0 oy
615 göst.
Aile kategorisinde (343 puan) tarafından
Bugün yine yigeninden konu açıldı neymiş efendim çocuk buraya gelmezse intihar edicekmis eşimde çağırmış okulunu bitir gel diye bende dedimki sanane annesi babası var sanane olurmu öyle şey bende babasiyim dedi gülerek bende kızdım senin bir çocuğun var başka yok diye olurmu öyle diyo amcasida bizimkinin babası diyo kafayı yemiş vallahi ya

15 Cevaplar

0 oy
(1,837 puan) tarafından
Geri zekalı ya. Ma.l mı o adam.
(343 puan) tarafından
Cokk dedim ben eşime ****** git ozamn diyo kaynanamı çağırdım oyuzden gelsinde soyluyeyim diye tabi gelirse oda
(1,837 puan) tarafından
Gelmiyorsa ara. Çocuğu ara direk. Oğlum seni evimde istemiyorum de. Utanman yok mu istenmedigin yere geliyorsun de
(343 puan) tarafından
Yapicam onu zaten gelmesine yakın ama eşimle çok büyük kavga edicez kesin
(1,837 puan) tarafından
Eğer kesinlikle istemiyorsan. Eşinle edeceğin kavgayı göze almalisin. Ve o kavga sonucu ortaya çıkacak duruma da hazırlıklı ol. Çünkü bu ciddi bir mevzu ve boşanmaya kardar gidebilecek sıkıntılar çıkarır
(343 puan) tarafından
Evet kesinlikle öyle hayır bide zaten biz sürekli kavga eden biriyiz eşimin aileside biliyo demiyorlarki hiç bide senin yüzünden kavga etmesinler diye
-Reklam-
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Çocuk belli ergen de canım sende yani. Yeğeni bırak gelsin ya. Gerçi 19 yaşındaydı yanlış hatırlamıyorsam çok da uygun da değil de bilemedim. Annesi babası da yollamayıversin 
(343 puan) tarafından
Durmuyo ya vallahi hergun agliyarak ariyo amcasını
(3,162 puan) tarafından
Çocuğun belli sorunları var kuzum. Sen çok girme aile işlerine eşinle tartışma bu konuyu bence pek. Yani demek istiyorum ki istemeyen sen olma. Napacakmış amca da amca Allah ım ya. 5 yaşında olsa anlayacam.
(343 puan) tarafından
Kim dicek peki gelme diye bu seferde biz kavga edicez ama
(3,162 puan) tarafından
Ailesi diyecek tabiki. Annesi demiyor mu oğlum hayırdır noluyor diye.
(343 puan) tarafından
Yok ya hiç bişey demiyorlar
0 oy
tarafından

O ne ya sjsjsj :D 

Kuzu cok tatli yazmissin ona guldum ☺️❤️

Sinirlenme guzelce konus esinle .Erkekler aile kavramina gec alisiyor ❤️☺️ alisacaktir zamanla  

(343 puan) tarafından
17 oldu ama biz evleneli yeter geçsin artık aile kavramına
tarafından
Bebesi var da
tarafından
Benimde varrrrrrrr
tarafından
Eneeeee benim posttaki miii ?? Yaa bazen oluyup unutuyorummm kuzuuu .minik erkekim rahat durmuyoo ozur dilerimmm ❤️☺️
tarafından
Evet senin posttu canımmm.
İki kez oldu bak üçüncü olursa gücenirim ☹️ ❤️ ne özürü yavrum ya biliyorum benim minnak da öyle yerim onları ❤️
0 oy
tarafından
Gercekten babasimi acaba tovbe tovbe:)))) bncede gelmesin ya
(343 puan) tarafından
Ya bu kadar çok ilgilenmesinde bende supeleniyom zaten
tarafından
Vala bacim devir kotu
(343 puan) tarafından
Neymiş efendim gelip yanında çalıştırıcakmis
0 oy
tarafından
Tövbeeeeeeeee yarabbim 
0 oy
(369 puan) tarafından
Annesine açık açık söyle olmuyor böyle diye
(369 puan) tarafından
Kocan da eli düşünene kadar seni düşünsün
(343 puan) tarafından
Eltimle konusmuyorumki soyluyeyim beni ve kendi oz çocuğunu düşünmez aklı fikri hep yigeninde
(369 puan) tarafından
Konuşmuyorsan daha iyi ara de çocuğuna sahip çık az bi delir kocana göz dağı ver
(343 puan) tarafından
Kocamda çocuk intihar eder diye cagiriyo
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Ay bu erkeklerin ailelerine karşı gereksiz duyvusallıkları yokmu ben bitiyorum ozaman 
(343 puan) tarafından
Hiç deme onu ya
0 oy
tarafından
Tobe estagfurullah ortak calisma heralde diycem agir olacak :)))
(343 puan) tarafından
Benim kimseyle ortak bir çalışmam yok kendinin oldu ki galiba bu kadar çok ilgilenmesinden
tarafından
Sana dimedim zaten yahu kocana didim hahaha
0 oy
(8,542 puan) tarafından
Kocan delirmiş 
0 oy
tarafından

