0 oy
404 göst.
Diğer kategorisinde (76 puan) tarafından
Kızlar normalde kontrollere özel hastaneye gidiyordum dogumu da özel de istiyordum ama maddi durumdan dolayi devlete gidecegim gibi duruyor ama cok korkuyorum devlet hastanesindeki calisanlarin muamelesi hosuma gitmiyor devlette dogum yapanlar tecrubelerinizi anlatir misiniz? Denizli develt hastanesinde dogum yapanlar oldu mu ?

28 Cevaplar

+1 oy
(7,373 puan) tarafından
ben yapmaz olaydım keske esımı dınelyıp özelde yapsaydım
(76 puan) tarafından
Cok mu kotu davraniyorlar
(7,373 puan) tarafından
cok kotu bebegıme bısey olcektı nabzı dustu ona rağmen sezaryana almadılar benım bıde şekerim var yukseldıkce tabı bebek etkılenıyo dıkıs atarken uğuşturmayı unutu doktor acıdı sunı sancı verdıler ağrısı okadar kotu kı cok bağırdım doktorlar azarladı bağırma bılan dıye ustelık doktorum benı yarı yolda bıraltı hastam dıyıl dedı
-Reklam-
0 oy
(8,999 puan) tarafından
Geçen hafta cuma günü başakşehir çam sakura da doğum yaptım çok çok memnum kaldım
(485 puan) tarafından
Çok fazla işte ya ben özelde doğurdum cocugumu bir buçuk yaşında doğum yaptım gaz olayı hal olunca ertesi gün çıkardılar hatta gazı cikaramadim diye serum taktilar öyle çıkardım yani 4gun çok uzun bı süre yani bı sıkıntı yoksa boşuna orada yatak doluluğu oluyor yani
(8,999 puan) tarafından
Canım ben geçen hafta cuma günü sezeryan doğum yaptım Pazar günü çıktım eşim bebekle beni 20 dk kadar gördü ziyaretçi kesinlikle yasak. Tek kişilik oda da kaldım büyük rahat odayfi
(485 puan) tarafından
Tek kişi olmasına rağmen almıyorlar dimi ziyaretçi öyle gelme şansı felan yokmu eşinin gizlice kapıda güvenlik felan mi var canım sağol bilgi icin
(1,837 puan) tarafından
Yok canım tek kişi kaldım bende ama almıyorlar. Sadece bir kişi kadın olmak şartıyla refakatçi oluyor o kadar. Benim sütüm gelmedi bebeğim kilo kaybetti o yüzden kaldım 4 gün. Eğer bebekte sorun yoksa taburcu ediyorlar. Bir de benim dikişlerimi popoma geçirdiler baya sorun oldu onlardan kaynaklı o yüzden de beklettiler. Senin ikinci dogummus bir gece bekletir sonra cikartirlar.
(485 puan) tarafından
Sağol canım bilgilendirme için :) inslalah bidaha hamile kalırsam orayı düşünüyorum şuan gebelik yok bakalım ;)
0 oy
tarafından
Vall ben devlette yaptım doğuma 3 tane baş ebeler ve bir tanede doktor geldi 20 dakikada birde açılmaya bakıyordu kalp atışına bakiyordu
tarafından
Devlette epidural yapıyorlar mı bilen var mı
tarafından
Hayır öyle bişey yok devlette
(1,837 puan) tarafından
İrem devlette epidural yok canım
0 oy
tarafından
Bi 14sene once vakif gurebada yaptim ozelim diyen nice hastaneden daha mikemmeldi 
tarafından
Çocuğun kac yasinda Mihri ❤
tarafından
14yasinda kuzum
Ceylanim cumlemizin evladin insallah yavru ❤️
tarafından
Benim oğlandan 2 yaş büyük oda Cuma Ali
tarafından
Rabbim bagislasin hayirli evlat olsunlar insallah kusum❤️☺️
tarafından
Aminnn bacim ❤
0 oy
(77 puan) tarafından
Hangi şehir ben manisada yaptım bir özel kadar vardı harikaydi
(3,274 puan) tarafından
Manisa şehir hastanesi mi
(77 puan) tarafından
Evet canım
(3,274 puan) tarafından
Bende Manisa şehir hastanesinde doğum yaptım mükemmel bir hastane çok memnun kaldım özelde paramla rezıl olmuşum dedm cnm
(77 puan) tarafından
Gerçekten öyle Manisa'da özele gidenleride ne bileyim Manisa şehir hastanesi zaten özel gibi
(3,274 puan) tarafından
İlk doğumu tercihen sezaryen yaptığım için mecbur özele gittim gitmez olaydım sanki zorla bedavadan kendimizi baktiriyoruz gibi muameleye uğradım
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Ben devlette yaptım ebelerimin hakkını ödeyemem kendi yemedikleri tatlıların bana yedirdiler aç kaldım diye ama bir profesör vardı benim hakkımı da o ödeyemesin. 
(2,877 puan) tarafından
Bizim ebeler masadaki suyu vermediler kız demekki merhametli insanlara denk geldin
(3,148 puan) tarafından
Aşkım annem güzelim diye diye elimi tuta tuta doğurttular beni çok kan kaybetmiştim getirdi yedirdiler bide
0 oy
(3,156 puan) tarafından

Valla bende devlette yaptım miss gibi çok şükür ama zor geçti biraz benim ki lakın çalışanların ebelerin vs yaklaşımı çok iyidi ne azarlama ne bağırma hiçbir şey yaşamadım Rabbim bin kez razı olsun onlardan önemli olan iyi insanlara denk gelmek<3 doğum sonu kek ve çay bile verdiler bana:)

