0 oy
66 göst.
Diğer kategorisinde (890 puan) tarafından
Hanımlar günaydın 39+3um. ilk doğumum normaldi.bunda bebek kafası yukarda olduğu için sezeryan olack sanırım ve gece boyunca pozisyon degise degise bir hal aldım bir ara dayanılmaz oldu kasiklardaki sancı ayağıyla baskı mi ne yapıyor anlamadım deminde öyle oldu ozellikle sola yatınca .sadece kasıklarda belde falan ağrı sanci yoktu şimdi oturdim geçti ağrı sizce doktora gitmeli miyim? Bu şekilde belirti yaşayan oldu mu

3 Cevaplar

0 oy
(890 puan) tarafından
Uyuyinuz mu nerdesiniz hanımlar ?
-Reklam-
0 oy
(4,164 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun insallah canım bebek kafası yukarda derkem ters geliş mi yoksa daha doğum kanalında mı değil benimki de hala kanala girmedi de doktor 40 a kadar girmemiş olursa sezeryan günü vereceğim dedi ondan tedirginim 
(4,164 puan) tarafından
Yaa hadi gözün aydın canım darısı başımıza insallah ya ❤️
Nasıl geçti neler yaşadın normal doğumunla arasındaki farklar neler hangisi daha kolay sence
(890 puan) tarafından
Hastaneye varana kadar yolda sancım sıklaştı 4 cm kadar acilmam olmuş doktor direk ameliyat dedi.donmemis de zaten dedi. ameliyat iyi geçti yataktan ilk kalkış yuruyus çok zordu  .biraz ayaklaninca agrilar geçiyor ama uzanıp tekrar kalkmak sıkıntı.
(4,164 puan) tarafından
Anladım canım iyiki gitmişsin hemen hastaneye bak Allah korusun açılman daha da ilerlerse bebek makat geliş çıkmaya çalışsa ikinizin de hayatı riske girerdi çok sevindim darısı bana olsun bende sağlıkla kavuşayım yavruma insallah gece benim de kasıklarımda baya ağrı oldu Bi heves ettim geçti sonra :))
(890 puan) tarafından
Amin inşallah dairisi size sağlıkla gelsin minik inşallah
(4,164 puan) tarafından
Amin canım insallah
0 oy
tarafından
Bn böbrek ağrısı ndan hastnde yatim ayak ağrım cikti ntsde doktra dedim hangi durum gerck sancidr o zmn gelym sürekli çatı muayenesi olmak istemiyorum diye belden kaşığa vurur gecmez dedi 
(890 puan) tarafından
Doğum sancısı imiş .acilmam oldu 4 cm.ile geldim.ters olduğu için direk  direk sezeryana alındım
tarafından
Yaa sağlıkla büyüt canım nelr yasadnz ağrı olarak bnmde çok ağrım var gitmiyorum
(890 puan) tarafından
Yazdım şimdi post olarak :)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 167 göst.
4 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gizemr (1,472 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 74 göst.
0 oy
2 cevap 92 göst.
0 oy
6 cevap 81 göst.
1 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Funda6363 (210 puan) tarafından soruldu

379,553 soru

11,362,199 cevap

34,839 kullanıcı

...