0 oy
1,380 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar 13 haftalık hamileyim 7 aylık kızım var 3 aydır kaynanamgil bende kaynatamla. Köyde suları döndü diye geldiler. Sabah uyandik kahvaltıda kaynanam anneme laf soktu durdu yok cimri yok kız tarafından gelenleri aldı bilmem ne. Bende sensin o dedim geçtim. Sonra akşam Esra Erol izlerken benm gelinim beni istemese torunumu oglumu alır giderim gelinde iitttim gibi gelir pesimizden dedi. Bana duyuruyo. Bende bekle gelir dedim gelir gelir yaptı neyse sonra akşam oldu kadın erkeğin hizmetcisidir ayaklarının altını bilmem napar dedi bende kadın kadındır erkekte erkek kimse kimsenin hizmetçisi değil. Ben senin hiç babama hizmetçilik yaptığını görmedim dedim. Söylendi biseler neyse odaya geldik eşime dedim bıktım artık annenle laf dalaşına girmekten. Hamile halimle kucuck çocukla elimden gelni yapıyorum akşama kadar kasıklarım ağrıyo dahaa yapmayacam artık yapamıyorum dedi oda benm ekmeğimi yiyosun yapacaksın dedi bende ben hizmetçi miyim dedim evet dedi. Bende o zaman bu aagrilarima kim sebepse Allah ahirette sorsun hesabini dedim onu dedigim gibi tokat attı vurdu kafamı kapıya vurdu. Ağladım sonra seni sevemedim sevmyecem de dedi. Güya severek evlendik. Oturdum ağladım döndü uyudu. Anneme söyledim geliyosan gel dedi kapım açık dedi. Sizce ne yapmalıyım kızlar bırakayım bu pisleri ana oğul kalsınlar mı yoksa mücadele mı edeyim bana bı akil verin hamile hamile kucuck bebekle üç aydır kahve çay yemek eksik etmem ama sonucu hüsran. Bana yardımcı olur musunuz ben sağlıklı düşünemiyorum bana kalırsa yarn evi terkeder giderim uçakla annemlere.

73 Cevaplar

+14 oy
tarafından
Tabiki git durduğun kabahat . Pislikler. Adam da sevmiyorum demiş bacım buraya sorman hata. Elleri kırılıp gtune giresice
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Kız ne düşünüyorsun al çocuğunu git pişman olur belki defolup gider anasida ne bu ne gerçekten git bak annen de çağırmış ne güzel
+2 oy
tarafından
Böyle şeyler söylemeyi sevmiyorum ama bunları haketmiyorsun bir sn bile durma al bebeğini git 
+1 oy
(7,444 puan) tarafından
Yani yönlendirmek istemem çünkü şu an sinirlisin ama bu tavır ve sözleri söyleyen bir adamla kalmak ne kadar doğru bilemiyorum
+1 oy
tarafından
Seni dövmüş bırak git aklı başına gelir belki anası da otursun oğluyla iki gün sonra bıkarlar birbirlerinden 
+1 oy
(850 puan) tarafından
Oy Allahım ne okudum ben..bir süre annenize gidin, kararınızı hemen vermeyin sağlıklı olmaz..annenize gidin hamileliğinizi sağlıklı geçirmeye çalışın, kendinize gelin, kafanızı toparlayın..siz şu an orda kaldığınız sürece sinirleriniz de zayıfladığı için kayınvalidenizle laf söz şeyine gireceksiniz eşiniz yine sizi anlamayacak ve yine huzursuzluk tatsızlık..çok çirkin olmuş çok üzüldüm :(Allah yardımcınız olsun..
(331 puan) tarafından
Bu yoruma katılıyorum tebrik ediyorum
0 oy
tarafından
Git biraz ağızları yansın ya bu düşünce zihniyet bız veriyoruz gitmez unutur derler o yüzden aldırış etmezler hamilesin yazık ya sana
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Ben giderdim 
0 oy
tarafından
düzenlendi
Hadi birinciyi yaptın yaptın daha İkinciyi niye yaptın ki. Hey Allahım ya. Allah aşkına çok mu arıyorsunuz 
tarafından
Böyle olduklarıni ne bilsinler ..aynı eve girince.degisen degisiyo..alninda yazmiyo ya ..yada kendileri ni çok güzel gizliyolar
tarafından
Ya tamam canım orası öyle de. İnsan 1 ayda bile az çok ne olduklarını anlıyor. Böyle insanlara bir tane bile çocuk fazla.
tarafından
İnsan kaderini bilemez insanları böyle dislamayin Allah ne zaman kuluna ne dert yükler bilinmez herşey imtihan beterin beteri var Allah iyi etsin ama sen keşke kaynananın gazına gelmeseydim ne derse desin sussaydin onun yapmak isteidgi buymuş ve becermis ama Allah onada çektirir eminim
tarafından
Anlamaz canim.anlamaz..o zamanlar aynı evin içine girmeden anlamazlar..sevgiliyle en büyük aşk anasından ailesinden kıymetli oluyo aynı ev girdiğinde hizmetçi oluyo böyle ..
tarafından
Canim eden bulur bugün Esra eeolda aynı bir adam çıkmış anasi babasının yanında kalmak istememiş eşi bu sefer anası babası arkasını dönmüş destek olmamış agliyordu karımı istiyorum iki gözü iki cesme
0 oy
(2,932 puan) tarafından
Sineye çekme kesinlikle. Kocan iyi olsa dicem ne var idare et ama şu halinle sana bunu yapan adam neler yapmaz başka.
0 oy
(808 puan) tarafından
Çocuğunuza al gidersen eğer yoksa dayanamazsın ama sana vurmaya alistiysa hep yapar madem hizmetçi alıyordu başkasını bulsun bırak annen arkanda ne güzel 
0 oy
(2,449 puan) tarafından
Şimdi susarsan dahada devamı gelir...

