0 oy
408 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (28 puan) tarafından
Saclarim bir  2.3 aydir dokuluyor hamilelikle ilgisi yok daha yeni hamileyim . Yani dikulmek dedigim normal bir sekilde dokulmek  degil avuc avuc gidiyor kendiliginden yerlere dokuluyor yani cok cok fazla dokuluyor boyle olan oldumu hic 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
https://instagram.com/halallesofficial?igshid=1pzidoio4ax9l

Bu adresteki sampuani @muhendisinoglu öneriyordu bir bakın inceleyin isterseniz birde kanda demir ve çinko değerinize baktırın
(28 puan) tarafından
Tamam cok sagolun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende beş ay önce doğum yaptım gittim bugün kansızlık çıktı hap verdi doktor
(214 puan) tarafından
Benim sac kalmadi kafamda ya 7 ay olacak dogum yapali nezaman durur ki yeni dus ettim  dökülen sacin haddi hesapi yok tutam tutam geliyor artik Piskolijim bozuldu resmen dokdora bende gidiyim kan vereyim böyle olmuyacak resmen bugun sac diplerim aciyor sanki biri sacimi kopartmis gibi :((
tarafından
Benimde yanlardan dökülmekten açılmalar başladı evi hergün süpürsem boş sanki süpürülmemiş gibi her yer kıl sabah uyandıpımda yastığımın üstü dolu
(214 puan) tarafından
Aynen bugun esim yastimdaki saclari toplamis saclarin dökülmüs gülüm diyor evet dedim baksana ne kadar dökülüyor
(28 puan) tarafından
Benimki hamilelikle ilgili degil  onceden vardi hamileligim daha cok yeni. Birde hamilelikde oluyorsa ben kel kaldim kesin daha fazla dokulemez cunku imkansiz
(28 puan) tarafından
Bende bir kendime baktiriyim
0 oy
(771 puan) tarafından
Valla benm de çok dökülüyor şacim kestirmeye dusunuyorum
(28 puan) tarafından
Ya benim asiri
(771 puan) tarafından
Benimde öle  kesilince de çağrı olsa bi doktora gtcem
(28 puan) tarafından
Kesincede virsey degismiyor
(771 puan) tarafından
Bilmiyorum belki azalır dökülmesi diye dusunuyorum
(28 puan) tarafından
Azalmitor ben kestirdim kestirmekle hicbir ilgisinyok
0 oy
(845 puan) tarafından
Canım b12 düşüklüğü olabilir benimde çok dokuluyodu b12 eksikliği kansızlık demir eksikliği varmış ondan dokuluyirmus 
(28 puan) tarafından
Ya oyle boyle degil gorsen varya
0 oy
tarafından
Canım beni görsen... Kına da yaktım işe yaramadı. Evin her yeri saç elimi kafama atamıyorum. 24 haftalık hamileyim bende 
(28 puan) tarafından
Benim hamile olmadan once vardi bu olay simdi hamile kaldim ozaman daha cok dokulcek benim ama napicam hic sacim kalmaz ozaman en iyisi iptal ettigim cildiyeye bir gidiyim
tarafından
Bendede gebelik öncesi çok dökülme oluyordu canım şimdi iyice arttı hergün evi süpürmekten bıktım.
(28 puan) tarafından
Iste sizin gebelikte olan benim nomalde sac dokulme seklim
0 oy
(214 puan) tarafından
Ben hamile kaldıgımdan beri dökülmeye başladı avuç avuç :(((
(28 puan) tarafından
Benim hamile kalmadan once cok once basladi yani ben 5 haftaligim daha benim sac dokulmem 4.5 aydir var
0 oy
tarafından
Hamile kalmadan once ceksen yolsanda asla dokulmezdi simdi avuc avuc  benim kopegim var adi cilek sen cilekten daha cok tuy dokuyon der o derece nefret ediyorum  yerler ev degil sanki kuafor
(28 puan) tarafından
Sizinmi dokulmezdi  benim hamilelikle ilgisi yookkk coktan beri dokuluyor ben daha yeni hamileyim

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 125 göst.
9 Mart 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde sweet rainbow (80 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 108 göst.
6 Haziran 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 449 göst.
20 Mayıs 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Gulgul5555 (53 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 104 göst.

376,964 soru

11,281,871 cevap

34,684 kullanıcı

...