0 oy
341 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar kızımla yalnız olduğumuzda bana sarılıyor,öpüyor,anneciim diyor kuduruyoruz beraber sjfjms

Ama biz birlik yaşıyoruz görümcem yada eltim gelince çocuklarla falan kalabalık olunca çağırıyorum yüzüme bile bakmıyor yaa :D Onların dibinden ayrılmıyor sanki benim kızım değil

Geçen görümceme anne anne diyip elindekini verdi bir tek benimki mi gıcık sizinkiler nasıl? :D

12 Cevaplar

0 oy
(966 puan) tarafından
Benimkide babaabbesine arada anne diyo sonra duzeltiyo maanne diye yavrum yaa bizde birlik duruyiruz 
-Reklam-
0 oy
(2,349 puan) tarafından
Benim oğlan da öyle büyükleri görünce benden kaçıyor
tarafından
:D
Aynı
0 oy
tarafından

Benimkide öyle 15 aylık çok sinir bozucu gerçekten:woot:

tarafından
Hepsi aynı demek ki jsjdj
0 oy
(2,572 puan) tarafından

Benimkide öyle.Babasını pek görmediği için tüm hevesi dedesinin üstüne.Dedeee diye kucağına atlıyor öpüyor oynuyor dedesiyle.Bende birlik yaşıyorum.Sadece bazen kendi odamizdayken oynar benimle.11 aylık bu arada

tarafından
Benimki de dedeci çok seviyorlar birbirlerini :D
0 oy
(5,488 puan) tarafından
Bende beraber oturuyorum benim kızımda öyle birde şuan görümcem de bizde kalıyo akşam onları gördüğü zaman yüzüme bakmaz mecbur olmadıkça sinir oluyorum 
tarafından
Kaç yaşında senin ki canım aynı valla
(5,488 puan) tarafından
2 yaşında canım senin ki
tarafından
Benimki de 2
(5,488 puan) tarafından
Ah şu kızlar kızlar büyüdükçe valla takmıcaklar sanırım bizi  :D
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Huy değiştiriyor :D benimki daha bebek bakım ne yapacak :D
tarafından
Çoğu bebek öyleymiş :D
0 oy
tarafından
Çocuklar daha ilgi çekici geliyordur onları daha az gördüğü için ama yerim ben onu ya annem hep benim yanımda pas vermesem de beni anlar diyor  demek ki çocuk:)
tarafından
Aynen :D
0 oy
(119,325 puan) tarafından
ahahaha yerim yaa
0 oy
(7,193 puan) tarafından
Benim kızım bu araba bana x teyze diye sesleniyor (ʘᴗʘ✿) hiç gıcık olmuyorm aksine komik geliyor (≧▽≦) misafirliğe gidince de hiç beni görmez ohh mis o rahat ben rahat 
0 oy
tarafından
4 gündür bir afra tafta nazlarda benimki gel öpeyim diyorum hayıyyyyyyyyy diye kaçıyor sonra kendi gelip sarılıyor bende ona hayiy diyorum zorla burnumu falan tutuyor cadı 
0 oy
(1,414 puan) tarafından
Benimki babasına anne diyor az önce de dede dede diye seslendi eşim deliriyor baba dışında herşeyi diyosun baba de oğlum diyor ben kahkahayı basıyorum tabi :))

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 599 göst.
17 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Aselin annesii ❤❤ (1,082 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 479 göst.
18 Ekim 2020 Aile kategorisinde .....Beyza.... (95 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 45 göst.
4 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Necla6565 (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 70 göst.
28 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Selimin annesi (9,005 puan) tarafından soruldu

379,877 soru

11,371,785 cevap

34,854 kullanıcı

...