0 oy
(12,968 puan) tarafından
Denizli'de değilim Ankara'da yaptım Beştepe Sami ulusta nst bağladı kadın bağırdı bana bende ona bağırdım kesti sesini. Doktor vs öyle bir sorun olmadı herşey iyiydi 
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Canım yaşadığın şehirde ki hastaneye göre değişir bence orada doğum yapanlarla konuş 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Geçen post açtım mucize bbeğim doktor hatalarını paranın gözü kör olsun yapmaz olaydım 
(76 puan) tarafından
Ben de ondan korkuyorum cok ilgisizler genelde ya yanlis birsey yaparlarsa diye cok korkuyorum
(7,376 puan) tarafından
Her doktor da aynı değil canım iyi olanlarda var bana denk gelmedi malesef
0 oy
(46 puan) tarafından
Canım ben devlette yaptım ve cok ilgililerdi sanki özelde dogum yapmıs gibiydimve hiç agrım olmadı çok memnun kaldım
0 oy
(1,389 puan) tarafından
3 çocuğumdan 2sini devlette doğurdum cnm ilki kontrol amaçlı gtmştim doğum başlamış açılman var deyip salmadılar Allah bidaha oraya düşürmesin tövbe edip 2.doumumu özele gtmştim ama gel gör ki 3.doum dediğin gbi maddiyattan devlette oldu ama farklı bi hstne. Hamileykende gtmştim deflrca şmdi olsa yine gderm özelden farksız ve süper ilgi. Yani kısacası biraz da karşındaki doktorun insanlığına kalmış bişey özele gdip memnun kalmayan da oluyo 
0 oy
tarafından
Ben de burda bekliyim ben de merak ediyorum
0 oy
(124 puan) tarafından
Kuzum heryer aynį değil insanlarda  kendini boyle korkutma bende senin gibi cok korktum korkutuldum  ama cok şükür devlette doğum yaptım ve çok iyilerdi Allah ne dediyse o dua et ferah tut içini herşey emin ol bir anda olup bitiyor Allah saĝlıklı  kolay doğum nasip etsin inşallah canim 
(76 puan) tarafından
Çok dua ediyorum ama insanlar surekli bilincsizce kotu dogum hikayelerini bana anlattiklari icin cok korkuyorum artik hem develt hastanesinden korkuyorum hem de normal dogumdan korkuyorum
(124 puan) tarafından
Bende senin gibi korkuyordum nereye kadar dedim kendime oyle yada böyle çıkıcak doğum videoları bile izledim sonradan  bana iyi geldi piskolojim bozulmadi takma kimseyi de herkesin doğumu aynı geçmiyor
0 oy
(1,003 puan) tarafından
Canım olduğun yere göre değişir bence sen orada devlet hastanesinde doğum yapanlarla konuş illaki vardır yapan yaklaşımları nasıl mesela ben gittim sadece muayeneye A dan z ye hepsi mi kötü olur hep Bi azarlama arkadaşım doğum yaptı koronaydı çocuğun gelip kalp atışına bile bakmamışlar öğlen 2de gitmiş diğer gün saat 5te doğum yapmış aç kalmış eşini kimseyi yanına almamışlar sancı dan arada bağırıyormuş yeter kes sesini başımızı şişirdin demiş açılması geçmiş bile gelip bakın dayanamıyorum artık demiş öyle gelip bakmışlar doğumda da azarlamışlar üstüne ıkınsana ne biçim insansın demişler çocuk doğduğunda oksijensiz kalmış hemen haber vermeden çocuğu farklı hastaneye göndermişler kaç gün küvezde kalmış ondan bende korkuyorum özele gidiyorum mecburen borç olsun yine de özel olsun valla sağlık için herşeye değer 
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Ben ankara şehir hastanesinde yaptım genel olarak iyiydi öyle kötü bir muamele görmedim
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Malatya eğitim ve araştırma hastanesinde ikiz normal doğum yaptım çok memnun kaldım. 
0 oy
(3,274 puan) tarafından
2tane sezaryen doğum yaptım ilki özel ikinci devlette özelden hiç memnun kalmadım devlettekinin imkanları olsun ilgi alakası olsun hepsi çok iyiydi Allah hepsinden razı olsun en önemlisi iyi insanlarla karsilasmak
0 oy
(3,326 puan) tarafından
Hastaneden hastaneye değişiyor ben 2019 da devlette yaptım Giresun da memnun kaldım 6 stajer 1 ebe  gayet güzel doğum yaptım ☺️ 
0 oy
tarafından
Bak cnm devlet doktorları burnu havada değildir burnu havada olanlar asistan ve alt kademede çalışan stajerlerdir ben devlet Hastanesi'nde doğum yaptım doğumum riskli olduğu için 3 doktor 4 asisatna girmişti Allah var melek gibiydiler bı daha olsa bı daha aynı hastanede doğum yaparim he sana kötü muamale yapana gereken cevabı üslubunu bozmadan verebilirsin kimse babasını. Hayrına calismiyo cnm sende bı nevi paranla doğum yapiyosun sigorta olmazsa kim doğuma alır öyle dusun

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 111 göst.
8 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Elisa lina (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 158 göst.
1 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asdfhlya (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 164 göst.
0 oy
3 cevap 86 göst.
7 Ocak 2021 Aile kategorisinde Hhhh (276 puan) tarafından soruldu

379,116 soru

11,348,357 cevap

34,813 kullanıcı

...