0 oy
334 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar eski postlarıma bakan bilir çok büyük kavga ettik ayrılma noktasına geldik bana sen kimsin ki çocukları sana verecem demişti benim çocuğumu bana vermicek yani aklınca uzun süre eşimde bende konuşmadık annesi bunları barıştırmış böyle birşeyi affetmek dahada söz sahibi etmek değil mi birde bugün görüntülü konuştular eşim çocuğumu gösterdi oysa ben sadece babaannesi ve dedesi görsün diye bırakmıştım sinirliyim ama hamile olduğum için kavga cıkarmak istemiyorum çıkarsam ne olacak ki hem kardeş arasına giriyor olacağım

6 Cevaplar

0 oy
(27,369 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Bazı görümceleri boğmak istiyorum çok itici oluyorlar

tarafından
Eşime demişki güya beni aramış ben açmamışım çok kıskanç birde gülmesini duydum ya konuşurlarken deli oldum onlar yüzünden çok çektim Allah'a havale ediyorum
(27,369 puan) tarafından
Rabbime bırak o görüyor üzme kendini
tarafından
Rabbim büyük ben unutsam o unutmaz çok şükür eğer Allah'a güvenimiz olmasa bunlar deli eder adamı
(3,832 puan) tarafından
Benimkinden başlayabilirsin aha boğmaya ellerimlen veririm sana hem stres te atmış olursun
(27,369 puan) tarafından
Hahhahahah
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Hatırladım kız,bırak kendi pisliiimde boğuldum sen kocanla iyi ol gari
tarafından
Eşime kızdım ama böyle hemen affettigi için iyice tepeme çıkardı yok ben ezdirmem falan diyor ama duyduğum şeyler kolay hazmedilmez
0 oy
(180 puan) tarafından
Kötü olan sen olursun, bir kere daha  yüzüne karşı bire bir polemiğe girmediği sürece eşinle aranı bozma derim sakin kalmaya çalış 
tarafından
Birde kendi keyifleri yerine ğelmiy ya çocukları barışınca eşime demiş hanımını da çağırda konuşalım diye hangi yüz ile konuşacaksa
(180 puan) tarafından
Yüzleri olmadığı için söylüyorlar daha bak neler diyecekler iyi gibi görünüp ama bunları düşünüp hiç kendi psikolojin bozma sana nasıl geliyorlarsa öyle git gülüyorlarsa Gül iğneli laf söylüyorlarsa sende cevabını ver Gül onlar kudursun gör bak daha mutlu olacaksın içine atmadığın için :)
tarafından
Çok denedim her yolu her yöntemi hep geri barıştım ama beni evladım ile vurmaya kalkınca ciddi bi mesafe koydum Rabbim kötülüklerine fırsat vermesin
(180 puan) tarafından
Amin inşallah canm  fesat kıskanç insan zordur  herkesin çevresinde böyleleri var rabbim yuvamızı korusun
tarafından
Amin amin kıskançlığın da bi sınırı var ya anneden evladı kıskanmak ne benim doğurduğumu görümcem benden kıskanıyor
0 oy
(161 puan) tarafından
Gerizekaliya bak asıl sen kimsin cocuklar üzerinden böyle konuşuyorsun çok canını sıkma hamilesin gorumcenlede konuşma ama sana dilini uzattığında lafınida esirgeme
tarafından
Benden özür bile dilemedi eşime çok kızgınım benden özür dilemeden sen niye affettin
(161 puan) tarafından
Böylesi insandan özür bekleme canım Allahindan bulsun
tarafından
Allah büyük eşimle kötü olmamak için kendimi zor tutuyorum
0 oy
(784 puan) tarafından
Aksine gorumcelerim iydir kaynanam Allah düşman başına vermesin pislik insan
tarafından
Bende başlarda öyle sanıyordum meğer asıl dolduran görümcem imiş
(784 puan) tarafından
Allah ıslah etsin boşuna eşinle huzurunu bozma ne kardeşi atar ne anne babayi
tarafından
Ben atsın demiyorum konuştum eşimle hatta bu konuda ama benden özür dilemesi gerekirken ondan dilemiş görümce iti eşim hemen affettigi için iyice tepeme çıkıyor
(784 puan) tarafından
Keşke eşin de biraz yüz vermeseydi herşey eşten geçiyor valla kuzum ezdirmesin seni
tarafından
Lafını söyler Allah var ezdirmemek için ama onlar gene söyler söyleyeceğini merak etme deyip duruyor eşim ama hep aynı şeyleri yaşadım
0 oy
(887 puan) tarafından
Valla şimdiye kadar ne kendim ne de çevremde görümcenin iyisini duymadım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 155 göst.
0 oy
4 cevap 125 göst.
26 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde denizimsi (6,453 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 136 göst.
20 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde garipkus9 (132 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 545 göst.

381,401 soru

11,418,333 cevap

34,975 kullanıcı

...