Neden bukadr cok istiyor ki oraya gelip sizde kalmayi. Ben bunun altinda birsey ararim. Bide intihar ederim diye tehdit ediyor :ermm:

(343 puan) tarafından
Bilsem bende bı dedim dayıları teyzeleri var gitsin oraya neymiş efendim çocuk onları sevmiyormus bende çocuğu sevmiyorum ona bakarsan
0 oy
(119,062 puan) tarafından
sen annesini babasini arayip istemiyom demedikce bu sorub bitmez 
(343 puan) tarafından
Babasıni aradım dün amcası ne var onda diyo benim çocuğum köye gittiğinde öylemi davranıyorlarmis kaynım öyle diyo
(119,062 puan) tarafından
annesini ara cocugu ara istemiyom de
(343 puan) tarafından
Babasinda iş bitiyo annesi karismiyo öyle seylere
0 oy
(11,217 puan) tarafından
amcada koca adamida nufusuna alip evine alip bakmak zorunda dgl ya. esimin 5 yasinda yegeni var cocuk aglio gelip kizimla oynamak icin esim huyunu suyunu terbiyesini begenmiyorum. evimede kizimada alistrmam samimiyet kurdurmam diyip istemiyor mesela. ki cocuk 5 yasinda daha .
(343 puan) tarafından
Benim eşim hiç öyle bişey demiyor
(11,217 puan) tarafından
yok sukur esimin oyle sacma huylari yok. normalde benim istemeyip o ben amcasiyim gelsin demeliydi ama bizde tam tersi . ayip amcasinin evi kuzeni oda cocuk gelsin oynasin ne olcak diyorum esim istemio.
(343 puan) tarafından
Keşke bizimkide oyle olsa ama nerdee
0 oy
tarafından
Seni bilmem de başkasının çocuğuna bakamam herhalde. Eltinle konuş bence
(343 puan) tarafından
İşte işin garibi eltimle konusmuyorumki soyluyeyim kaynima söyledim dün neymiş efendim amcasının eviymis benim oğlum köye gittiği zaman öylemi yapıyorlarmış
tarafından
İyide temelli kalmakla misafirlik bir mi. Kesin tavrını köy valla insan yükü agir
(343 puan) tarafından
Off off sana bana göre öyle ama bunlara göre değil iste
0 oy
tarafından
Konuyu bilmiyorum ama kadınlar kiziyorsa haklidir
(343 puan) tarafından
Konu söyle eşimin köyde yaşayan yigeni var İstanbula gelip bizimle yaşamak istiyor eşimde cagiriyo bende istemiyorum dünde aramış oraya gelmezsem intihar edicem diye sanki anası babası benmişim gibi
0 oy
tarafından
Sen bu konuya fena taktin canm bırak gelsin bi süre belki duramicak geri gidecek sen onlara karşı çok büyük nefret beslediğin için böyle sert tepki gösteriyorsun
(343 puan) tarafından
Evet hiç ama hiç istemiyorum benimde çocuğum var onu nazlasin onu simartsin yigenini değil burda rahatı görüp gitmez yazın geldi zorla gitti çünkü

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 681 göst.
0 oy
14 cevap 429 göst.
28 Şubat 2022 Aile kategorisinde Semos (343 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 486 göst.
25 Şubat 2022 Aile kategorisinde Adamasaliii (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,051 göst.

377,809 soru