+1 oy
369 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (515 puan) tarafından

İyi geceler kızlar bebem 4 aylık oldu diyete başladım 20 gün oldu ve sonuç almaya başladım çok mutluyum sizlerle paylaşmak istedim :P insallah sütün kalitesi dusmuyordur. Çok kilolu değilim ama boya göre vermem lazım azim ettim ve başarıyor gibiyim <3

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kac kilosun canm
(515 puan) tarafından
Hande bende ilk kızımda çok kilo almıştım ve kızım 3 yaşına geldi anca vermiştim ama bunda erkenden aldım önlem :)
(2,052 puan) tarafından
Yok canm numaraya gerke yok internetin olsun yeter ,vatsap gibi dedim ya ama numaranı gizlersen kimsecikler görmez
tarafından
Benimde ilk cocugum 2 yasina gelcek ilk dogdugu zamanlar bâya dikkat ediyodum hep 65 lerdeydim sonra emzirmeyi falan biraktik  bende aldikca aldim kilo
(1,786 puan) tarafından
Nasıl bulucaz peki sizi telegram yükledik diyelim sonra napıcaz canım
(2,052 puan) tarafından
Katılmak isterseniz özelden link atarim
-Reklam-
0 oy
(1,191 puan) tarafından
Nasıl yapıyorsun kuzum
(515 puan) tarafından
Az yiyorum canım normal yemeklerden yiyorum ama porsiyon düşürdüm ekmek kahvaltı hariç yemiyorum ve en az 4 lt su içiyorum 5i bile buluyor
0 oy
tarafından
Sütünde azalma var mı
(515 puan) tarafından
Yok canım bence en az 4 litre yada 5 litre su içiyorum
tarafından
Cok iyiyimiş cnm Şu içince azlama olmuyorsa bende acil zayiflamam lazım psikolojim bozulmaya başladı çünkü.
(515 puan) tarafından
Başla valla canım azim olmazsa olmaz bol bol su iç yeşillik ye gidiyor valla kilolar
tarafından
Deneyecem saol cnm
0 oy
(4,181 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Kac kılo verdın pekı cnm, tebrik ederim devamı gelir inşallah 
0 oy
(2,052 puan) tarafından
Cok iyimis canm yemeğini düzenli ve sağlıklı şeylerden yeni sütun azalmasin,boy ve kilon kaç, ne yapıyorsun diyetinde
(515 puan) tarafından
Bilirim bilirim canım bilmem mi :)) hep gidince içerim kalabalıkla güzel oluyor ilk defa burada kendim yaptım herkesin damak tadına uymuyor ama :)
tarafından
Bende gidince yaptiriyorum anneme :) daha hic denemedim ben ama :) ya onu bizim oralilar disinda seveni gormedim. Herkese uymuyor malesef. Ankarada olsaydin yapar yerdik :)
(515 puan) tarafından
He vala kız ben bol soğanlı severim himmmm birde bol bol lahana olacak kız diyetteyim canım çekti haa :D
tarafından
Aman bosver canim cektiyse ye benimde canim cekti kalktim kisir  yaptim iki tabak yedim :) buraların kisirida iyi olmuyor bizim gibi yapmiyolar :)
(515 puan) tarafından
Evet canım kisirlari bile çok farklı her yerin Afiyet olsun canım sana ❤️
0 oy
(4,181 puan) tarafından

Kac kılo verdın pekı cnm, tebrik ederim devamı gelir inşallah :)

(515 puan) tarafından
Sağol canım inşallah gelecek :) 20 günde 2 kilo diyelim ve adet de olmadım hala
0 oy
(17,811 puan) tarafından
Sütün kalitesi neye bağlı ekmee değil tabiki yediğin içtiğin şeyler neler tam olarak bende başlamayı düşünüyorum şiödilik ekmek tüketmiyorum bol su ödemlerim gitti bi haftada karnım indi daha çok motive oluyorum gece yemeyide bıraktm valla bol su az porsiyon bide süt yapan çaylarım var ben bu işi yaparım abi :D
(515 puan) tarafından
Aynen bende aynı düşünüyorum ya ben çok tatlı severim onun yerinede incir kürü üzüm yiyorum verecem gidecek bu kilolar :D
(17,811 puan) tarafından
Yaparız kanks bişi olmaz elimizden ne kurtulmuşkiii :D (böyle gaz verirsek manyak zayıflarız)
(515 puan) tarafından
Ne güzel işte sen kaç kilosun canim
0 oy
tarafından