Git ki korksun
0 oy
(88 puan) tarafından
Annene git tepkinin koymazsan devamı gelir
0 oy
tarafından
Bence bırak ** gibi pişman olsun dönersi bu kadar bunların götlerini kqldırma gitsin kendine hizmetçi tutsun hemen yarın git hata bir kaç ay gelme rezil olsun  yalvardın sonra dün
0 oy
(1,170 puan) tarafından
******** adi. Rabbim karnındaki bebekle o vuran ele hesabını sorsun. Kaynanan da ne biçim laflar konuşuyor. Kimin çocuğunu alıp gidiyor sen kimsin ya. Sana kimse hizmetçi diyemez. Sen birine hizmet için doğmadın. Kadının eşi için yaptığı ikramdır. Kendini asla küçük görme o senin peşine düşsün. Sana boşan diyemem ama kendini ezdirme 
0 oy
(9,544 puan) tarafından
Ya ağzını burnunu kanlar içinde bıraktığında çok bırak bunları dedim sana daha kaç kere dövülmeyi bekliyorsun hamile halinle
(256 puan) tarafından
Daha öncede mi.olmuş
(9,544 puan) tarafından
Evet kanlar akmıştı yüzünden yine afetmişti
(256 puan) tarafından
Ah be kızım bnce dönüşü kalmamis o isin
0 oy
(1,030 puan) tarafından
İmkanın varsa şimdi git
0 oy
(65 puan) tarafından
Ailen destekcinse neden duruyorsun ki burnunu sürt pisliğin elleri kırılsın vicdansız analarinin poklarini yiyecekler bukadar seviyorlardı niye evlenmişler ki pislikler 
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Annene git bence . Bir kere yapan bir daha yapar . Sürekli tartışma ortasında kalıcaksın kaynanamnla anlaşmıyor olabilirsin ama eşim senin tarafını tutmadıkça sana "hizmetçi " ve " benim ekmeğimi yiyorsun " dediyse emin ol bu herşeyin daha başı . Sevmediğini söylemiş . Sevgi olmasın ama saygı olsun diye düşünüyürsen saygı o adamda hiç yok belli . Vicdan desen hamile birine vurmak ? Bunları düşün . 
(2,165 puan) tarafından
Çok haklı bir yorum
(1,845 puan) tarafından
Teşekkür ederim aynı düşüncedeysek ne güzel sevindim ♥️
0 oy
(369 puan) tarafından
Git bacım git gidince erkekler biraz adam oluyorlar akıllanıyorlar iyi bir ders ver belki düzelir

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 1,189 göst.
6 Mart 2024 Aile kategorisinde Bahar_6565 (71 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,342 göst.
12 Ocak 2023 Aile kategorisinde Merve atabay (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 175 göst.
17 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 475 göst.