0 oy
202 göst.
Diğer kategorisinde (3,767 puan) tarafından
1 sene olacak abim ve yiyenlerim ablam görmeyeli annem ve babamgili 7 ay filan olmuştur bnde çocuğum dedesiyle annesiyel büyüsün istedirdim çok özledim aile  değeri daha çok anladım şimdi yalnız başına herşey yapılıyor Allahdan yuvamda mutluyum bide ben hiç ailemden uzakda kalmayab birisi gittim uzağa evlendim 

6 Cevaplar

0 oy
(85 puan) tarafından
Nereye gelin gıttın canım neden onlar gelmıyo yada sen gıdemıyosun 
(3,767 puan) tarafından
İstanbul dalar abimler ablam annemler şuan köyde bnde Ankaradayim köye busene gidemedim soğuk havalar bide çocuğumun hastane işi var çok daraldimm onlarda glemez annem babamnem dedemene bakiyor
-Reklam-
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Allah kavuştursun canım en azından sagliklari sihhatleri yerinde bu teselli olsun sana
(3,767 puan) tarafından
Allah daim eylesin annem babamın ve hepimzinkinin aynen buna şükür ama çok özledim görüntülu konuşuyoz ama yavrum tek büyüyor
0 oy
(1,504 puan) tarafından
Beni anlatmissin sanki bn gidemiyorum ailemde gelemiyor yaza inşallah 
(3,767 puan) tarafından
Aynı durumdayimm
0 oy
(418 puan) tarafından
Çok seviyor olmasaydım, asla başka memleketten biriyle evlenmezdim ben de.. sen aileni ozluyorsun, ben onlardan uzak kalma korkusu yaşıyorum. 

Eşim, işinden dolayı benim ve ailemin bulunduğu memlekette. Sürekli olarak kendi memleketine gitmek istedigini, bulunduğumuz yerde daraldığını söylüyor. Onun memleketinde iş imkanı da yok üstelik. 

Taşınmamak için dua ediyorum. 

Gerçekten çok zor. 
(3,767 puan) tarafından
Senin eşi. İçin zor olmuş ama inşallah taşınmaz
0 oy
tarafından
Yaa kader ortağım benim,gerçekten uzakta çok çok zor. Şöyle bir şey ki bizim babaanne dede falan da yok çocuk bı bizi biliyor
(3,767 puan) tarafından
Aynen cnm tek biz bütün gün ben bide yiyenlerim bir yaşadım babam onları parka götürurdu öyle büyüdüler hala olarak bnde hep oynadım bnm kzum tek başına mahalle ortamida yok
tarafından
Ayy demi çok zor oluyor ya oğlum daha 11 aylık parkta her çocuğun peşinden gitmek istiyor benimde içim gidiyor o oyle yapınca
(3,767 puan) tarafından
Bnmkide herkese güler dediğin gibi dışa dönük cıvıl cıvıl ama bı tek anası var
0 oy
(328 puan) tarafından
Ah bacım Cok zor gerçekten ben ilk evlendiğim zaman üç dört ay ağlamıştım yakın olduğumuz halde bile 
(3,767 puan) tarafından
Çok zor bı kız evladı için ama mutlu olalım evligimizde Rabbim yuvamizda huzur daim etsin

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 103 göst.
9 Nisan 2021 Aile kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 523 göst.
25 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Dolunay65 (691 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,101 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde Asyahatunnn (430 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 389 göst.
6 gün önce Alışveriş-Hediye kategorisinde nesibe4450 (49 puan) tarafından soruldu

380,098 soru

11,378,752 cevap

34,864 kullanıcı

...