0 oy
204 göst.
Diğer kategorisinde (75 puan) tarafından
3 yaşında kızım var doğduğundan beri iştahsızlık var dün yediği herseyi küstü midesini üşütmüs bugün iyiydi ama yemek yemiyor karnım ağrıyo diyor sürekli birazdan uyutucam dedim sıcak Bi çorba içsin midesini sıcak tutsun zar zor içerdim  5 6 kaşık ama o kadar zor icirdim ki sonra küstü aradan 10 dakika geçti seviyor doye kaşık maması almıştım yemek istemedi biraz zorladım onuda küstü bugün yediği yarım yumurta çok az çorba pilav çok az ama bu çocuk niye böyle yapıyor beni çok üzüyor ya şimdi ne yapayım böyle aç mı yatiriyim istemiyor ağzını burnu sıkarak yediriyorim sonra kusuyor 

8 Cevaplar

0 oy
(48,494 puan) tarafından
midesi almiyo demek ki doktora mi gotursen ki
(75 puan) tarafından
Çok gittik doktorlara hiç bosey çıkmıyor herseyi normal ama bu çocuk hep böyle abur cubur yerken  karın ağrısı yok yemek yerken  karin ağrısı var ne yapicam ben
(48,494 puan) tarafından
güldürdun benimkide tokum diyo sofradan kalkiyo cips istiyo ee hani toktin
-Reklam-
0 oy
(747 puan) tarafından
Migdesini usutmus diyorsun istahsizlik olabilir suanda. Hafif seyler yedir. Yayla corbasi iyi gelir migdeye. Cokta zorlama. Donemsel oluyorm bende post actim yemiyor diye ... İnamki yedirmek co kzor stees sebebi valla. 
(747 puan) tarafından
Birak usteleme canim anliyoeim seni ixin icini yiyor. Hatta tum gununu etkiliyor. Ama migdesi usumusse hassastir. Bizler bikw hastayken istahimiz kapanir. Bwkle birak uyusun sabah hafif bsyler yedirirsin gene
(75 puan) tarafından
Çok sağol canım Allah razı olsun
(2,194 puan) tarafından
Azıcık ev yapımı kek kurabiye mi falan versen bu seferlik  yermi sor bakalım canım istemez de usteleme bende öyle midemi usutunce çok bulanır asla bir lokma ekmek bile yiyemem
(75 puan) tarafından
Normalde muzu çok seviyor onu veriyim diyorum istemiyor
(2,194 puan) tarafından
O zaman zorlama canım mide bulantisida zor kaç kere kusmus yazık uyusun dinlensin yarın sabaha inşallah toparlar
0 oy
(2,352 puan) tarafından
hergün bu konuda cinnet geciriyorum evde her corbayi yapiyorum yok icmiyor acikinca bile yemiyor bizdede ayni sorun var 
(75 puan) tarafından
Yani normal olarak acıkmasi gerekiyor ama yok hiç acikmaz bir kere olsun açıkmaz
0 oy
(114 puan) tarafından
Nestle resource junior raporlu mama ve spraktin surup benim doktor öyle çözüm buldu 2.5 yaşında oğlum şu an 12 kilo ayda 2 3 kilo aldırıyor  
(75 puan) tarafından
Surup iştah açıcı mi
(114 puan) tarafından
Evet ve uykuyu düzene sokuyor aynı zamanda
(75 puan) tarafından
Allah senden razı olsun yarın gidip alırım inşallah ise yarar ömür boyu hep dua ederim sana
(114 puan) tarafından
Mamayi da alın derim protein lif li karbonhidrat li çok işe yarıyor. Insallah yarar
0 oy
(162 puan) tarafından
Canısı yedirme bence hele zorla hiç o aç hissetmiyorsa sürekli zorla yedirilip kusması daha kötü sana Güvensiz bağlanma hisseder hele birde hastaymış hiç zorlama hangimiz hastayken zorla yemek yemek isteriz ki uyusun dinlensin midesi toplasın yarın canı neyi istiyorsa ondan yedirirsin şimdi bilinçaltına annem beni kusturuyor olarak yerleşmesin 
(75 puan) tarafından
Aç uyusa bisey olur mu
(162 puan) tarafından
Kocaman kız canım bişey olmaz içini ferah tut
0 oy
(3,130 puan) tarafından
Şimdi midesini üşütmüşse zorlama daha kötü olur olmadı yarın doktora götür 
(75 puan) tarafından
Aç uyursa bisey olur mu
(3,130 puan) tarafından
Olmaz inşallah acıktığı zaman ister
0 oy
tarafından
Canım soğuk algınlığı daha geçmemiştir nane limon icir benim oglumunn1 hafta sürdü o
(75 puan) tarafından
Keşke içse sudan başka birsey içmez ki öyle süt meyve suyu falan asla ağzını sürmez o kadar zor ki ne yapacam bilmiyorum
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Canım kendin diyorsun midesini üşütmüş diye zorla yedirmen de doğru değil ki iğrendiği için kusuyor ilacı yoksa bi doktora göster iğne yada serum toparlar onu 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 122 göst.
26 Şubat 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 131 göst.
29 Aralık 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Beyzanurxx (476 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 390 göst.
1 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Mer-ve35 (501 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,334 göst.
6 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Babe (134 puan) tarafından soruldu

378,244 soru

11,320,872 cevap

34,765 kullanıcı

...