0 oy
166 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (135 puan) tarafından
Kızlar zayıflamak için dukan birasını uygulayan varmi aranızda tecrübelerini anlatır.mjsjnjz zayıflaman lazım en azından bi 5 kg versem sonrada 10 kaya kadar verebilsem bugün yarın yapcm diyorum hiç fırsatım oluyor 2 çocuk la eriniyorum birde çok özeniyorum böyle zayiflara fln ulya ozguveni gidiyor insanın 

6 Cevaplar

0 oy
(14,025 puan) tarafından
Düzenli plank yapmak ve düzenli beslenmek bol içmek. Bahsettigin şeyi bilmiyorum
(1,134 puan) tarafından
Plank ne canim
(14,025 puan) tarafından
Çok basit ama çok etkili bir hareket YouTube den bak çok vakitte harcamıyor annem öyle kilo veriyor
(1,134 puan) tarafından
Sağol canim bakarim benimde zayiflamam lazim
-Reklam-
0 oy
(285 puan) tarafından
Tek önerim günlük 2 buçuk litre su we 2 saat yürüyüş yada 1 buçuk saat Leslie canim
(1,134 puan) tarafından
O ne kiz ilk defa duydum leslie
(285 puan) tarafından
Youtubeden bak canım spor
(1,134 puan) tarafından
Tmm kuzum sağol ben kardiyo yapiyodum arada bunuda denerim
(135 puan) tarafından
Kız leslie ne kadar yapıyorsun günde kaç dk ve ya saat ise yarar en etkili çocuklardan fırsat bulursam.iyi valal
(285 puan) tarafından
Normalde sabah uyandıktan sonra 1 bardak demlenmiş kayısı çayımı içip yarım saat .Akşam en geç 7 de yemek we yemekten 45 dk sonra 45 dk Leslie canim.Lakin ben kocadan çocuktan fırsat bulamadığım için akşam 11 12 arası 45 dk Leslie yapabiliyorum 3 haftada 6 kilo werebildim canim
0 oy
tarafından
Açlık diyeti jsjsj
0 oy
(2,572 puan) tarafından
İnsalahh kilolarin bana gelir ajsjsj
(135 puan) tarafından
Ahh keske
0 oy
(780 puan) tarafından
Dioxs tea diye bı çayla zayıfladım ben cnam 65 den 59 düştüm hala da devam ediyorum 55 kadar devam etmeyi düşünüyorum normalde 2 defa icilmesi öneriliyor ben günde 1 defa içerek zayifladm aynı çayla cevremde 15 kiloya kadar veren var 
(135 puan) tarafından
Aa yan etkisi fln varmi ne kadar sürede verdin ve nereden aldın çayı cnm
(135 puan) tarafından
Canım baktım da int twn xok şikayet var çayla ilgili ya kararsız kaldim
(780 puan) tarafından
Valla bilmiyorum canm ne gibi şikayetler var kabızlık flaansa bende olmadı bende okumuştum almadan önce kabız oldum şişkinlik oldu flaan diyenleri 1 ayda 59 düştüm 6 kilo verdim şuan da devam ediyorum 4 5 kilo daha verip birakacam ben günde 1 defa kullanıyorum 1 paketi 2 ayda kullanacam yani
(135 puan) tarafından
Bas donmesi fln hastanelik fln olanlar olmuş yan etki yapmış sanırım birde 2 cay siparişin de farklı çay göndermişler fln yazıyorlar hiç etkinetmedi diye Çay dışında biasey yapıyor musunuz peki zayiflamaknicin
(780 puan) tarafından
Yok canm yapmadım hiç başka bişey ilk 3 gün baş dönmesi oluyor evet çaya alışana kadar sonrasında olmadı bende dediğim gibi tek öğün onuda sabah kahvaltidan önce içiyorum ben sütümde azalma flan da olmadı bende her bünye aynı degil elbette bayiliğini almış birinden almanız daha iyi olur internetten sipariş etmek yerine daha güvenilir olur
0 oy
(320 puan) tarafından
tek birşey az yiceksin öğün atlamayacaksın

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 260 göst.
8 Nisan 2023 Moda kategorisinde Ben anne (3,632 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 62 göst.
8 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Dilara16 (233 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 333 göst.
19 Mayıs 2019 Aile kategorisinde rhm (642 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 134 göst.
20 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tavsiginannesi (194 puan) tarafından soruldu

379,206 soru

11,351,313 cevap

34,822 kullanıcı

...