0 oy
752 göst.
Aile kategorisinde (67 puan) tarafından
14 yaşında çocuk kaç defa dedim kırılır sen büyüksün diye cock laf anlamıyor çok yaramaz anneside maasallh hiç birşey demiyor bu otomatik sallanan salıncaklar varya baby plus 800tl ye aldım 1 sene önce şuan daha pahalı çalışmıyor kırıldı kadın vah vah etti durdu bende dedim olucagi belliydi böyle dedim şuan çok pahalı bunlar dedim sonra kadın kaçar gibi çocuğu aldı gitti sizce parasını vermesi gerekmiyor mu ?Benmi böyle dusunuyorm 

34 Cevaplar

0 oy
(3,830 puan) tarafından
Bence alması gerekiyor 
(67 puan) tarafından
Çok sinirlendim isticem parasını
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence kesinlikle gerekiyor yani tamam aynısı olmasa bıle insan gider bir salıncak alır
(67 puan) tarafından
Evet öyle sinir oldm ki isticem parasını
0 oy
(988 puan) tarafından
Bencede vermeli kocaman kızın salıncakta ne işi var esını bahane et al parasını
(67 puan) tarafından
Öyle yapicm eşim kızdı madem zarar verdiler yerine getirsinler dedi dicem kadın bı anda gidişi vardı kaçti resmen isticek diye
0 oy
(2,119 puan) tarafından
14 yaşında çocuk mu olur. Bildiğin ergen o, ben olsam isterdim parasını annesinden. Ses etmediği için, kıllığına, gıcıklığına.
(67 puan) tarafından
Bende isticem o an isteme fırsatım bile olmadı kaçtı resmen kadın eşimi bahane edicem isticem
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Kesinlikle almalı hatta sen eşini bahane et söylendi bende zorda kaldım fln de alsın
(67 puan) tarafından
Evet öyle dicem
0 oy
(119,065 puan) tarafından
14 yasindaki ergenin bebe salincanda ne isi vardi bacim 
(67 puan) tarafından
Yaa sorma çocuk üstüne biniyo kaç kez binme kırarsın annenden alırım bak parasını sitede şakayla karışık laf yaptm söyledim çat diye kırdı peşine ***** çocuk
tarafından
14 mu 4 mu . 14 yaşındaki ne alaka biniyor ya eminmisin.
(67 puan) tarafından
14 yasnda evet
tarafından
Oha ya .
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Desemki çocuk küçük belki ama o zaman bile veririm bn olsam ama 14 yaşındaki kız ne alaka küçücük seyde
(67 puan) tarafından
Ayy çocuk çocuk değil ki heryerde saldırıyor yaa
(4,431 puan) tarafından
Bazı çocuklar öyle bacım napcan
0 oy
tarafından
Bence kadına sòyle eşim çok kızdı bunu tamir ettirin yada parasnı verin fe
(67 puan) tarafından
Öyle dicem canm eşim kızdı yerine getirenler kızım kullaniyo bunu dicem
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Parasını vermiyosa yerine alması  lazım 
(67 puan) tarafından
Soylicm bakalm insallh
0 oy
tarafından
Tamir ettirmesi lazım 
(67 puan) tarafından
Soylicem bakalm
0 oy
(422 puan) tarafından
Çocuk yetiştirmek gerçekten aileye bağlı 14 yaşında salincakga binmek nedir ya 6 yaşında oğlum var gözümün içine bakar bişey yapacakmi bu Z gittik mi acaba halıya çay mi dokecekler kahve mi dokecekler diken üstünde geziyorum işte tabiki parasını 
(422 puan) tarafından
Aynen canım boswer kötü olucaksada olsun işte paranı para vermezse alsin yenisini kirilanida ona veriveriver anladığım kadarıyla daha ilk çocuğun hemen kaçar gibi gitmek nedir ya kolaylıkla kazanilmiyo sonucta
(67 puan) tarafından
Parasını isticek diye korktu cnku hiç yaptıralım bile demedi
tarafından
