+2 oy
1,858 göst.
Diğer kategorisinde (6 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Çiğimage

image

Merhaba. Yaklaşık 10 gün önce gece bebeğimi emzirmek için uyandım bebeğim bir buçuk aylıktı. Gece saat 4 eşimin telefonuna baktım yani eşimin telefonu benim telefonum gibidir hep bakarım telefonu hep elimde keza benim telefonumda aynı şekilde eşim kendi telefonu gibi kullanır. O gün yabancı Bi numara aramıştı

image

eşim telaş yaptı sonra fabrikadan ablanın kızı annesi işe gelmiycekmiş onu söylüyo niye beni arıyo sanki falan dedi. Gece baktım biriyle WhatsApp ta konuşmuş kız yazmış eşinin yanında olduğunu bilmiyodum kusura bakma diye. Sonra 10 dk kadar telefonda konuşmuşlar. Eşim bu mini etek değil ki falan demiş kız 2 kez etekli fotoğrafını atmış 2. Fotoğrafa bak bu güzelmiş arkandan gelip beline sarılmak vardı şimdi demiş. Sonra fabrikada çalışan kızın annesiyle fotoğraf çekip kıza atmış falan. Gece uyandırıp bu ne dedim yaptım Bi hata dedi sadece WhatsApp tan konuştuk 1 aydır falan konuşuyoruz WhatsApp tan fotoğrafını gördüm beğendim öyle konuşmaya başladık dedi. Daha sonra arkadaşının eşinden öğrendim benim hamileyken bin bir zorlukla çalışarak ödemesine destek olduğum arabayla kıza direksiyon dersi vermiş 6 ay önce, direksiyon dersi versin diye kızın annesi rica etmiş kızın annesiyle de görüştüm direksiyon dersi verirken ben yanındaydım diyo. kız 18 yaşında eşim 32 yaşında  Dediğine göre çok zaman sonra kız mesaj atmış o şekilde 1 aydır falan konuşuyolarmış. Yine zorla itiraf ettirdiğim kadarıyla 1 hafta kadardır da +18 konuşmaları varmış. Bebeğimi emziriyorum çocuğumu düşünüyorum ama hamileyken sonrası lohusayken aldatılmak çok dokunuyor. Dağa taşa haykırmak istiyorum. Evden git dedim 3 gün pansiyonda kaldı. Araya aileler arkadaşlar falan girdi çocuk var derken şuan evde ama ben ben değilim.

Daha eski WhatsApp konuşmalarını çıkarmak istiyorum iphone yedekleme yapmamış nasıl çıkarabilirim

41 Cevaplar

0 oy
(9,623 puan) tarafından
Asla affetme  hayatının hatası olur kendine ve bebeğine bunu yapma o adamla bidaha devam edicek kadar aciz olma SAKIN YAPMA 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yani okurken vallahi ne oludugumu sasirdim. Asla kendini ezdirme pislik neden yapiyon gul hibi karina. 
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Hiç utanmamis karısına destek olmak varken elin çocuğuna sarkıntılık etmiş önce kendi yavrusunu buyutseydi adam olup 

Bence bunlar yeterli adam her şeyi söylemiş zaten konuşmaların ekran görüntüsü de var 

Sende nafaka da vermek zorunda bebekte senindir 

Gitsin doya doya takılsın 

Kızın annesine de yazıklar olsun nasıl bir anne ki böyle birşeye izin veriyor kızın hiç mi kuzeni abisi yokta buna kalıyor 

