0 oy
143 göst.
Diğer kategorisinde (1,092 puan) tarafından
Hayırlı kandiller olsun arkadaslar .Esim olacak insanla bir aya yakın konusmuyrz konusacak kimsem yok ailemle de görüsmuyrm  cocuklarla vakit gecireyim diyrm sıkılıyrm ,evde durmaym diyrm hasta oldm gidecek halim yok ,uyusam fırsat yok çok sıkıldım be  ya .Yalnızlıktn da kimseyle konusamaktn da ne yapacgmi sasirdim ne yapaym bi fikir verin ya benim gibi olan var mi kizlar 

2 Cevaplar

0 oy
(3,852 puan) tarafından
Sıkılmaya hiç vaktim yok.  15 aylık bebeğim var onunla vakit geçiyorum . Zaten ev işleri,  bebek yemek derken bi bakıyorum akşam olmuş . Kendine hobiler edin,  eğitici videolar,  kitap okuma , herhalde bir dala yönelme vs vs 
(1,092 puan) tarafından
Normalde benimde öyle ama .Yapiyrm canm normalde ama kafam dolu icimden gelmiyor bir sey yapmak .
(3,852 puan) tarafından
O zaman eşinle olan sorununu çözmeniz lazım canım
-Reklam-
0 oy
(9,851 puan) tarafından
Neden konuşmıyorsunuz canım aynı evi hayatı paylaşıyorsunuz 1 aydır kpnuşmamazlık olmaz kötü
(1,092 puan) tarafından
Ayni hayatı paylasamyrz biz maalesef canm şiddet uygulamsti hatasini anlamaya duzeltmeye de calismiyor kafasına göre yasiyor bende kendi halimde ama benim cevrem yok kimsem yok cocuklar disında o yüzde sıkıliyrm
(9,851 puan) tarafından
Kuzum çok zor bişey eşimle küs olduğumuzda benimde canım çok sıkılır hiçbirsey yapmak istemem ve bu çocuklarıma da yansır inşallah hatssını anlar da affettirir kendini
(1,092 puan) tarafından
Yok canm anlamz o bundan öncekiler de de anlamadı Allah bana sabır versin sıkıntımı gidersin baska bir sey istemyrm

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 144 göst.
21 Mart 2024 Aile kategorisinde Hayatnur (331 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 483 göst.
0 oy
21 cevap 288 göst.
0 oy
4 cevap 168 göst.
22 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Gonulgungor (241 puan) tarafından soruldu

384,184 soru