0 oy
904 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Benim bitane kaynım var eşimin kardesi evlendimizden beri sürekli huzurumuzu bozmaya çalışıyor eşim ne yapsa beni arıyor böyle böyle yapms git bosan bundan adam olmaz eşimin borçları hakkında bugün aradı esin ceza yemiş arabanın sahibi bni arams götürdün onu ailenin yanına odesinler ailen borcunu sana boşa dedim bilmm ne beni dolduruşa getirmeye çalışıyordu bende ona bu mesajı yazdım iyi yapmismiyim sizce..

(Bidaha eşim hakkında beni arama ne yaptığından haberim var seni arayanlar kimse acmazsn kendisine yada babasına yonlendirirsin kendini sulaleye sermiyan yapmaya çalışıyorsun herşey benim elimde olsun herkes emrimin altnda olsun diyosun öyle bişi yok herkesin sorunu kendisini ilgilendirir eşimin borcu cezası varsa boş durmuyo ugrasiyo halletmek için seninde az alicaklilarin dayanmadi kapıya kendini dört dörtlük saniyorsan uyan bence eşimi buraya getirdim zerre kdrda pişman değilim elinden bişi gelseydi orda destek çıkardın doğru yolu bulmasını saglardin abimi annemi babamı aramakla yalnızca ortalık karışır buda kosteklige girer ben eşimden memnunum hataları olsada merhameti saygısı sevgisi gösterdiği sadakat yeter bana acta kalsak sana ihtiyacımız yok bana bidaha sana bosa demedimmi lafını kullanma bosasaydm buna yeticek aklım var zaten ben zora girince pes edenlerden değilim ailem arkamda olsa bile ne kızımı bırakırım ne eşimi herkesin başına bela gelir seni arayanları eşime babasına yolla ailemle konuşmak yalnızca babasına düşer rica ederim bidaha beni arama hamileyim huzurumu bozma )

9 Cevaplar

0 oy
tarafından

İyi demisin ağzına sağlık .... aklınca seni dolduruşa getirip huzursuzluk yaratmaya çalışıyor...

Ve seni düşünmüş gibi yapıyor senin iyiliğin içinmiş  gibi konuşuyor ama aklı sıra seni dolduruşa getirerek kendi kardeşinde intikam almaya çalışıyor.

tarafından
Bütün ailede işi gücü fesatlk abime msj atms damadın borçluları var diye diyo ins bı huzuru bozulur bnde rahatlarm
tarafından
Pislik budalası
tarafından
Aynn valla
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence cok iyi yapmissin 
0 oy
(202 puan) tarafından
Ağzına yazan eline sağlık ona neymiş
0 oy
tarafından
Ağzına sağlık desem az kalır helal valla ohhh en güzelini yapmışsın yazan ellerin dert görmesin ağzının payını vermişsin dha ne dym blemdm yeminle Bn rahatldm ağzına sağlık tekrar ohh iyi olmş ona ne ara bozmaya çalşıo hadsiz ❤️❤️❤️
tarafından
Amin canım inşallah inşallah :) ❤️❤️❤️
(1,307 puan) tarafından
❤️❣️❣️❣️❤️
tarafından
Esim mesajları okudu ağzına geleni söyledi yarn hesaplaacam seninle dedi
tarafından
Ohhh iyi yapmş bde o etsin ağzına da lağamı geçsin. Pislik eşinde iyi yapmş valla
(1,307 puan) tarafından
Valla aynen öyle iyi yapmş terbiyesiz şey
0 oy
(1,718 puan) tarafından
Ayy bu nasl adamn be
0 oy
tarafından
Bu nasıl bir insan ya kardeşinin yuvasini bozmaya çalısıyor huzur kaçırıyor.