He bu da emanate ihanet edip kaç yaş küçük kıza göz koyuyor bir kere yapan bir daha yapar
0 oy
(11 puan) tarafından
Boşan san yanına gidebilecegin biri varmı yada çocuğunu da alıp gidecek gücün var mi
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun. Sen bunları elinde tut. Boşanmayı dusunursen evliyken işlenen zina suçundan hem bebeni ona vermezsin hem de maddi manevi tazminat talep edersin hem de o kadın mahlukata karşı da  dava açabilirsin.
(1,363 puan) tarafından
Adamin sahsi telefonunu kurcaladi diye daha ceza bile alir kadin, yasak ve kanit yerine gecmiyo diye biliyorum.  Anca mahkeme operatörden dökumu dinlerse isterse gecerli olabiliyor. Ama yanlis biliyo olabilirim
tarafından
Boşanma davalarin da whatsapp konuşma kayıtları, delil olarak kabul edilir. Eşinin gorüştüğü kadının  numarasını operatördeki görüşme dökümü ile mahkemeye sunabilir. Ne sıklıkla gorusuldugu vs gibi. Telefon görüşmeleri, mesajlaşmaları aile mahkemesine açılacak boşanma davasında boşanma gereği. Emsal kararlar da var.
(1,363 puan) tarafından
Tesekkur ederim, ben özele mudahale olarak biliyordum . Sagol
tarafından
Rica ederim ama daha doğru bilgiyi avukat biri verebilir. Ben üniversitedeki dersimde aklımda kalanları söyledim.
0 oy
(589 puan) tarafından
Bu kızı ve annesini rezil edin herkese tüm çevresine duyurun tanıdıklarına yazın iş yerinde herkese duyurun kadının oraya gidecek yüzü kalmasın asıl suçlu anne burda ne diye kocandan istiyor direksiyon dersi parayla ders veren bir sürü hoca var onlara söylesin bence bu planlı bir şey canım yuvanı yıkmaya çalışıyorlar. Eşin olacak pisliğe hiçbir şey diyemiyorum zaten bir mesleğin varsa ailen sahip çıkarsa hiç durma boşan çünkü tekrar yapar eminim 
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Korkunç bir durum 
0 oy
(149 puan) tarafından
Bebegini düşünüyorsan affetme canım lütfen. Sence bu adam bebeğine iyi bir baba "örnek" bir baba olabilir mi ? 32 yaşında ama 18 yaşında biriyle görüşebiliyor, bir de profil resmini beğenmişmiş lafa bak!!!  Eğer arkadan ailen varsa durma git. Ailen yoksa devlete sığın ama git sonra emin ol çoook pişman olursun. Çünkü sen affettiğin için o hep yapacak o yaptıkça sende ezileceksin bir yerden sonra nasıl olsa sürekli affediyor diye sana saygısı da kalmayacak. Zor ama adım at ve o adami bırak. Allah yardımcın olsun canım benim 
0 oy
(887 puan) tarafından
Bir kere yapan bir daha yapar 18 yaşında bir kızla ne demek 32 yaşındaki adam bekar olsa saçma kaldı ki evlisin sen terbiyesi ! Ahlak yoksunu adam gül gibi karın çocuk vermiş sana neyin peşindesin pis insan pistir kusura bakma canım ama affetmekle çok büyük hata etmişsin 
0 oy
(1,251 puan) tarafından
Nefret ediyorum aldatan bütün adamlardan
0 oy
(1,414 puan) tarafından
Aynı bokku abim yedi yengemi zorla ikinci çoçuğa ikna edip hamile ikende aldatmış doğumdan 1 hafta sonra öğrendi yengem bunu gitmiş kızı bulmuş kız yengeme kocana aşık oldum suçmu demiş ayy ben duydum deliye döndüm yengeme çok kızdım niye tek gittin kızın yanına beni de çağırsaydın yolardım o kızı ben dedim defalarca boşan yenge dedim çocuklarım dedi boşanmadı.. 8 yıl geçti üstünden bu olayın hala evliler ama mutlu değil yengem keşke boşansa sonuna kadar arkasında olurum..  Haa bi de o dönem şereffsizz abim yengemin kredi kartıyla kıza kıyafet almış arabalar kiralamış limiti doldurmuş kartın borcunu da yengem ödedi abim ödemeyince yengem mecbur ödedi kart kendi adına maaşından kesilir diye mecbur ödedi.. Allah belasını versin böyle erkeklerin abimse de babamsa da acımam.. Öyle kadınlarında huzurlu bi hayatı olmasın sürünerek can versinler..
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Daha eskikeri çikarma. Uzulen sen olacaksin. Bebegin cok kucuk ama aldatilmakta hafife alincak birsey degil. Ailen arkandaysa yapmak istedigini  yap.  Affediyorsan konuyu uzatmamalisin, affetmiyorsan elinden geleni ardina koyma. Üzüldüm, 
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Ah benim canım ya. Rabbim yar ve yardımcın olsun. Önünde hayırlı kapılar açılsın inşallah ama bu adamı hayatından def et. Eşin de pislik ama eşine kızını yamamaya çalışan o ablasına da yazıklar olsun. Terbiyesizler. Bu adam affetsen dahi 2 ay sonra yine yapar aynısını. Laflara bak ya. 
0 oy
(183 puan) tarafından
Kizin annesindede biseyler var sanirim
0 oy
(183 puan) tarafından
Kusurq bakmayin ama gleipde hemen linç etmeyin bosanma olmucaksa rezil et önce bütün ailesine ağzını burnunu kir fena dayak at bence ben olsam yüzde yüz öyle yapardım iş yerine arkadaşlarına ailene herkese rezil ederim döverdim oldurunceye kadar çok bıçak çektim lafa bak ya arkandan sarılmak istiyorummus
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Hele o hapishane kaçkını tipine bakmadan seni mi aldatıyor birde arsız şeref.siz bütün ailesine iş yerine rezil et kızı da annesini de rezil et herkes bilsin. 
0 oy
tarafından
32 yazinda ve 18 yasinda kizla cinsel konusmalari mi var.

Yani ne diyeyim varsa bir cikis yolun al cocugunu kendine baska bir hayat kur. Allahin cezalari..
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Allah'ım bunlar nasıl insanlar yaaa bide kız evli olduğunu da biliyo Allah senin ve bebeğinin ahını onlara bırakmasın İnşaAllah 
0 oy
(566 puan) tarafından
Nasıl bu pislikseyi affedersin tipine i.tler sı.çsın neyine guveniyo bu pislik sana bebeğine kurban olsun at bunu evden  bosa bu pisliği nafakaya bağla bu resimlerli sakin silme pislik adam elime geçsede gebertsem 
0 oy
tarafından
Vala cnm bebeğine hiçte bişey olmaz aklın varsa pişman olmasin direk boşanmayı söyle sakın affetme devlet ztb sana vericek bebeğini korkma de boşanicam eğer tövbe eder yalvarirsa ayaklarına namaza başlarsa afet en azından namaz kılarken belki korkar yapmaz ama çok kötü bi duygu senin onun için o kadar eziyet zahmet bebek getir oda başkasından bulsun hayatı

İlgili sorular

+5 oy
42 cevap 1,586 göst.
0 oy
58 cevap 3,845 göst.
1 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Gencbiranne (241 puan) tarafından soruldu
+2 oy
22 cevap 1,183 göst.
0 oy
23 cevap 1,467 göst.
1 Ocak 2024 Aile kategorisinde polatzulal35 (340 puan) tarafından soruldu

380,249 soru