0 oy
487 göst.
Aile kategorisinde (65 puan) tarafından
Oğlum 2 gün sonra 9 aylığa giricek çok şükür uyku düzenini oturtturdum normalde akşam 11 de yatiriyorum sabaha kadar 1 kere kalkar meme için sonrada aralıksız uyur ama çok ses olmazsa uyur tabi neyse bu akşam da 11 de yatirdim eşim de pugb oynuyordu kaç kere uyardım dedim sesini kıs çocuk odada uyuyor dinlemedi 12bucuk 1 gibi uyandı daha da uğraşıyorum uyutmak için utanmadan bide dedi ben yatıyorum bende dedim en sonunda s.. git yat ziban 

8 Cevaplar

0 oy
(310 puan) tarafından

Bacım bsy olmaz sıkma güzel canini uyu sabah unutursun <3:D

(65 puan) tarafından
Uyuyamiyorum  ki unutayim
(310 puan) tarafından
Anlıyorum en nefret ettiğim şey çocuk uyuturkejn ses kesin eşin şuan uyuyordur horul horul oda gelio gozuminnknune
(65 puan) tarafından
Öyle zaten az kaldı gidip bogucam bendede gerçekten sabır çok zor tükenir ama tukenirse kendi de biliyor başına neler gelir geçen caydanligi kafasına atiyodum korktu gitti dedi aha karı kafayı yedi:))))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Telefonu Alaçan durup sıkıp gtune sokacan öyle durumda benim ki de aynı birseyler açar dinleye dinleye uyur sesini kıs demekten bin hal olurum 
(65 puan) tarafından
Vallahi ya sorma
0 oy
(191 puan) tarafından
Hayatta uyutmazdim herifi bağırır çağırıp zindan ederdim 
(65 puan) tarafından
Yaptım zaten yine de gitti uyudu yüzsüz
(191 puan) tarafından
Odadan bisey alacam bahanesiyle gir ses yap
(65 puan) tarafından
Uykusu çok ağır kalkmazki sabah ise giderken bile çok zor kaldiriyorum
(191 puan) tarafından
O zaman bebeni sallayacaksin gülüm :)
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Telefonu alacan vuracan yere bir daha pugb falan oynamaz çocuğunda kitleyecen ona yatıp uyuyacam sonra görür anyayı konyayı 
0 oy
(4,758 puan) tarafından
Anlayışsız kuzum eşler zora gelince kaçıyorlar çocuğu uyandırıp kendisi uyumaya mı gitti nefret ediyorum ergen gibi oyun oynayan eşlerden 
(65 puan) tarafından
Vallah orası öyle kuzum analarının uğraşamadigi deliylen biz uğraşıyoruz
(4,758 puan) tarafından
Ay öyle vallahi canım Rabbim yardımcın olsun çok şükür benim eşim oyun falan izlemez film açar tldan bendw TV izleyin sıkılmayayım diye izleyince de kulaklık takıyor kocişim
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Allah razi olsun esimden bisey izlerse kulaklk ister oyun oynarsa sesini kisar zaten eşim uyimadan ben oglumu coktan uyutmus olurum birikte uyuruz 
0 oy
(13 puan) tarafından
Benım esım daha fena devamlı tuvalete gıdıyo ve dıkkat etmeden pat kut bılgısayar sakır sakır umrunda degıl hıc bısey kapıları vuruyo ustune kac kere uyardım sınırımden catladım 2. Cocugu ıstıyo desım6nah sana ıkıncı cocuk
(65 puan) tarafından
Vallah doğru diyosun senin ki daha betermis allah sana sabır versin o klavyeyi onun g..  sokucan bakalım yine aynı şeyleri yapıyor mu düşüncesiz ****** herif
(13 puan) tarafından
Ya bız yatınca bu adama bıse oluyo sankı ayaklanıyo evın ıcınde yuruyo kendımı zor tutuyorum Allah kolaylık versin bıze
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Al benden de o kadar gece gece kalkmış takır tukur bebede uyandı bende 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 681 göst.
0 oy
14 cevap 429 göst.
28 Şubat 2022 Aile kategorisinde Semos (343 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 616 göst.
22 Şubat 2022 Aile kategorisinde Semos (343 puan) tarafından soruldu