0 oy
123 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar haftaya annemi kız kardeşimi ve eşini çağırayım diyorum balık yapayım diyorum hamsi severler yanına ne yapayım bol yeşillikli salata yapicam belki sarma sarcam başka ne olur bı el atın ya 

7 Cevaplar

0 oy
(2,545 puan) tarafından
Roka iyi gider. Birde ben ne salatası olursa olsun. Soğanları ince ince doğrayıp limon sıkıyorum. Soğanın acılığı gidiyor çok lezzetli oluyor.
tarafından
Büyük ihtimalle mercimek yapicam balıkla başka ne gider ki
(2,545 puan) tarafından
Bence başka bir şey yapma balık baştan aşağı lezzet. Sarmayı çayın yanına verebilirsin. Birde şerbetli tatlılardan yapabilirsin veya alabilirsin.
tarafından
Alicam tatlı çerez falan iyi gider
(2,545 puan) tarafından
Aynen afiyet bal şeker olsun :)
tarafından
Sağol şekerim ♥️
-Reklam-
0 oy
(5,046 puan) tarafından
Ay balıkla da hiçbir şey uyumlu değil ki :D seviyorlarsa karides cızlama yap ya da levrekten simit falan. Başka bir şey olmuyor bence
tarafından
Ağrı'da karides yok :)) gelmiyo dondurulmuş satıyor bazı marketler denemedim midem almıyor
(5,046 puan) tarafından
Bizde dondurulmuş alıyoruz :) sevdiğimiz için sorun olmuyor ama siz sevmiyorsanız bilemem
tarafından
Denemedim valla kuzu denesem severim belki bilmiyorm teşekkür ederim ♥️
0 oy
(119,331 puan) tarafından
kiz allah seni anne kardes misafir sayilmaxki
tarafından
Misafir dedigime bakma tabiki değiller de Bir aydır görüşmüyorz ya kardeşimin eşi rahatsızdı şöyle bı araya gelelim genelde birbirimizi sık davet ederiz de araya zaman girdi geçen balık yiyelim falan diye konuştuk konuşmuşken yapıp çağırayım dedim
0 oy
tarafından
Humus güzel gider balık tazeyse, teretür, patates kızartması, çorba 
tarafından
Hangi çorba
tarafından
Mercimek güzel gider balıkla
tarafından
Tamam canım sağol
0 oy
(456 puan) tarafından
Balıkla şehriye çorbası güzel gider canım 
tarafından
Basit kalmaz mi
0 oy
(223 puan) tarafından
Hamsinin yanına güzel bir yeşil salata bol limonlu roka ve taze soğan şehriye veya mercimek çorbası birde bulgur pilavı on numara bir menü olur yaninada acılı şalgam birde zamanın varsa çayın yanına  irmik helvası... Oh miss
tarafından
Pilav yapiyim yani tatlıyı dışardan alayım dedim ya
(223 puan) tarafından
Olur canım o da olur kabak tatlısı da mükemmel olur bak
tarafından
Ben çok severim de bizimkiler sevmiyo canim
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Önden bir çorba olabilir canım balık zaten yetiyor bol yesillikli salata birde soğan salatası yap limonlu sumakli filan oda güzel gider 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 124 göst.
19 Mart 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Deryaa.u (492 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 136 göst.
5 Nisan 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Syma (656 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 146 göst.
15 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Cikolata canavari (743 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 147 göst.

379,907 soru

11,372,746 cevap

34,855 kullanıcı

...