İyi demişsin ben olsam daha da sayardım terbiyesiz adam 
tarafından
Serefsz bide abime diyo kardsn böyle kocayı nasıl savunuyor bana
tarafından
Sen nasıl adamsın insan kardesinin acığı olsa kapatır ki yuvası dağılmasın diye akıl verir kardeşine bu adam senin abini arıyor pislik adam Allah ıslah etsin onu
tarafından
Abim bizdeydi şimdi eşim kardsnin ne mal oldunu napmaya calstgni ispatladı abim dedi belliydi kahpelik yaptgi
tarafından
Allah yardımcın olsun canım ya. Abin de anlamış ne olduğunu daha sorun olmaz.
tarafından
Aynn abim dedi bn cvbini verdm ztn eşime dedi sen kardsmsn seni uyariyorum
0 oy
tarafından
Aferim lan sana senive o kalbini fikirlerini takdir ettim helal olsun sana  yuvayı dişi kuş yapar sözünün karşılığı sen olmalısın bence 
tarafından
Öyle pisliklere pabuç birakirmiyim köpek ettim onu yazamadi artk
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Tövbe tövbe o değil de bilmiyorum benim içim mi art niyetli;  insan her ne kadar  abisiyle yada kardeşiyle anlaşamasa devamlı tartışıp dursa bile gidip el kızına eşini boşa demez. Bunun sende gözü olmasın pislik herif ilk okuduğumda aklıma gelen tek şey bu oldu dikkat et  mesajlada olsa karşılık verme hatta numarasını engelle sil devir öyle bir devir ki... başka söze gerek yok 
(1,307 puan) tarafından
Amannn ortalık da baya karıştı desene iyi olmuş o zaman sen bize anlat olanları
tarafından
Kız eşim yengesne diyo git babanlara eltm beni ariyo ne demişsin hakkımda niye Esin bna babanlara git diyor dedim gelsn sana aciklama yapar geldi diyo seni aldatıyor yapmaz öyle şey diyo eşim sedi aç wassapi sana yazsmalarni aticam eltimde fitne hemen bana diyo ne dedin hakkımda sen kimsnki hakkında konuşayım
(1,307 puan) tarafından
Senn demenle mi olcakmş o siz onu düşünüyosnz onn yaptığına bak ayy gıcık şeyler
tarafından
Tencere kapaklar biz diyoz gerçeği bilsin onun kafası bnde acaba hakkımda bisimi dedi kıskanç seyler
(1,307 puan) tarafından
Hakkında bişey demeyle olcak işmiymş bilsin midesi kaldırıyorsa devam etsin
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Çok iyi demişsin ama ben eşime kesin derdim bunları sen demednmj
tarafından
Aynn kardsn bna saygzszlk yapmış demiş bütün msjlarni abime gosterdm bna güzelsin napicaksin oyle kocayı sana kustuginde boşan dememismiydim filan hepsini okuttum abimi doldurmuştu esimle beni ayırsin eşimi kovsun diye içi rahatlamadi
tarafından
Allahindan bulsun abime diyo abim boyledr bundan borç.alms buna vermemiş bilmem ne eşim abime kızlarla olan yazışmalarını gösterdi eşine ailesine yolladı önce kendi adam olsun dedi onun derdi ben kuseyim ailem eşimi evden kovsun kızım ninesine gitsn yuvam yikilsn
(1,307 puan) tarafından
Ole olmaz onn dedği gibi abine dedysw kendi zararlı çıkmş
tarafından
Onun gibi demedi abime dedi bak benim borclarmi şikayet eden kardsm daha karsna çocuklarına sahip çıkamıyor üç tane çocuğu var hala kızımı aldatıyor dedi
(1,307 puan) tarafından
Ayyy nasl midesi geniş o adamn ya

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 337 göst.
26 Kasım 2020 Aile kategorisinde buketimsim (790 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 506 göst.
1 Mart 2022 Aile kategorisinde merrrryyyy (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 620 göst.
22 Şubat 2022 Aile kategorisinde Semos (343 puan) tarafından soruldu