+1 oy
188 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
kızlar yaptırmayı düşünüyorum  ama böyle bir soru geldi aklima asi yapılınca rotaya yakalanma ihtimali kalkıyor mu 

11 Cevaplar

0 oy
(5,015 puan) tarafından
Hayır kalkmıyor. Sadece daha hafif atlatıyor çocuk
tarafından
anladm canm
-Reklam-
0 oy
(142 puan) tarafından
Bence hepsi gereksiz
tarafından
Sen de sorulmayan sorulara cevap yazma. Ogren diye söylüyorum.
tarafından
bence gerekli
(142 puan) tarafından
Farkındaysan bende bence hepsi gereksiz diye aslında soruya cevap vermişim
tarafından
sen kendi fikrini belirtmişsin benim postuma yazarak bende kendi fikrini belirtiyorum cevap vererek
(142 puan) tarafından
Panda sana demedim canım nevasar ona dedim
0 oy
(328 puan) tarafından
Ben yaptırmadım
tarafından
önemli aslinda
0 oy
(1,122 puan) tarafından
Biz gününü geçirdiğimiz için yaptıramadık ve rota virüsü geçirdi bebeğim ve çok zorlandık cıvıl cıvıl bebeğim dermansız kaldı şimdi benenjit aşısını her iki grubu da yaptırıyorum çünkü benim başıma gelmez diye hiç bişey yok bünyeleri çok hassas ve ortalık virüs wnfeksiyon kaynıyor durumunuz varsa ihmal etmeyin
tarafından
ilk kizimda aynisi benimde başıma geldi 2. olunca daha bilgiliyim yaptiricam ama bu konuyu merak ettim
0 oy
tarafından
Hayır kalkmıyor 3 yeğenim oldu aşısını ama geçen sene rotaviruse yakalandılar maalesef
tarafından
anladim süreç hafif mi geçti peki asi olmasına rağmen agir miydi ?
tarafından
Valla şimdi sana iyi geçti desem yalan olur, çok kötü geçtiler hatta ortanca yeğenim hastaneye yatirilmadan geçmedi sürekli serum bağlanması lazım dedi doktor. Hatta ve hatta hepimize bulaştirdilar çok lanet birşey
tarafından
hmm anladm canm biliyorum ilk kizimda başıma gelmişti o ara bende hamileydim şimdiki bebisime bende ishal olmuştum baya kötüydü
tarafından
Evet canım yegenlerimden bana da geçmişti bende hastanelik oldum çok kötü birşey gerçekten
tarafından
rabbim evlatlarımızı korusun
0 oy
tarafından
Hayır tabı yakalanabıkır ama vok hafıf atlatıyor aşısız olunca cocuk ıshal kusma hadtanelık oluyor 
tarafından
evet ilk kizimda başıma gelmişti malesef bilmiyordum aşıyı
tarafından
Aşılar çocuklarımız ıcın, benn hepsını yaptırıyorum kendımzıden kısarak, yaptırmayan arkadaşımın oğlu 20 gun hastanede yattı cocuk 5 ay oldu hala o zaman verdıgı kıloyu alamıyor çok zor toparlandı kolları delik deşik serum yemekten, sımdı menenjıt asısını da yaptırıyorum
tarafından
kesinlijle bende kendimkzden kistik simdi esim almis gelmiz rotarix diye sizde onu mu vurdunuz
0 oy
(365 puan) tarafından
Gerekli bı iğne küçük kızım da yaşadık bi hafta yatış yaptı zor hiç bir iğneyi aksatmayn 
tarafından
aşıyı alicam canm ama keşke olunca hic yakalamasa
0 oy
tarafından
Ihtimal yine var covid gibi dusun yine yakalanabiliriz ama hafif atlatiyorlar. Asi olan bebekler hastaneye yatmadan atlatiyor ama asi olmayan bi bebek hastanede yatmadan atlatamiyormus sanirim
tarafından
Hayirli olsum :) hastanede mi yaptiracaksiniz? Ozel hastane azi yapma parasi aliyor mu onu merak ettim de :)
tarafından
sagol kuzum ben devlet hastanesine götürüyorum kızımı orası saglik ocagi yapar dedi ve eczanede ayni şeyi söyledi kuzum pzrtsi saglik ocagina gidip yaptırmayı planlıyorum
tarafından
Bende saglik ocagina yaptırdım hep ama ozaman biraz erken almamismisiniz sanki? Bizim buzdolaplarinin soguklugu yeterli degil diye biiyorum saklamak için. Sanki oyle okumustum biyerde oyuzden ben asiya goturmeden hemen alip yaptirdim. Bi arastir istersen
tarafından
ciddi mi nerde sağlanacağına dair birsey söylenmedi bize
tarafından
Bi arastir canim ya valla yaniltmak istemem ama ben oyle biliyorum hatta asi yapilana kadar soguklugunu muhafaza etsin diye buz kalibiyla veriyor eczane. Cunku icindeki canli virus canim olmemesi lazim.  Oyuzden sogukta kalmasi lazim
0 oy
(562 puan) tarafından
Tabiki oluyor asi olunca sadece hafif atlatiyor 
tarafından
anladm canm
0 oy
(465 puan) tarafından
Kuzu zatem vuris enjekte ediyolarki
tarafından
hafiflestirilmis olarak biliyorum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 80 göst.
6 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yenianne_tugce (1,275 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 119 göst.
25 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde & (137 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 149 göst.
0 oy
16 cevap 179 göst.
13 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seyhan (2,769 puan) tarafından soruldu

379,174 soru

11,350,235 cevap

34,818 kullanıcı

...