0 oy
503 göst.
Aile kategorisinde (6 puan) tarafından
Doğum yapalı 6 ay olmuş eşimin   teyzesu gülle evim 5 dakika yurum mesafesinde bile değil  neyse evime çok gelip gittiği yok Allahi var benim de gidip geldiğim yok geçen hafta gittim oğlanı çok gormuyolar ben dışarı çıkmıyorum resim istemedikleri içinde durduk yere resim atmıyorum çünkü ilk gelin geldiğim gün indigim şehirde geldi o bizi aldı eşime yanımda dedi ki ipleri bunun eline verme bu dediği de ben oluyorum  bende ilk günden beri kin besliyorum ne zaman bize gelse yada biz onlara gitsek akşam evde kavga kıyamet oluyo  geçen hafta biz eşimle oraya gittik mutfakta eşime benim yanımda dediki bu hiç sözümü dinlemiyo ben vuramiyorum sen vur bende dedim ki şiddete bu kadar meyilliysen oğlun gelinine vursun sende eğer öyle bir şey yaparsan elini kırarım dedim  ama artık sabrimin son noktasına geldi  biraz ağır konuştum bana dediki oğlan 6 aylık olmuş buyute buyute bunu mu buyuttun dedi bende çileden çıktım  her coucugun yapısı farklı değil mi bende eşimde çok zayıf insanlarız çocuğumuz da öyle  diyip kalktım baktım konuşmaya devam ediyo teyze dedim ne bundan sonra sen bize gel ne de ben size senin akrabalık bağın benle yok eşimle var görmek istersen çağır gelsin ama bundan sonra senin yüzünü dahi gormek istemiyorum diyip çıktım ayop mi ettim eşim kalk özür dilemeye gidelim diyo bende dedikleri aklıma geldik lce gidesim gelmiyo ne yapmam lazım akıl verir misiniz

31 Cevaplar

+1 oy
(736 puan) tarafından
Ben olsam özür dilemeye gitmezdim eşinin de sana özür diletmek yerine teyzene suç  bulması lazım çok iyi yapmissin. Bunu döv falan ne demek ya o kim oluyor da böyle bişeyi deme hakkina sahip oluyor 
(6 puan) tarafından
Ya burda yazamadigim onca şey var ki lafları iğne gibi sokuyordu benim ikinci çocuğum bu ilkini düşük yaptım beni gülerek arıyo bı cocugumuza sahip çıkamadin mi  olsanız svermisiniz kin beslemezmisiniz ben az bile dedim de eşim çok düşkün onlara bende eşimle aram bozulsun istemiyorum o salaklar yüzünden
(736 puan) tarafından
Evet Çok haklisin bence en doğru tepkiyi vermişsin eğer özür dilersen daha cok yapmaya devam eder eşin onlara düşkün olacağına sana düşkün olsun eşinle kavga etmeden güzelce konuş bak benim teyzem ayni seyleri sana yapsa hoşuna gider mi de böyle konuş empati yaptır canim
-Reklam-
0 oy
(6,820 puan) tarafından
Sakin ozür falan dileme
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Eger o özür dilerse sırf yaşından dolayı dilerim ama aynı devam etmemek sartı ile 
(6 puan) tarafından
Valla büyük buyuklugunu bilmediği sürece bende küçüklüğümh bilmem 2 yıl güzel sabrettim  o yine devam eder akillanmaz
(7,249 puan) tarafından
Dedigim gibi ayni devam etmeyecekse zaten gereksiz bir insan iste sıkam caninı
0 oy
(339 puan) tarafından
Ben olsam derdimi çok meraklıysan sen de yap bitanede seninkini görek derdim ay yemin ederim özür falanda dilemem hayyata işim olmaz o tarz insanlarla 
(6 puan) tarafından
Menepozda olmasa yapar zaten kaynanamdan çok kaynanalik yapiyo
0 oy
(2,545 puan) tarafından
İyi yapmıssın kocanı sana karşı ne dolduruyor. Nasıl insanlar var ya sonrada kabahatsiz gibi gözüküyor. Özür dilersen egosunu iyice tatmin ettircen bak geldi özür diledi diye. Haklı olmanın hiç bir anlamı kalmaz boyun eğmiş olursun bu sefer daha çok salça olmaya çalısır bosver bir hafta sonra doğru bir karar verdiğinin daha da farkına varırsın
(6 puan) tarafından
Kocam sende az değilsin diyo bana o söylüyo sanki sen susuyomusun diyo yine ben haksız oluyorum
tarafından
Acilen kocanın ağzının payını çok iyi verip sonsuza dek susturmalisinm en iyi yöntem kisastir. Artık nilmiyrm nasıl bir ağız payı verirsi
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Sakın özür dileme hatta cok az bile yapmışsın fazlasını hak etmiş terbiyesiz ya niye insanların hayatına müdahale edıyorlar bu kadar 
(6 puan) tarafından
Eşim ilk göz ağrıları beni cekemiyolar
(1,154 puan) tarafından
Anten taksınlar aahahaha
0 oy
tarafından
düzenlendi
Ne özrü??

