0 oy
434 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Hiç uykuyu sevmiyor zorla uyuyor benimki vicdan yapıyorum sonra uyuyunca keşke uyutmasaydim diyorum ama uyumazsada hiç kaliteli zaman geciremiyorum yorgun olduğum için... Sizde de böyle oluyor mu yoksa ben mi bir garibim bacilar:)

28 Cevaplar

+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Yoo onun iyiliği için erken yatması lazım :) 
tarafından
Aynen ama yinede içim tuaf oluyor saat 2 sen beri uyumamış zorla uyutuyorum ya ondan belkide
-Reklam-
0 oy
tarafından
Normal vaktinde uyuyor bugün çok mızmız aşırı sancım var inşallah uyanmaz 
tarafından
Benimki hiç bir zaman vaktinde uyumak istemiyor işte insallah uyanmaz senin ne sandın var
tarafından
Adet kuzum ya maf etti beni akşamdan beri
tarafından
Ay bir iki gündür bende öyleyim nedense adetim sancım oldu ama sıcak duş iyi geliyor kuzum dene
tarafından
Benim hep öyle aşırı sancılı oluyor ya ilaç aldım bakalım inşallah biraz keser
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Yoooo göbek atıyorum en azından uyuduktan sonra dinleniyorum
tarafından
Yaaa ben normal değilim demekki
(1,552 puan) tarafından
Yok kız vicdan yapma sonuçta uyumak onun için önemli yani
tarafından
Aynen öyle kaliteli zaman geciremiyorum zaten artık yorgunluktan da zorla uyutuyorum ya ondan böyle hissediyorum dmeekki
(1,552 puan) tarafından
Şimdi o bı çocuk ona kalırsa hiç uyumak istemez ama uyuması lazım bedeni icin
0 oy
tarafından
gece uyuşun da biraz oturayım kahve içeyim diye gözüne bakiyroum gündüz uyuduğunda özlüyorum sadece  :) 
tarafından
Ay ben normal değilim demekki
tarafından
:))) bağlanmışız bebelere
tarafından
Aynen ya ben bağımlı olmuşum çok kötü
0 oy
(9,612 puan) tarafından
Uyumayına nasıl büyüyecekler uyku yemek kadar önemli 9 ilac3 arası büyüme hormonu salgılanıyor 8 e kadar tepinsin oynasın sonra uyku vaktı 
tarafından
Çok doğru bunu biliyorum da hcbisr zaman uykuyu Seven bir çocuk olmadigi için zamanında uyumasihi için zorla uyutmus gibi oluyorum ondan belkide
(9,612 puan) tarafından
Zamanla alışır inşallah canom bide o uyurken ev halkının da uyuduğunu yada yattığını görse uyumak isteyebilir belki bizde saat 8den sonra sessizlik hakim dinleniyoruz
tarafından
Kuzum küçükten beri böyle 12 saat ayakta durabilir i derce massallah enerjikte saatlerce herseyi tüketmiş oluyoruz zaten o da sıkılıyor yapacak bişey bulamayınca tlfna sarıyor
0 oy
tarafından
Erken uyusun  canim en iyisi duzenli uyku  benim kizimda uyumak istemiyo ben ustune dusuyorum en geç. 10da uyuyo yoksa uyumadimi icim rahat etmiyo 4 yasinda artik gunduz uyumuyo gece uykusunu alsin istiyorum
tarafından
3 yaşında benimkide uykuyu hiç sevmiyor bende zorla uyutuyorum ya hani istese zorlamasam böyle hissetmem belkide
0 oy
tarafından

Erken uyursa göbek atarım kız ne vicdanı :D

tarafından
Ay ben bı degisigim demekki
tarafından
Demekii hsha
0 oy
tarafından

Yok yaa kuzum saatinde uyuyor akıllı bıdığım çünkü ancak uyuduktan sonra şöyle bir rahatlıkla uzanıyorum :angel:

tarafından
Kuzu benimki hiç uykuyu sevmiyor ya zamanı gelsede dayanıyor çocuk ne bilim bende mecbur zorla kandırıp kızarak uyutuyorum ya ondan böyle hissediyorum belkide ;(
tarafından
Olabilir kuzum sıkma tatlı canını
tarafından
Annelik çok zormus hülya ya herşeye üzülüyorum☺️
tarafından
Zor olmaz mı beee
0 oy
tarafından
Kız ne vicdanı zil takıp oynayasım geliyo hahahajaj
tarafından
Ben de bir tuaflik var demekki kız herkes öyle diyor
tarafından
Sana rahat batıyor belli hagdfavv
tarafından
Olabilir alışmışım biseylerin batmasına zaarr ☺️
tarafından
Eee ondandırrr desene
0 oy
(13,093 puan) tarafından
Uyku onun için daha faydalı o yüzden çekmedim hiç 
tarafından
Benimki uykuyu hiç sevmiyor zamanı gelsede dayanıyor çocuk bende zorlayarak uyutuyorum ya ondan böyle hissediyorum belkide
0 oy
tarafından

