0 oy
94 göst.
Diğer kategorisinde (1,493 puan) tarafından
Kızlar oğlumu kekemelik için psikiyatrise götürdük ailede olduğu için geçer ileriki zamanda dedi ve öğretmene yolladığı kagitti işte öğretmen dersde sağa sola bakıp konuşuyor fln demiş evdede ders yaptığı zaman kendini vermiyo çok çabuk usaniyo doktorda dikkat bozukluğu var dedi ilaç vericem.dedi dersde daha başarılı olacağını söyledi motel sifir:-|:-|diğer oğlumda epilepsi hastası  rabbim sabrımı siniyo ama nereye kadar dayanırım bilmem 

4 Cevaplar

0 oy
(7,926 puan) tarafından
Benim 8 yaşındaki kardeşimdede dikkat eksikliği varmış özel eğitime vereceğiz 
(1,493 puan) tarafından
Siz mi fark ettiniz nasıl belirtisi var
(7,926 puan) tarafından
Dersleriyle ilgiisi yoktu hiç ders çalışmak istemiyo biz bişey diyoruz dinlemiyo öğretmen anneme demiş bizde cocuk piskiyatrisine götürdük ilaç verdi zeka testi yapıldı şimdi özel eğitime vericez
-Reklam-
0 oy
(427 puan) tarafından
Canim olsun o bı şey değil şimdi nerdeyse her çocukta var üzülme Rabbim başka dert vermesin
(1,493 puan) tarafından
Blmiyrm yeni duydum ilaç fln kullanmasına rahatsız oluyorum bu yaşta
(427 puan) tarafından
Haklısın anne olmak böyle bir şey insan kafaya takiyo ilaç konusunda hak veriyorum iyi bir araştır
0 oy
(2,127 puan) tarafından
ilac veriyolar canim eltimin kızı kullanıyo derlerinde daha basarili oldu
(1,493 puan) tarafından
İlacı hemen kestiler mi uzun süreli mi
(2,127 puan) tarafından
yeni basladi canım hemen kesmiyolar arada kontrolleri oluyo ona gore doktor ilac degisimi veya daha hafifini veya kesiyo
0 oy
(1,546 puan) tarafından
Benim oglumda da var. Hemen ilaca baslatmasaniz mi acaba?Omega 3 verin. Bi de tatli seylerden uzak durmasini saglayin. 
(1,493 puan) tarafından
Doktor başlattı bnde başlama tarafı değilim
(1,546 puan) tarafından
Sordunuz mu ilacsiz hallolur mu diye

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 79 göst.
10 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sedagnay (281 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 77 göst.
24 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,605 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 215 göst.
0 oy
1 cevap 75 göst.

379,206 soru

11,351,313 cevap

34,822 kullanıcı

...