14 yasinda benimde erkek kardeşim var artık genç onlar çocuk degilki delikanlı oldun deriz biz geçen suyum bitmişti pazar günleri  damacana getirmiyorlar senin dikişlerin yeni abla dedi marketten kocaman 10 litre su aldı geldi 2 tane bes litre almış o ne öyle 13 yaşında genç artık onlar  cocukmu annesine tükürmek vurmak o yasta öyle çok garip ya kinamadim aman başıma gelir de çocuk değil tatlım simartmislar biraz  annesi keşke uyarsaymis yada parasını versinler alsınlar yani
(67 puan) tarafından
Biraz değişik zeka geriliği var sanırım benim gözlemin bu yönden yada psikolojik bir durumu var saldırgan laf anlamaz davranıyor annesinden kaynaklı çocuk biraz ilgisiz büyüms
tarafından
Olabilir tatlım yoksa öyle yapmaz ya çünkü baya genç artık ne diyelim annesinden güzelce iste bence vermeleri lazım
0 oy
tarafından
Siz Koskoca Ergen bu ne çocuğu ne bebesi Öyle normal tavana asılan salıncak da değilmiş yani fiyatı da az buz bir şey değil bence kesinlikle yaptırmaları veya almaları lazım
(67 puan) tarafından
Soylicm eşimi bahane edicem dicem çok kızdı madem kırdılar yerine getirsinler diyo dicem
0 oy
tarafından
14 yaşındaki de çocukmu ya. Verecekler tabi 
(67 puan) tarafından
Annesine vuruyo tukuruyo görmen lazım agzim açık kaldım
tarafından
Ayyyyyy nasıl çocuk ya
0 oy
(7,340 puan) tarafından
alması lazım sınıt bozucu kadın sanırım
(67 puan) tarafından
Alicm parasını insallh verir daha evime sokmam zatn
0 oy
tarafından
14 yaşinda çocuğun mu ne işi varmış salıncakla madem laftan anlamıyor kaldırsaydın kaç sefer söyleyeceğine, tamirlik işi varsa söyle yapsınlar ağzını ara belki yaptırır 
(67 puan) tarafından
Kaldırmaya fırsat bile olmadı yani koskoca çocuk oturduğu anda kırıldı zatn
0 oy
(331 puan) tarafından
En nefret ettigim şey az öncede ben yaşadım kaynanamlarda kalıyoruz suan onlar yok komşusu cocuguyla geldi 11 aylık cocugumun yürütecine biniyo 4 5 yasında cocuk anneside dur kırarsın demiyo içim gitti bsy olcak diye 
(67 puan) tarafından
Yaa sinir oluyorm böyle insanlara ben daha evime almam kadını zatn
(331 puan) tarafından
Valla öyle maliyetli bişeyimizi kırsa eşim bana fırsat vermez direk kendisi söyler ister parasını herkesin malı kıymetli dünya para sayıp alıyoruz komşu cocugu gelsin kırsın diye almıyoruz
(67 puan) tarafından
Aynen öyle onada ders olur belki yenisini alınca aklı başına gelir
(331 puan) tarafından
Aynen canm
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Tabiki alması gerek 3 5 liralık bişey değil bunu komsunla konuş 
0 oy
(2,555 puan) tarafından
Ben olsam alirdim parasini 
0 oy
(895 puan) tarafından
Merak ettim sonucu yaz bize.bari durumu var mi
0 oy
(704 puan) tarafından
14 yaşındaki kz ona oturdu anasıda bişey demedmi yani
(67 puan) tarafından
Evet dmedi ben dedim hatta şakayla karışık bak bunu kirarsan annenden parasını alırım fln diye lafımin peşine Cat diye kırıldı

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 521 göst.
8 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Serpil Kubis (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 88 göst.
4 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 1,117 göst.
13 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Ashshhshs (996 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 408 göst.