Vicdan yapmıyorum ama çok özlüyorum.  Kızım aylar sonra ilk kez 8 de uyudu bu gün. Sürekli kokluyorum valla :(

tarafından
Erken uyuyinca hele hepten üzülüyorum sabah olsun diye bakıyorum psikolojim bozulmuş iyice benim
tarafından
Yani uyuması gelişimi için çok önemli ama analık işte ozluyo insan üzülüyo
0 oy
(15,227 puan) tarafından
Uyuyorsa ne güzel. Çocukların uykuya çok ihtiyacı var. Vicdan yapma bosuna
tarafından
Uyumayı sevmiyor ya hiç bende hep zorla uyutuyorum ondan böyle hissediyorum kendi uyumasi zor
(15,227 puan) tarafından
Kaçta yatıyor kalkıyor?. Kaç yasinda
tarafından
3 yaş 4 aylık 9 buçuk gibi kalkıyor işte gündüz bir kere uyuyor eğer geç uyursa gece geç yatar erken uyursa erken değişiyor yani
(15,227 puan) tarafından
İyiymiş ya. Boşuna uzuldugune değmez.
0 oy
tarafından

Uyusun diye gözünün içine bakiyorum ne vicdanı :D

tarafından
Ah ne güzel bend ebir gariplik var
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Valla canım belirli bir saatti var kendi yatar uyur aynı saatte de uyanır kendi uyuduğu için yapmıyorum herhalde akşam  21 sabah 09 aynı hep devam ediyor şuan aman bozulmasın 
tarafından
Aman aman massallah ne güzel benimi hicbbelli bir saati olmadı uyumayı hiç sevmeyen bir çocuk nasıl oluyorsa dayanıyor ama kaliteli zaman geçmiyor bir süre sonra yapacak bişey de kalmıyor bende uyutuyorum biraz zorla oluyor ondan boyle hissediyorum
(7,376 puan) tarafından
Canım uykuya ihtiyacı var bu yüzden uyumalı kendini suçlama bu konuda onun iyiliği için yapacaksın
tarafından
Aynen kuzum doğru teşekkür ederim ❤️
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Yok valla uyuduğu zaman ohh be diyorum :Dd
tarafından
Ben bir garip misim bunu anladım ;)
0 oy
(10,520 puan) tarafından
İşte ben ikisi de sabaha kadar uyutma uyumaz uyudugun da da belki oynamak istiyordu keşke az dursaydi diyorum ama bazen çok yoruyorlar seviniyorum ;)
tarafından
Bende ilk kez benim gibi olan bir yorum gördüm sevindim;;) birde uykuyu hiç sevmiyor ya zorlayarak uyutuyorum ondan öyle hisediyroum ama napim yapacak bişey kalmıyor artık zaman gecmiyor
(10,520 puan) tarafından
Aynen cnm;) uyuyor en azından dinleniyorum ya
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Yooooo geceyi iple çekiyorum kafa dinlicem diye :D suan ayaktalar.  
tarafından
Haha ne güzel ya ben tuafim zaar
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Doğduğundan beri en geç 9 dedimmi bayılır benimki. Uyku saatleri düzenli çok şükür kendi uykusu geldiğinde belli ediyor zaten 
tarafından
Massalalh nazar değmesin bizimki de küçükte beri zorla uyuyan bir çocuk
(3,552 puan) tarafından
Benimki az uyur ama düzenli uyur çok şükür yattığı kalktığı saat pek şaşmaz
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Tam tersi her gün saatinde uyuduğu zaman çok huzurlu oluyorum çünkü onun iyiliği için. Ama bazen eve geç geliyoruz geç uyuyor o zaman vicdan yapıyorum işte alıştığı bir düzeni var ve seviyor bu düzeni 
tarafından
Bizim hiçbir zaman düzenimiz olmadı çocuk nasılsa massallah uyumadan yasayabiliyor;D
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Gece saat 10 dan sonra büyüme hormonu salgilaniyor, onların sağlığı için canım bazen bende özlüyorum erken yatınca ama yapcak bişey yok :)
tarafından
Aynen canım onu dusunup rahatliyorum biraz küçükten beri uykuyu sevmeyen bir çocuk hep zorla uyiruyroum ya ondan öyle hissediyorum belkide

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 483 göst.
22 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,348 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 174 göst.
7 Şubat 2024 Aile kategorisinde Havin06 (2,102 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 173 göst.
0 oy
18 cevap 284 göst.
21 Ocak 2024 Aile kategorisinde Etkiye tepki (584 puan) tarafından soruldu