0 oy
388 göst.
Aile kategorisinde (554 puan) tarafından
Kızlar kaynanam ve eltim yaylada ben koydeyim hayvanlar için ahir yapıyoruz kaynimda eşim çalıştığı için geldi üç gün oldu geleli kaynimin  TLF bozulduğu için kaynanam eşimin TLF aradı kaynimi işte senin karın çocuklarına bakmıyor ben bakıyorum al bunu babasının evine gönder o arada beni de katmış araya işte ben iki oglumada hiç birşey anlatmıyorum ikisi benim arkamdan konuşunca bile susuyorum kaynım orda ağır cümle kuruyor halbuki eltimle kışın bir araya geliyoruz oda ev kalabalık oturmaya bile fırsat bulmuyoruz eşimin TLF ses kaydeci var ordan dinledim şimdi dinledigimi belli edeyim mi

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben olsam soylerm tutamam 
(554 puan) tarafından
Bende oyleyim akşamı bekliyorum önce eşimin yanında acacam sonrasi bakalım nasıl oluyor
-Reklam-
0 oy
(110 puan) tarafından
Senin kaynanan in canı sıkılıyor sanırım bazı insanlar nankör  dur canım 99 iyilik yap 1 tane yapma derler 100 yapamadı ... 
(554 puan) tarafından
Aynen cnm hiç deme öyle güzel dolduruyor ki inanmazsin
(110 puan) tarafından
Uzak dur soğuk dur en azından huzurun kaçmaz kimi insan değişmiyor malesef
(554 puan) tarafından
Aynı evdeyiz sadece bir kaç ay uzağız cnm
0 oy
tarafından
Direk kocamsa gelınce ortalık yerde ses kaydını acardım. Dınletıp cok guzel doldurus yapıyorsun agzına saglık dıyıp kocama soyleyıo aılecek evıme doner bırdaha yuzlerıne bakmazdm
(554 puan) tarafından
Kocama dedim yarıda kaldi ise çağırdılar aynı evde yaşıyorum sadece bir kaç ay ayrı kalıyoruz yaylaya gidiyorlar ordan buraya mualefet cnm
tarafından
Bu bahane ıle evlerı ayırmaya bakarsın ıste
(554 puan) tarafından
Aynen ama zaten evi yapıyorum seneye anca biter bende çıkıp gitmek istiyorum

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 484 göst.
2 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Miraysf06 (177 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 251 göst.
26 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy