0 oy
521 göst.
Aile kategorisinde (662 puan) tarafından
Benim erkek kardeşim ile gürumcem evliler bundan 8 ay önce annemle gürümcem tartişti ve kayinbabam giti kızını aldı ayrı eve çikartlar küsler bir hafta öncede akrabalarımız aracılığıyla annemi kayın babama gile getirdiler barıştırmak için annem kayınpederimin elini öptü kayın babama izin vermedi izin vermedi kızı annemle kunuşun evlerine gitsin   ve 8 aydir annem kapımı açmıyor kayınpederimle alt üstlü oturuyoruz die az önce kayınpederim kunuşunca duydum diyordu bir daha görmiyeyim o kadın bu kapıyı açsin çok kızını seviyorsa kızı gitsin onun evine diyordu o kadın cennete gitse ben cehenneme gidecem ben ne yapacam iki arada kaldim

6 Cevaplar

+2 oy
(406 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Hic karisma bosver annen 8 aydir gelmiyorsa dahada gelmez zaten sen gormeye git laf acilirsada koca koca adamlarsiniz benmi akil vercem beni arada koymayin benim suçum ne de 
(662 puan) tarafından
Ama annem bir kaç gün önce gelmişti benim evime kayınpederim de duymuş o yüzden öyle kunuştu ve şuan doğumda  yengem annem hastaneye gitmek istiyor diyor ben gidersem kaynanan küfür eder kavga ederiz orada falan diyor
(406 puan) tarafından
Valla bitanem sana bisey diyimmi ne olursa olsun bak ne olursa olsun ne anneme ne babama asla kufur ettirmem yakarim orayi  sen kayinbabanla konus ne olursa olsun senin annene oyle konusmaya asla hakki yok bak benim ailemde cok sorunlu binaile bizde cok sey yasadik heleki babam pisligin teki kocama bana neler dedi ayirmak icin neler yapti  ben ailemle görüşmek istedigin zaman gider görüşürüm esimde yanimda gelmek zorunda ben kayinvalidemle birlikte oturuyoruk kayinvalidem annemlere gelmez ama biryerde yuzyuze geldikleri zaman konusur ben bazen sinirlenir konusurum daha ne kaynanam nede kocam senin ailen boyle senin aileni bilmem ne yaparim falan diyemedi diyemezde o dilini onun bintarafina sokarim ailem kotuyse bana kötü kendimden örnek verdim sende kayinbabananbenim suçum ne benim ailem hakkinda boyle konusamazsin karsi karsiya gelmeyin senin kizin da sizin hakkinizda nelernsoyluyor biz sesimizi cikartiyormuyuz vermeseydiniz birbirinize bizim sucumuz ne benim ailem gelecekde gidecekte birbirinize selam sabah vermeyin benimde canimi sıkmayın seçim yapmak zorunda birakmayin de biraz tehdit et korkma kiz ezdirme kendini
(662 puan) tarafından
Vala artık kafam allak bullak ne yapacam nasıl altında kalkacam bilmiyorum artık yeminle
(406 puan) tarafından
Seni okadar iyi anliyorumki aynilarini bende yasadim iki taraf birbirine asiri saygisiz nisanliyken canciger evliyken düşmanlar insanlar neyapmaya calisiyor anlamiyorum ya uzulme bitanem sen ama kendinide ezdirme lutfen sana kufur etmelerine hakaret etmelerine sanki sen onlarin kalisna muhtacsin ve gidecek kimsen yokmus gibi seni ezmelerine hor kullanmalarina izin verme
-Reklam-
0 oy
(48,496 puan) tarafından
bu size gelip kışın ayni odada yatan görümce değil mi
(662 puan) tarafından
Evet evet o
(352 puan) tarafından
zeki kadin seni ☺️☺️☺️☺️☺️
(48,496 puan) tarafından
duygu 4 kişi ayni odada yatıyorlar di kış kıyamet günü ve çocuklarda vardı sanirim
(352 puan) tarafından
ciddi misin kiz
(48,496 puan) tarafından
evet kardesim görümcemle evli deyince ilk aklim o geliyo eski postlari duruyorsa bak
0 oy
(1,157 puan) tarafından
Kayinbabanin annenin sana gelip gelmemesine karışma hakkı yok ama annen o senin tabii ki gelecek gorumcenle görüşmesin ama sana gelmek isterse kimse karisamaz ayrıca annen gidip kayınpederinin elini niye öpüyor ya kim ki o herşeye karışıp el opturuyor 
(662 puan) tarafından
Sözde büyük amcamizi annemde dedi artık barış olsun falan die geldi elini opmeye ama kayınperim izin vermedi bırakmadı görumcemde kunuşun annemle
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Bu yüzü onlara veren erkek kardeşin insan eşini ve eşinin ailesini sever ama kendi anne babasını da atmaz yani o biraz dik dursa idi olay bu hâle gelmezdi herkes söz hakkı kendinde olduğunu sanmazdi eğer senin annenin büyük bir ayıbı iftirası ne bileyim eziyeti falan yoksa tabi bu yüzden berdel tarzı evlilikler güzel değil hep problem çok merak ediyorum sen aynısını yapsan yada ailen eşin ne tepki verir yada kayinbaban 
tarafından
Ay bencede kız alıp vermişler diye bu ne adam adlsan kesen olmuş anneme öyle bişey diyecek host köpek sen kimsin kızına sahip çıkıyorsan bende onun kızıyım evime gelecek diyecek
(662 puan) tarafından
Yeminle ben olsam aynısını yapsam benim pılımi pirtimi toplar atarlar dişari zaten kerdeşim  hepsi öyle yaptı
(1,937 puan) tarafından
Allah herşeyin hayırlısını versin canım Allah sana hayırlı bir kapı açsın
(1,937 puan) tarafından
Çekirdek ailem Ben de aynı tepkiyi veririm yani hani hiç kimse benim aileme bu kadar dil uzatamaz büyük bir ayıbı yoksa bir kusuru yoksa ama herkes öyle olmuyor maalesef ki öyle de olsa onlara yine söz hakkı düşmez yani
0 oy
(662 puan) tarafından
Kızlar şimdi ben ne yapacam 
0 oy
(4,665 puan) tarafından
Adam kızına sahip çıkıyor kız ailesinin yanında ama senden aileni atmani evine gelmelerini istemiyorlar öyle mi bencillik eşin ne diyor onunda evi sonuçta annen evine gelsin gitsin sonuçta annen senin ailende kıymetli kardeşin ne yapıyor bu durumda kayinbabanin bir yerleri fazla kalkmış ya 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 202 göst.
26 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Es25 (3,759 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 390 göst.
17 Mart 2020 Diğer kategorisinde TolstoyunBİsikleti (1,093 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 60 göst.
0 oy
12 cevap 500 göst.
30 Mart 2023 Diğer kategorisinde Bayannn1 (1,138 puan) tarafından soruldu

378,317 soru

11,323,319 cevap

34,774 kullanıcı

...