarafından
Yani ne yapacağımı bilemedim bende
(1,154 puan) tarafından
Yap çorba acıkmışsınızdır fırsat bulamazsınız ben surda oturuyorum de bırak yeterli
(895 puan) tarafından
Corbaya kisir ve cayi tercih ederim ben
(1,154 puan) tarafından
Yani farketmez o maksat hem tanışmak hemde insanlık ölmedi dedirtmek
0 oy
tarafından
Yap git canım Allah razı olsun ne güzel düşünmüşsün 
0 oy
tarafından
Bnde yapar götürürdm canm
0 oy
tarafından
Bence götür yazık belki acikmislardir usumuslerdir iyi olur taşınma zor 
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Burda herkesin içi çürümüş ben de 3 sene başka şehirde tek başıma yaşadım bekarken kimsenin de kocasına öyle bir gözle bakmadım. Bence götürün çok sevinirler
0 oy
(435 puan) tarafından
Banada söyle samimi bir komşu denk gelmedi,yaşadığım şehirde tekim doğum yaptım bir kişi yapımı çalmadı.Annem gelmişti Cok üzüldü bir komşun gelmedi dedi.Hep dua ediyorum iyi doğru insanlar karşıma çıksın diye ama vakti var demekki henüz olmadı.
0 oy
tarafından
Ben olsam kısor yapar kapıdan verir hoşgelsin derdim ama çokda samimi olmak istemezdim. Yaptıklarımdan verir ayaküstü muhabbet ederdim sadece

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 864 göst.
6 Aralık 2022 Aile kategorisinde Frover (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 661 göst.
12 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,223 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 289 göst.
9 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 1,237 göst.
28 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ilkbahar (321 puan) tarafından soruldu

397,183 soru

11,879,372 cevap

35,995 kullanıcı

...