+1 oy
151 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
düzenlendi
Normalde ben abur cubur çok yerdim kestim eşime kesinlik eve girmiycek dedim ekmeği azalttım bana olmayan pantolon şimdi hafif bol geliyor bu beni çok mutlu etti yürüyüş yapmıyorum sadece yediklerime dikkat ettim temizlik yapıyorum evde o ise yaradimi bilmem

4 Cevaplar

0 oy
(7,750 puan) tarafından
İnsan sadece yemeklerini yese kilo almayacak zaten bize kilo aldıran abur cubur hareketsiz yaşam.
tarafından
Kesinlikle öyle ekmek özellikle çok fark ettiriyor gerçekten beyaz ekmek daha çok kilo aldırıyor onu fark ettim
-Reklam-
0 oy
(3,503 puan) tarafından
Bende bu ara dikkat ediyorum ve etmeye de devam edicem 1 haftada 2 kilo gitti bile bos boş canım sıkıldıkça yiyordum kestim artık 
(3,503 puan) tarafından
Valla evde var akşamları eşim yiyor ama ben ağzımı bile surmuyorum cidden sıkıldıkça yemek çok kötü zaten kilo vermeye kararlıyım böyle devam edicem
tarafından
Evet kzuu ya birde spor yapılsa aslında daha çok verilir de imkan yok benim yaşadığım yer köy gibi bı yer küçük bir ilçe
(265 puan) tarafından
Bu ben.bende sıkıldıkça yiyorum patlıcam ama yine yiyorum.hic mutlu değilim bu huyumdan sonra bide yediğimin kilosunu vericem diye uğraşmak var.
tarafından
Aslında yemesen vermesi daha zor alışıyorsun zaten yememeye
(265 puan) tarafından
Biliyorum aslında. ikizlerim var 16 aylık ve kızım 4 yaşında her mutsuzlugumda yiyorum.diyetisyene gidip ayda 5 kg verdim yakın dönemde.ne yiyecegimide biliyorum ama o an bunlar hiç aklıma gelmiyor.suan 66 kgyum 59 kg ile hamile kalmıştım.7 8 kg var vermem gereken.
0 oy
(3,550 puan) tarafından
Sa ten işin püf noktası birincisi boğazı tutmak ikincisi düzgün bir şekilde tuvalete çıkmak. 
tarafından
Ben normal yememe devam ettim sadece abur cubur ve ekmegi kestim çok az yerim
0 oy
(572 puan) tarafından
Ben 6 aylık hamileyim 2 kilo vermişim toplamda 2 kilo aldım uzuluyorum bebeğin gelişimi nasıl diye randevu bulsam haftaya gidecem 
tarafından
Ben hamileligimde toplam 20 kilo aldım 14 kilo vermiştim şimdi de 3 kilo daha vermişim şuan bebeğin gelişimi önemli doğumdan sonra önemli kilo vermek dengeli beslenmek gerçi hamilelikte te önemli

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 154 göst.
1 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Ikraybukem.23 (167 puan) tarafından soruldu
+1 oy
25 cevap 501 göst.
24 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde .mmmm. (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 81 göst.
13 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Karcicegi (1,324 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 83 göst.