0 oy
693 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından
Eşim on yıldır madde kullanıyor evle hiçbir şekilde ilgilenmiyor ara sıra aklı gidip geliyor halisilasyon larla yaşıyor ve ben ne yapmalıyım iki çocuğum var. 

22 Cevaplar

+2 oy
(1,685 puan) tarafından
Kesinlikle ayrıl derim. 10 yıldır kullanıyorsa daha bırakmaz. Ve hep tanıdığım madde kullananlar hep kötüye gitti. Çocuklarin öyle biriyle buyumemeli
(3 puan) tarafından
Bosanmiyorda kaç defa denedim olmuyor malesef
(1,685 puan) tarafından
Ailen sahip çıkmıyor mu cnm peki
(3 puan) tarafından
Akraba oldukları için her seferinde ailem geri dön diyor
(1,685 puan) tarafından
Kıyamam cnm ya. Bilemedim ki ne yapılır bu durumda pek muhatap olmamaya çalış çocuklarını koru tedaviye ikna etmeye çalış zor ama:(
(3 puan) tarafından
Evet çok zor tedavi olması lazım ama nasıl olacak bende bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tedavi için gönlü yok mu
(3 puan) tarafından
Kendimi eve kapatacam tedavi Olcam diyor ama boş amateme yatmayı kabul etmiyor
tarafından
Kendi kendine çok zor canim kesinlikle destek alması lazım
(3 puan) tarafından
Ben farkındayım ama o farkında değil maalesef canim
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah canim ne yapacaksın bu saatten sonra 10 yıl geçmiş artık 
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Çocukların 10 yaşından büyük mü? 
(3 puan) tarafından
Evet.
0 oy
tarafından
Allah sabır versin esin tedavi olmalı baska nasil çözüm olabilir bilmiyorum. 
0 oy
tarafından
Ahh o illet yok mu seni burda en iyi ben anlarim o halisinasyonlarin ne demek oldugunu karsi tarafi nasil yiprattigini bilirim. Amateme yatmayi kabul ederse amatemde yatsin. Allah yardimcin olsun 
(3 puan) tarafından
Amatem e yatmayı kabul etmiyor
tarafından
İhbar etsen ?

