0 oy
395 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,683 puan) tarafından
Oğlumun doğum gününe iki gün kaldı dedim bari bir elbise alayım neyse mağazaya girdim öyle güzel elbiseler vardı ki çok hoşuma gitti kiminin bedeni yok kiminin bedeni var ama dar kiminin kolu olmadı dar geldi falan eşim zavallı o olur mu bu olur mu yok yok yok ağladım çıktım mağazadan çok kötü bişey :( 

15 Cevaplar

0 oy
(703 puan) tarafından
Kaç kilosun ki cnm
(1,683 puan) tarafından
77 kilo boy hiç sorma kisayim
(3,826 puan) tarafından
Canım boyum 1.58 kilom şu an 73 . Ama 77 kilodan düştüm dukan birasıyla.  Sende dene istersen
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kiz dunyanin sonu değil ya niye bosuna agliyon banada olmuyo genelde
(1,683 puan) tarafından
Kuzu oğlumun doğum günü ya güya dedim şöyle güzel giyiyim fotolarda faln güzel çıksın ama bu kiloyla zor
tarafından
Eminim guzelsindir kiyafet olmuyo diye uzme kendini
(22,070 puan) tarafından
Ay görende kilolusun olmuyo sanir:D
tarafından
Lan benimkide zayifliktan olmuyo ahahah
(22,070 puan) tarafından
Ben gibi :DD valla bende ucucam yakında
0 oy
(700 puan) tarafından
Maalesef kilo vermeiyoruz nasıl vermem bilmiyorm ahh verebilsem formülü burda paylasacamda
(1,683 puan) tarafından
Bende bende yaaaa
(700 puan) tarafından
Kiloya hiç bisey yakışmıyor bende armut vucudum
(1,683 puan) tarafından
Ben elma heralde yarım dünya geziyorum ortada napim
(700 puan) tarafından
:)) ay kız gerçekten bu iyiydi
0 oy
(403 puan) tarafından
Üzülme canim bulursun elbet aramaya devam et olmadi payi varsa genisletirsin
(1,683 puan) tarafından
Kuzu bulunur da tipim tıp değil badenler almış başını gidiyor göbek öyle yani olan da çok kötü durdu üzerimde
(403 puan) tarafından
Canim 85kiloyum uzun zamandır elbise giymiyorum 1.63boyum kendime kot bulamiyorum bende üzülüyorum ama dünyanın sonu değil ya bir aydir tatli ve ekmeği tuketmiyorum diye bilirim anca kahvaltida az biraz ekmek yiyorum spor yapamıyorum ya düzene koymaya çalışıyorum ne kadar olursa sende dene cok kilon yok üzülme azim et bsyler değişecektir :-*
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Canım sıkma canını istediğini bulursun kaç kilosun sen 
(1,683 puan) tarafından
76 boyum çok kısa yarım dünya geziyorum ortada valla normalde böyle deyince gülerim ama şuan bile gözüm dolu dolu ne ara bu kadar kilo aldım veremeyen biriyim zaten şimdi hiç veremiyorum
(1,755 puan) tarafından
Canım üzülme bulursun ya
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Seni Kilolu olman  Gayet normal ama eşinin öyle üslup ile konuşması hiç normal değil
tarafından
eşi kötü bişi dememiş ki kadına bu olur mu bu olur mu diye elbise aramış
(1,683 puan) tarafından
Kuzum eşim nisey demedi o seçenek sunuyor ama kimisinde beden yok 44 beden den aşağı olmuyor kimisinin kolu geçmiyor bile çok kötü oldum
(3,681 puan) tarafından
Kusura bakma ben zavallı kelimesini esin söyledi diye okudum
0 oy
tarafından
Kac kilosuj boyun kac uzulme
(1,683 puan) tarafından
77 kilo 1.53 boy kuzum bekarken 63 kiloydum şimdi veremiyorum
0 oy
tarafından
kaç kilosun ki öyle elbise olması beden kalmamıştır ağlama boşuna kendini üzme 
(1,683 puan) tarafından
Kuzu elbise bulurum beden de ama bu kiloyla zor çok kötü elbise pantolon yakışmıyor
tarafından
kaç kilosun boyun kaç
0 oy
tarafından
Hiç bisey  icin gec degil cnm ben 2 haftadir diyetteyim 85 kiloydum başlarken suanda 80 kiloyum ve çokta istikrarlı gidiyorum hersey bizim elimizde yaza 90 gün var yaza fit girelim ne dersin ?
(1,683 puan) tarafından
Nasıl bir diyet kuzum bana yardımcı olur musun ama bende ki problem gece çok açılıyorrum dayanamıyorum
tarafından
Diyet degil aslinda cnm saglikli beslenme. Sabah kalkıyorum yarim litre su iciyorum sonrası sekersiz turk kahvemi iciyorum sonra yarim saat lesie yapiorum 12.30 13.00 gibi kahvaltimi yapiyorum. Saat 3 gibi yeşil çayla kuruyemiş iki kere bitter çikolata yada meyve ile ara ogun yapiyorum. Saat 19.00 da ne pisirdiysem 1 kepçe corba 6 7 kasik yemek olacak şekilde yemegimi yiyorum ve aksam 1000 tane ip atlıyorum cok acikirsamda yoğurdun içine pul biber limon karıştırıp yiyorum ve hemen hemen 2 haftada 5 kilo gitti bile. Bu arada gun icinde 3 litrede su tuketiorum. Ve kendime bi çizelge olusturdum her sabah tartılırım ve yaptıklarıma tik koyuyorum.
tarafından
bugunden ıtıbaren bende senle beraber baslıyorum yagmurtoprak  bakalım neler olacak ye ye nereye kadar suan basladım bıle hadı bakalım :D
tarafından
Tamam cnm bi post açarız gunluk yaptıklarımızı paylasiriz olur mu ?? Bu arada bn filiz 28 yasinda 164 boyunda 81 kilo bir bayanım iki çocuğum var bi oglan bi kiz yağmurla toprak
tarafından
Ve insan verdikce gramların edildiğini gördükçe gaza geliyo valla :)))
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Hic bisey icin gec degil cnm bende o yizden yigenimin dugunune gitmedim sonra kilo vermeye basladim sende basla cnm mutlu olmak senin elinde
(1,683 puan) tarafından
Nasıl veriyorsun neler yapıyorsun pki
(3,669 puan) tarafından
Spor yaptim 45 dk
7 den sonra yemek yok
Tabi ben emzirmiyodum sen kendine uygun ditet bul diyetisyene gitme imkanin varsa daha iyi
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ağladım deyince kocan bişey dedi sandım kız 

Ne güzel adam arkanda dolanmış valla helal olsun 

Dünyanın sonu değil canım büyük bedenlerde çok hoş kıyafetler var
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ay üzülme be bosver 
0 oy
tarafından
Verirsin senden değerli mi. Ben kizimin 1 yaş gününde 9 aylık hamileydim:))
0 oy
(1,013 puan) tarafından
İnternetten bak canim orda her bedeni var 46 48 50 bile var internette alabilirsin bende 71 dim 67 düştüm 44 46 giyiyorum 
0 oy
(119,436 puan) tarafından
kac bedensin aglama yaa kilo verilir

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 649 göst.
13 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Zelihanur_80 (766 puan) tarafından soruldu
+1 oy
21 cevap 388 göst.
0 oy
5 cevap 410 göst.
29 Haziran 2022 Aile kategorisinde Alyakus (2,371 puan) tarafından soruldu