0 oy
485 göst.
Diğer kategorisinde (25,224 puan) tarafından

Kızlar şimdi garanti bankasından altın hesabı açtım oğlumun adına ama yapabilmişmiyim 1 gram altın attım hesaptaki paradan yaptım böyle görünüyo, şimdi altın yükseldikçe burda görüncek mi bu 

image

11 Cevaplar

+1 oy
(378 puan) tarafından
Su an 1gr altinin var, bugunku degeriyle 881, altin artarsa tl karsiligi yazan yer artacak, duserse dusecek. Bir de illa 1 gr altin almak zorunda degilsin, mesela 10 tl paran var onu bile altin hesabina atabilirsin, altin karsiligi hesabina yansir
(25,224 puan) tarafından
Aaa bak bunu bilmiyodum bilsem hepsini atardım tüh
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Kanka bilmediğin yok gı valla helal olsun 

Bol birikimler
(25,224 puan) tarafından
Hahaha sağol kanka
0 oy
tarafından
Gözükecek canim kaç sa gramında göre karissligi yazikacak
(25,224 puan) tarafından
Hee anladım şimdi 881 den yatırdım 1 gramı şuan 888 oldu
tarafından
Evet yükseldikçe paran yükselecek düşüşe geçerse çek direk:)
(25,224 puan) tarafından
Tm şuan 26 tl kar etmişim haha:D
tarafından
Bende sabah sabah babamı gönderdim gram almaya kaça aldı karım ne gelsin öğrenmek için can atıyorum Selo:)
(25,224 puan) tarafından
Hahaha hadi bakalım :D
0 oy
tarafından
Alttaki TL değeri var ya kuzum o yükselecek 
tarafından
Sen de sagol canım. Şimdi sen garantisini altin kurlarini sürekli takip et aradaki makas var ya alış satış farkı işte onun fazla yüksek olmadığı zamanlarda ve altının yükseldigi zaman sen o bir gramı sat TL olarak kalsın çok düştüğü zaman da tekrar al arada üzerine de eklersin böyle böyle kazanır biriktirir gidersin
(25,224 puan) tarafından
Dediğini anlamadım :(
(25,224 puan) tarafından
Garanti bankasının altın düşüş çıkışlarını mı takip edeyim yani canım. Bide al sat kısmı var al yazan yerde 900 diyo sat yazan yerde 888 diyo sat yazan yere mi dikkat etmem lazım yükseldiğini görmek için
tarafından
Canım benim klavye tahmin ettiği için yazım yanlışı oluyor kusura bakma. Evet garanti bankasinin altin kullarını takip et. Alış ve satış arasındaki fiyat farkı düşük ise altin yükseldiği zaman sat TL olarak hesabında dursun. Düştüğü zaman altin al yine. Hesabındaki paraya da ekleme yaparsın böylelikle alış satış yaparak gramini yükseltirsin karın da artar
(25,224 puan) tarafından
Tamam cnm çok teşekkür ederim
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Evet şu an gram 881 TL yükseldikçe azaldıkça orda görünür 
(25,224 puan) tarafından
Tamam cnm becermişim aferin bana :D
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Evet canım toplam döviz varlığı yazıyor ya altın artarsa oradaki fiyatta artip yükseliyor
(25,224 puan) tarafından
Tamam cnm çok sağol
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Yapmissin canim masallah
(25,224 puan) tarafından
Sağol cnm benim
0 oy
tarafından
Olmuş yavrum :) güzel günlerde biriksin kuzuya 
(25,224 puan) tarafından
Ah sağol cnm benim
0 oy
tarafından
Alt yazan kisim altının miktarı yani 1 gram almışsın , altındaki TL ile gözüken kısım da altın arttıkça - azaldıkça oluşan karşılığı gösteriyor. Bu devirde bence en iyi yatırım altın. En iyisini yapmışsın. 
(25,224 puan) tarafından
Sağol canım ilk defa yaptım bakalım hayırlısı
0 oy
tarafından
Bende bugün bin TL attım grama sjjsjsj habire bakıyorum 
(25,224 puan) tarafından
Hahaha kız öyle atılıyomu istediğin kadar
tarafından
Atılıyor kuzum :D şuan 22 TL kardayim shsjjsjs
(25,224 puan) tarafından
Hahaha kız bende şuan 26 tl kardayım:D
0 oy
(50 puan) tarafından
Nasıl açtın canım eşimin garanti hesabını ben kullanıyorum bende açmak istiyorum birde nasıl oluyor tekrar kart falan geliyor mu 
(25,224 puan) tarafından
İnternet bankacılığından açtım canım orda yatırım hesapları falan yazıyo oraya gir altını seçtim kart gelmiyo internetten takip ediyosun ama istersen şubeden alırsın hesap kartı
(50 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 370 göst.
14 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Alyakus (2,375 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 164 göst.
9 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Alyakus (2,375 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 199 göst.
26 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Nalankt (1,049 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 55 göst.
17 Ekim 2023 Aile kategorisinde Fatma1234 (4 puan) tarafından soruldu

381,075 soru

11,408,562 cevap

34,945 kullanıcı

...