0 oy
146 göst.
Aile kategorisinde (158 puan) tarafından
tarafından kapalı

Kizlar..

Cok uzun uzun anlatip da siklmanizi istemiyorum ama paylasmazsm da olmayacak gibi

Biz 4 eltiyiz en kucugu benim en buyuk eltimle cocuklar arasinda bi sikinti yasadik dha dogrusu benim 6 yasindaki oglumla onun 7 yasindaki kizi evcilik oynuyorlar boyle opusmeli ellesmeli falan bunu kaynanm gorup bana soyledi cocuklara sahip cikn boyle oyunlar oynuyolr diyerekten bende gittim eltime soyledim senin kiz oyunu basladip cocugu elliyormus yenge diyerekten kaynnm gormus bna dedi dedim o gunden sonra bi tavirli bu konuyu kocamda soyledm annen dedi bna diye ama oglumda zten degisiklikleri seziyorum onlarin yanndan gelince cocuk ayip ayip seylrr soyluyo konusuyo flan

Her neyse bu kaynima yani abisne soylyo esim kaynimda gidip anasina diyo kaynanm kiviriyo lafi ben bisey demedim diye 

Esim de sen mi yalan diyosun dedi bana bende yo annen dedi dedim aynisini sonra herkes birbirine girdi 

Nasil oldu noldu anlamadim etmedim biz kari koca kotu olduk eltimle kaynimla konusmuyorm esim abisiyle konusuyo ara sira ama gelis gidisimiz bitti 

Icimde bi ofke bi sinir var nabsam ne etsem bilemiyorum 

notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 224 göst.
7 Mart 2023 Aile kategorisinde Esma25 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 263 göst.
18 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Ilknur17 (383 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 415 göst.
0 oy
12 cevap 395 göst.
17 Eylül 2022 Diğer kategorisinde FazlaDertliBee (1,243 puan) tarafından soruldu

377,061 soru

11,284,153 cevap

34,686 kullanıcı

...