Sacmalamayin Allah aşkina kuzu .

Gidin bir de elini opun sjsjjsjs

Size sevgi gostermeyene saygi gostermeyin .

Dinimiz bile evlilik iliskisini bozan anne ve babayla araya mesafe koyulmasinda bi sakinca olmadigi soyler 

Mesafe koyun .Hatta gorusmeyin mumkunse.❤️
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Boşver hiçte gitme 
(6 puan) tarafından
Zaten gittiğim yok oğluma 21tl taktı bende onun toruruna 22 TL taktım  kıyamet orda köptu :)
(3,282 puan) tarafından
21 tl neymiş hadi 20  neyse diyimde 1 tl nee :D
0 oy
(5,307 puan) tarafından
Küs kalmak daha iyi böyleleriyle
(6 puan) tarafından
En güzeli
0 oy
(360 puan) tarafından
Asıl akla kocanın ihtiyacı var bence. Ne demeye özür dilemesi bekliyor ?
(6 puan) tarafından
Bize gelme demişim ya kimin evine kimi koymuyorum diye
(360 puan) tarafından
Eşin öyle diyince peki teyzen kimi vurup vurdurmayi düşünüyordu diyeydin ya
0 oy
tarafından
Kocan sensiz gidemezmismi birde özür dile diyor erkeklerde karıları olmadan bir halt yapamıyorlar sırf kendini goturtmek için özür diletecek iyi yapmışsın eşinde teyze delisi olmuş çıkmış ne biçim bu adamlar ya iyi ile kötüyü ayiramiyor 
(6 puan) tarafından
Yok canım kendi tek gider zateb ben memlekette gidince teyzesi yemeğe çağırıyo çaya çağırıyo ben burdaykrn asla yapmaz onları
tarafından
Ozaman özür dilemek zorunda değilsin canım gitsin kocan kadın nifak tohumcugu gibi hiç hayır çıkmaz mı bu teyzenin ağzından
0 oy
(800 puan) tarafından
Ben olsamda asla özür dilemem
0 oy
tarafından
Ne özürü dileyeceksin ki. Kadın resmen açık açık eşine şiddet uygula diyor. Karı koca arasına şeytan girmez. Bu tarz zihniyete sahip biriyle görüşmemek en iyisi
(6 puan) tarafından
Bunun teyzsi şeytanın bir alt versiyonu
0 oy
tarafından
Ayy ağzın bal yesin okurken rahatladım valla. Hiçte gitme ne diye gidicek sin. Herkes biraz diline hakım olsun. 
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Saçını başını yolar aha böyle mi dövsn diyip çıkar giderdim özür dilemek mi hahaha aklımdan dahi geçmez :D
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Ne özrü kız tamam büyük saygı duyarız ama büyükte büyüklüğünü bilecek o ne öyle senle sidik yarıştırır gibi durup durup laf sokması
0 oy
tarafından
Ohhh ne güzel demişsin içimin yaglari eridi özür dilersen misliyle yapar 
0 oy
tarafından
Sakın özür dileme iyice millet zivanadan çıktı biz büyük susalım dedikce b.kunu çıkardılar yaptığı çok ayip bı insan zaten ilk başta nasıl biri olduğunu belli ediyo terbiyesz
0 oy
(2,605 puan) tarafından
Canim o nasıl bı teyze nasıl ben vuramiyorum sen vur ne demek sen benim neyimsinki bana vuracaksın özür dileme kim ki o dış kapının dış mandalı sinirlendim smdi  benim de kaynatamin amcasının birseysi gördüğüm bile yok kadini evlenmiş evleneli 1 2,kere düğünlerde gördüm o da bana demisti ilk evlendigim zaman baba evini unut diye farklı bı konu ama ben hala daha ona sinirlenirim kayinvalidemlere laf açıldı mi hep derim o kadını da sevmedim o nedenk diye
(6 puan) tarafından
Acaba kendisi unutmuş mu diye bir sorsaydin
(2,605 puan) tarafından
Yeni evliydim ne demek istediğini anlamadım ilk başta snradan kayinvalidem sordum o ne dedi diye kayınvalidem söyledi kızım onu aldırma sen kendi gelinlerine lafı gecmiyo öyle diyo evlenmemiş kendisi dul
0 oy
tarafından
Sakın öyle bi aptallık yapıpta özur falan dileme herkes yerini bilsin...biz hakliyiz diye eskisinden beter davranirlar

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 616 göst.
22 Şubat 2022 Aile kategorisinde Semos (343 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 346 göst.
28 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,075 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 898 göst.
24 Temmuz 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,206 soru

11,351,244 cevap