0 oy
755 göst.
Aile kategorisinde (67 puan) tarafından
14 yaşında çocuk kaç defa dedim kırılır sen büyüksün diye cock laf anlamıyor çok yaramaz anneside maasallh hiç birşey demiyor bu otomatik sallanan salıncaklar varya baby plus 800tl ye aldım 1 sene önce şuan daha pahalı çalışmıyor kırıldı kadın vah vah etti durdu bende dedim olucagi belliydi böyle dedim şuan çok pahalı bunlar dedim sonra kadın kaçar gibi çocuğu aldı gitti sizce parasını vermesi gerekmiyor mu ?Benmi böyle dusunuyorm 

34 Cevaplar

0 oy
(1,191 puan) tarafından
Msj at salincagin  masrafını karsilamalisin  diye
-Reklam-
0 oy
tarafından
İste parasını. Ne çocuğu kız kocaman esek kadar bişey 14 yaşında ne yapmaya biniyor salıncağa 
0 oy
(2,598 puan) tarafından
Hic affetme kuzum al parasını hiç bisey kolay alınmıyor 14 yaşındaki cocuguna sahib çıkacak parası yoksa cikamiyorsa parasını versin 
0 oy
(360 puan) tarafından
Karşı tarafın istemesine bile zaman tanımadan aynısını alırım diyip alırdım. Millet ne rahat ya valla aklım almıyor
0 oy
(180 puan) tarafından
Hiç olmazsa aldığın fiyatı versin, hiç sevmiyorum rahat anneleri tamam çocuğuna aşırı kızma ama önüne geç bazı şeylerin 
0 oy
tarafından
İste parasını 14 yaşında çocuk mu olur essek kadar olmuş binmeseydi
0 oy
tarafından
14 yaşındaki çocuk kırılcağını nasl akıl edemez , aldır canm yenisini onlara 
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Kapıyı çalıp şöyle. Kusura bakma çocuğum onsuz durmuyor. Bizimde paramız yok eşimle kavga etmek istemiyorum. Parasını verin konu kapansın de . 
0 oy
tarafından
Ben olsam kaç para olursa olsun alırdım madem çocuğum kırdı o benim çocuğum sonuçta. Ama belesci çok insan var çoğu insanın vercegini sanmam
0 oy
(17,723 puan) tarafından
Bence alması lazım hani ucuzda değil yani
0 oy
tarafından
Çocuk olsa boşver ver derimde eşşek kadarmiş
0 oy
(1,546 puan) tarafından
Iste gitsin. Cocuk degil ki anlamaz yanlislikla yapmis desen. Eşş.k kadar olmus bi ergen.

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 523 göst.
8 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Serpil Kubis (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 90 göst.
4 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 1,118 göst.
13 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Ashshhshs (996 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 408 göst.