0 oy
407 göst.
Diğer kategorisinde (76 puan) tarafından
Kızlar normalde kontrollere özel hastaneye gidiyordum dogumu da özel de istiyordum ama maddi durumdan dolayi devlete gidecegim gibi duruyor ama cok korkuyorum devlet hastanesindeki calisanlarin muamelesi hosuma gitmiyor devlette dogum yapanlar tecrubelerinizi anlatir misiniz? Denizli develt hastanesinde dogum yapanlar oldu mu ?

28 Cevaplar

0 oy
(190 puan) tarafından
Ben iki normal bir sezeryan oldum.iyi yanı orda doğuranlar da insan kimseye bir şey olmuyor.bide artık eskisi gibi değil.illaki normal olacak demiyorlar son bebeğim iri diye hmn sezeryan oldum.rahat geçti
-Reklam-
0 oy
(1,837 puan) tarafından
Valla en kralına da gitsen adamına göre muamele yapıyorlar. Yatisim yapıldı nöbetteki ebe koridoru inletiyordu dedim Gamze s.ctn bununla doğum nasıl geçer. Kadın yanıma bir geldi neler yapmam gerektiğini anlattı. Suni sancı verdi. 15-20 dakikada bir gitti geldi kontrol etti açılma var mı diye baktılar. Doktorlar zaten 4 saatte bir vizite çıkıyordu. Kadına ıkın diyorlar ama o bas bas bağırıyor. E bu defa ona çalışanlar da bağırıyor. Ikın ki çocuk gelsin bağırınca eline bir şey geçmeyecek çocuğun ölür diye. Ben 24 saat suni aldım dayanamıyorum getirin imza atıp cikicam dedim. Nöbetteki doktor da ebeler de hepsi yanıma geldi elimi tuttu beni motive etti konuştular. İçimi rahatlattılar. 20 dakika sonra acilmam 6 cm oldu 5 dakika içinde de doğurdum :) 
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Ben yaptim cokta memnum.ikinciyi orda düşünüyorum hatta kontrolle hep orya gidiyorum 
(76 puan) tarafından
Ne güzel sizin adiniza cok sevindim Rabbim bana da iyi insanları denk getirsin dogumum kolay olsun insallah
(1,048 puan) tarafından
Inşallah ya hersey doktor ve ebelerde bitiyo insallah cok iyi insanlarla karsilasiniz Allahim sag salim kucağınıza almayi nasip eder
(1,048 puan) tarafından
Ve sorunun sondaki denizli devalt hastanesini sorusuna dikkat etmedim ondan yazdim kusura bakmayin
(76 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
(76 puan) tarafından
Estağfurullah önemli değil :)
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Ben yaptim cokta memnum.ikinciyi orda düşünüyorum hatta kontrolle hep orya gidiyorum tek sorun 41 hafta boyunca hep normal dediler en sonda sanci falan hic biseyim yoktu oylesine gitrim nts ye bagladilar bebegimin kalp atisi yavasliyo diye sezeryana aldilar belden uyusturmali oldum cokts kolaydı yine ayni sekilde olmak isterim 
0 oy
(2,922 puan) tarafından
Çok kötü bı deneyimdi doktor değil de ebeler acımasız merhametsiz yatan savunmasız kadına bağıracak kadar kötü kalpli asla hakkım helal değil asla 
0 oy
(810 puan) tarafından
Korkutmak istemiyorum bıraz sans işi bacm doktorum cok iyidi amalıyat sonrasında cok güzel geçti ama başında ki gördüğüm muamele hazrlık aşaması stresıme stres kattı lanet insanlar Allah dğnya ahıret cıkarsın onlardan korkudan hğngür hğngür agladm sankı herzaman doguma gidiyoruz gibi bızden herseyı bılıp kendımızın yapmasını bekliyorlar 
0 oy
(692 puan) tarafından
Canim her doktor ebe  bir olmuyor ya ben devlette yaptım doğum bağırıp çağırıyorlar orda acı çekiyorum bakmadılar bile bana doğum yaptım  aklıma takılan soru oluyodu yeni anneyim sonuçta ebeler bana nedir bu senden cektigimiz sabah olsada gitsen diyorlardı bi dünya kavga ettim  onlarla niye kızıyorlar bide biliyomusun hanfendi uyuyor içerde cocugumun  burnu tikanikmi diye sordum atar yapıyor uykusunu böldüm diye ölsek bizi gormiycekler 
0 oy
(201 puan) tarafından
Eğer İstanbul'da oturuyorsan Zeytinburnu Süleymaniye hastanesi var ben çok araştırdım herkes oraya git memnun kalırsın dedi gittim çok memnun kaldım ilgileniyorlar ters tepki vermediler hiç geziniyordum hastanede rahat bı yer herşey var yani diyim 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 128 göst.
8 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Elisa lina (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 200 göst.
1 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asdfhlya (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 167 göst.
0 oy
3 cevap 88 göst.
7 Ocak 2021 Aile kategorisinde Hhhh (276 puan) tarafından soruldu

380,998 soru

11,406,099 cevap

34,944 kullanıcı

...