0 oy
89 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (1,170 puan) tarafından
Üç buçuk aylık bebek ile uçak yolculuğu yapacağım. Tavsiyeleriniz şunu yap bunu yapma dediğiniz önerileriniz var mı? Bir de kzıımı basınçtan korumak için ne yapmalıyım? 

4 Cevaplar

0 oy
(415 puan) tarafından
Emzik muhakkak al yanına tuvalete yakın otur 
(1,170 puan) tarafından
Tamam teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Emzik verebilirsin ya da emzir 
(1,170 puan) tarafından
Teşekkür ederim emzik veririm sanırım
0 oy
(331 puan) tarafından
Kızım 58 günlüken bizde Türkiye ye seyahat etmiştik emzik alın uçak kalkarken verin ağzına kulakları tıkanmasın sesden dolayı uçak da emzirmek için emzirme önlüğü alın yada mama verecekseniz termusla sıcak suyunuzu mamanızı yanınıza alabiliyorsunuz uçak kalkarken bide inerken braz sıkıntı onun dışında bebek için bi sorun olmaz sizi büyük ihtimalle cam kenarına otururlar bebek olduğu için bide bebekler için kemer veriyorlar ayrıca ama takmayın zaten bebek oturamaz taktım deyin yalandan tuturn

Bize takın diye sürekli gelip uyardılar bnde taktım dedim 
(1,170 puan) tarafından
Evet oturamıyor ben de onu düşünüyordum sağ olun
(119,225 puan) tarafından
oyle taktim demekle olmazki host ve hostestler kendi kontrol.ediyo
(1,170 puan) tarafından
Ama bebek oturamıyor ki. Sadece kalkış ve inişte takılır o zaman
(331 puan) tarafından
Hanım efendi Bnde kontrol etmediler geldiler taktınız mı dediler taktım dedim gelip de elleriyle kontrol etmediler sadece gördüler kemeri kucağımda arkadan takılı olduğunu nasıl belli olsun bide 3 li koltuklarda en köşede oturuyoruz çocuk olduğu için cam kenarı oluyor  ve 58 günlük bebeği oturtamyaız mantıken herkes herkes in yorumuna bi yorum yapmak mejburiyetinde hissediyor kendini
0 oy
basimc icin kulaklik al 
(1,170 puan) tarafından
Bebek için mi
aynen bebrk icin

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 152 göst.
13 Haziran 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Halime tonka (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 236 göst.
7 Ocak 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 132 göst.
29 Ocak 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Nagehannn (5,949 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 451 göst.
27 Aralık 2019 Tatil-Seyehat kategorisinde ❤️LeylaMirTümer❤️ (622 puan) tarafından soruldu

378,974 soru

11,343,823 cevap

34,809 kullanıcı

...