0 oy
567 göst.
Aile kategorisinde (137 puan) tarafından
Kizlar bebegimin kunyesi kayboldu kaynanam yeni ogrendi esim soylemis aradi sen bozduruyosun birine veriyosun diyor biz musafirlige gtmistik kunye kolundaydi oglumun bide ev sahibide yanimdaydi cocuk uyudu bende kolunda iz olmasin diye cuzdanimin fermuarli gozune koydum eve geldik yok kafam karma karisik aglamaktan gozlerm sis ben onlardan supheleniyorum diyorum kaynanam gozunle gordunmu diyo beni suclarken oyle demiyo napcam kizlar yardim edibn

22 Cevaplar

0 oy
(13,040 puan) tarafından
Kayinvalidemler de iken küçük altın kaybettim hep kendimi suçladı dikkatsizim diye noldu bilmiyorum diğer altınların yanına koyarken peçeteye sarmıştım karıştı çöpe falan gitti diye düşündüm onlara bile hiç demedim sadece geri döndükten sonra eşime dedim kayboldu bak haberin olsun diye gözümle görmediğim bir şeyde başka birini suçlamak çok yanlış geliyor bana kayinvaliden çok hadsiz biri o altını kendinin görüyor ki seni suçluyor yerinde olsam çocukta benim altında benim sana ne oluyor derdim 
(137 puan) tarafından
Ben hic muhattap olmadim ama sabrimi zorluyor gercekten sanki kendi aldi simdi komsularina anlatir rezil eder beni Allaha havale ediyorum alanda varsa yiyemesin ins
(13,040 puan) tarafından
Amin inşallah canım umarım bulunur
-Reklam-
0 oy
(1,749 puan) tarafından
Onune bozdurdunsada bozdurdun künye kayboldu derdi kaynananı gerdi

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 444 göst.
25 Ağustos 2018 Aile kategorisinde Fatma53 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 188 göst.