0 oy
121 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (476 puan) tarafından
Kızlar yine eşimin arkadaşları ama bu sefer bekar tayfa gelecek.  Menü şu sekilde 

Yoğurt çorbası

Kavurma 

Pilav 

Kuru fasulye

Su böreği 

Salata /hurma 

Humus 

Baklava ve kurabiye ( çay yanına ayrıca çerez ) 

Sizce eksik var mı başka ne eklenebilir 

5 Cevaplar

+2 oy
(1,185 puan) tarafından
Su böreğine gerek yok bence . Geri kalanı güzel . Bir de humus ve kuru fasülye ikisi aynı anda mide için hoş olmayabilir . Mezeyi değiştirebilirsin . 
(476 puan) tarafından
Doğru.  Soğan mezesi yapabilirim onun yerine
(1,209 puan) tarafından
Soğanda gazlı bir yiyecek daha fresh bir şeyler iyi gider.
(1,185 puan) tarafından
Evet güzel olur
-Reklam-
0 oy
(501 puan) tarafından
Bence yeterli daha ne olsun ellerine sağlık canım 
(476 puan) tarafından
Teşekkürler canım :)
0 oy
(229 puan) tarafından
Masllah Allah bin bir bereket versin.  Eksik değil canım gayet iyi. 
(476 puan) tarafından
Teşekkürler canım benim:)
0 oy
(833 puan) tarafından
Humusu  herkes yemeye bilir 

Onun yerine salata olabilir
(476 puan) tarafından
Salata zaten olacak.  Ekstra humus koyacaktim da bir arkadaş hem humus hem kuru fasulye iyi olmayabilir dedi.  O yüzden humusu eledim
(229 puan) tarafından
Havuç tarator olabilir.
(476 puan) tarafından
Olabilir teşekkür ederim:)
0 oy
(1,837 puan) tarafından
Yalniş anlamayında evli erkeğin evinde bekar erkeklerin ne işi var hemde arkadaş 
(476 puan) tarafından
Sizin eşinizin hiç bekar arkadaşı yok sanırım.  Öncelikle şuna açıklık getireyim eşim jandarma üstsubay.  Bekar arkadaşları dediğim eşimin karakoldan iş arkadaşları.  E koca karakolda da sadece evliler olmuyor.  Bu bekar askerler evlerinden ailelerinden uzakta. Şunu da belirteyim Hatay Antakyada yani deprem bölgesinde ikamet ediyoruz.  Bu bekar askerlerin çoğu konteyner evlerde kalıyor.  Şimdi bu mübarek ramazan ayında yapacağım hayırı evli bekar diye ayiramam.  Hem merak etmeyin bizde haremlik selamlık vardır.  Gelenlere hoşgeldiniz deriz kalkıp gidinceye kadar da bir araya gelmeyiz.  Sofrayı erkeklere eşim hazırlar çayı vs eşim götürür.  Biz gorumcemle ayrıca mutfakta otururuz.  Bu kadar dar görüşlü olmayın, her bekar arkadaş yoldan çıkaran cinsten olmuyor merak etmeyin
(1,837 puan) tarafından
Tamam bilginiz icin teşekür etdim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 122 göst.
27 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 256 göst.
10 Nisan 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Ceren4307 (476 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 252 göst.
13 Mart 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde 241224 (5,083 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 118 göst.
12 Şubat 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Mevah (1,461 puan) tarafından soruldu

378,281 soru

11,322,353 cevap

34,769 kullanıcı

...