Hade bakalım bol şans canim :D

(515 puan) tarafından
Teşekkür ederim hülyacim haha 8 yaşındaki kızımda anne sen şişko olma der hep başladım bakalım minik bir anne olacam
tarafından
Hahahaha bak sen cadıya ya ☺☺☺
0 oy
(769 puan) tarafından
Neler yapoyosun canm kac kilo verdin
(515 puan) tarafından
2 verdim canım porsiyon düşürdüm ekmek kahvaltı hariç yemiyorum ve bol bol su içiyorum
0 oy
(195 puan) tarafından
Bende 2 ay yaptım canım emzirirken  8 kilo verdim ama şuan bıraktım diyetisyeni kıyamadım çünkü  mama içmiyor artık bende bırakmak zorunda kaldım. Sütün kalitesi artıyor kesinlikle devam et canım
(515 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(1,950 puan) tarafından

20 gun ise ödem gitmiştir o hemen gidiyor. Spor yapiyor musun peki sporsuz zayıflama ariyorum ben :ermm:

(515 puan) tarafından
Havalar güzel olunca yürüyüş yapacam canım simdi evde yapiyorum bacak hareketleri falan evet ödem olabilir birde daha adet olmadım hiç lohusa kanaması dışında oda bende çok şişlik yapardı bakalım devam edecek inşallah
(1,950 puan) tarafından
Of sporsuz olmuyor ya. Ramazandan sonra bende yazilacagim bi yere. 10 kilom var gitmesi gereken ama hala yiyorum
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Ben almak istiyorum pifff keşke verme derdim olsa valla ya

(515 puan) tarafından
Almasıda vermeside zor :)
0 oy
(320 puan) tarafından

dikkatimi çekti ekmek neden yemiyorsunuz diyetisyenim bugün yine  dilim ekmek koymuş gunluk:D yiyerek kilo veriyoruz bizde

(515 puan) tarafından
Evet canım normalde de ekmeği çok yiyemiyorum ben sadece kahvaltıda yerim. Diğer öğünlerde yiyemiyorum. Bakalım 62 kiloyum 7 kilo kadar versem yeter. :)
0 oy
(8 puan) tarafından
67 ile hamile kalmıştım sjmdi 71 jm 60 e tekrar düşmek ıstiyorum ya ama spor fln yapacak düzenim hic yok bebeğim hiç durmuyor siz nasıl verdiniz ya bende vermek çok istiyorum 
(515 puan) tarafından
Canım ben 60 ile hamile kaldım 70le doğum yaptım doğumda 6 kilo gitti 64e indim doğumdan itibaren bol bol su içtim hergun 4.5 litre aldatmadim ekmeği çok yerdim ona rağmen sadece 1 kilo aldım dedim devam edersem iyice alacağım kızım 4 aylık oldu başladım ekmeği yemiyorum açıkçası ne yemek yaparsam yiyorum ama abartmadan birde ben iki öğün beslenirim yıllardır sabah ve kızım okuldan gelince yerim 3 gibi birde akşam 6 yada 7 gibi çay ve yanına ağır olmayan incir Kuru üzüm falan yerim her gün kimyonlu su içiyorum gaz olmasın bebekte diye tutuyorum boğazımı ama alışıyor vücut açlık hissetmiyorum  :) sen de başla canım
(8 puan) tarafından
Öyle yapayım en iyisi cnm
0 oy
(119,349 puan) tarafından
ins 50 olursun     
(515 puan) tarafından
İdeal kilom 50 ama bakalım canım 57 falan olsam yeter 8 yaşındaki kızım 30 kilo maşallah iyice arkadaş gibi oluruz :) senin doğuma az kaldı dimi Allah yardımcın olsun doğumda :) ❤️

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 207 göst.
7 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 021821 (1,412 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 122 göst.
0 oy
7 cevap 235 göst.
3 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 118 göst.
1 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamzenur25 (410 puan) tarafından soruldu

380,317 soru

11,386,861 cevap

34,887 kullanıcı

...