Cocuklarinin ve senin oyle bi ortamda bulunmam hic dogru degil bacim ya valla allah yardimcin olsun.. sen bi özel mesajina bakarmisin bise konuscam
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Aman diyim başka çocuk yapma lütfen
0 oy
(4,136 puan) tarafından
ALLAH yardimcin olsun 
0 oy
(48,734 puan) tarafından
Sen degil esin yapmalı tedavi olmali olmuyosa o zaman is sende bitiyo çocuklarını o adamla ayni evde yasatma ne yapacagi belli olmaz
(3 puan) tarafından
Denedim ama bosanmiyor
tarafından
O bosanmayacak canim sen bosanacaksin zaten
0 oy
tarafından
Çocuklarını o ortamdan uzak tutman lazım allah yardımcın olsun.  Kendine mutlaka bir iş bul al çocuklarını uzaklaş ordan maddeden kurtuluş yok
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Tanıdığım biri bu şekilde onunda iki çocuğu var eşi madde kullanıyor evle iligsi yok acaba omusun diye düşündüm 
(3 puan) tarafından
Nerelisin
(1,403 puan) tarafından
Samsun'dan sen  ismimden tanısan bilirdin çok yakınım olur
(3 puan) tarafından
Ben Diyarbakır liyim
0 oy
(191 puan) tarafından
Canim çocuklarını ondan koruman lazım lise 2 deyken erkek ark kullanıyormuş ben daha sonradan öğrendim bir gün kullanıp okuluma gelmişti ne zaman benim boğazımı sıktı o gün anladım ki olmazmış 8 sene sonra öğrendim ki intihar etmiş Rabbimin sevgili kuluymusum ki ben onla evlenmemisim iyiki
0 oy
(2,808 puan) tarafından
Aynısı benm gormceminde başında var hepsi aynı anltklarnin 2 cocu var bide 1 aydr geldi babasının evine boşanacak dilekçe yazcak sanrsm bu hafta
(3 puan) tarafından
Bu yazdıklarım hiçbir şey aslında yani anlatsam yaptıkları ni inanın sabaha kadar sürer yani o derece zor şeyler yaşıyorum
(2,808 puan) tarafından
Valla canım oda bı 12 yildr cekiyo krize giriyo geçen bıçak çekmiş kocası esrar eroin iciyo calismiyo 10 yildr sigorta yok bişey yok artık baktı olmuyo kaç sever geldi giti gormcm artk bu son dedi calsck kaynanamda çocuklarına bakck
0 oy
(473 puan) tarafından
Ne kullanıyor canm    
(3 puan) tarafından
Kristal madde
(473 puan) tarafından
Allah yardımcıniz olsun
(3 puan) tarafından
Sağol canım
(78 puan) tarafından
Payp içiyor diyor kocam eski ortamdan zamanında zor bırakmş metamfetamin uykusuz madde diyor çok kullanmış biz ikinci evlilik ama 3 senedir yok öyle bişey oda bana herşeyini biliyorum şükürler olsun zaten gizli saklımız yok. Hatta kardeşi ile beraber kullanıyormuş oda onun gibi kafada bitirmiş sadece alkol alıyorlar en büyük kötülükleri bu iyiki eşim var Allah uardımcın olsun
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Çocuklarınızı büyütmüşsünüz. Birikim yapın iş bulun ve boşanın. Aileniz karışamaz bu şekilde ilerlerseniz. 
(3 puan) tarafından
Bende öyle yapmaya çalışıyor um bakalım sonumuz hayır olsun inşallah
(1,928 puan) tarafından
Niyet ettiyseniz Allah yardımcınız olsun maşallah çocuklar büyümüş. Daha fazla heder olmasınlar.
Varlığı huzursuz eden biriyle yaşamak size külfet. Allah yardımcınız olsun hiç düzeltmeye çalışmayın zor yıllar geçmiş.
0 oy
(4,651 puan) tarafından

Ayrıl derim o çocuklar madde bağımlısı babayla nasıl büyür?

Dava açıp ispatla. 
0 oy
tarafından

Tedavi ettirmeyi denediniz mi? 

Yani böyle bir adamla evlilik doğru ilerlemez çocuklarda böyle bir babayla nasıl büyüyebilir Allah yardımcın olsun 

0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canım
0 oy
(119,481 puan) tarafından
bosanmalisin   
(3 puan) tarafından
İstiyorum ama imkansız gibi
0 oy
(161 puan) tarafından
10 yıldır bunu bile bile 2 cocuk mu yaptn hadi 1 tanesini yaptn belki düzelir düşüncesiyle belki ama ikinciyi ne diye yapıyorsn sana bakmiyorsa kalmanin ne anlami var ilerde swnide cocuklarinida dövmeye kalkar daha kötü olur
(3 puan) tarafından
Çok küçük yaşta kaçarak evlendiğim için insan hayata karşı neyin ne olduğunu pek fazla kavrayamiyor yani insanın bir hatası bütün hayatına mal oluyor maalesef
(3 puan) tarafından
Çok fazla şiddete maruz kaldım geçmişte ama şimdi pek fazla şiddet yok sadece kendine çok fazla zarar verme aşamasında ama huzur kalmamış açıkçası
(161 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah kendine cocuklarına bakacak özgüven varsa durma

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 509 göst.
17 Nisan 2024 Aile kategorisinde Serappppppp (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,103 göst.
3 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Esmer Anne (214 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 316 göst.
6 Kasım 2022 Aile kategorisinde Mucizem3232 (379 puan) tarafından soruldu