+2 oy
1,855 göst.
Diğer kategorisinde (6 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Çiğimage

image

Merhaba. Yaklaşık 10 gün önce gece bebeğimi emzirmek için uyandım bebeğim bir buçuk aylıktı. Gece saat 4 eşimin telefonuna baktım yani eşimin telefonu benim telefonum gibidir hep bakarım telefonu hep elimde keza benim telefonumda aynı şekilde eşim kendi telefonu gibi kullanır. O gün yabancı Bi numara aramıştı

image

eşim telaş yaptı sonra fabrikadan ablanın kızı annesi işe gelmiycekmiş onu söylüyo niye beni arıyo sanki falan dedi. Gece baktım biriyle WhatsApp ta konuşmuş kız yazmış eşinin yanında olduğunu bilmiyodum kusura bakma diye. Sonra 10 dk kadar telefonda konuşmuşlar. Eşim bu mini etek değil ki falan demiş kız 2 kez etekli fotoğrafını atmış 2. Fotoğrafa bak bu güzelmiş arkandan gelip beline sarılmak vardı şimdi demiş. Sonra fabrikada çalışan kızın annesiyle fotoğraf çekip kıza atmış falan. Gece uyandırıp bu ne dedim yaptım Bi hata dedi sadece WhatsApp tan konuştuk 1 aydır falan konuşuyoruz WhatsApp tan fotoğrafını gördüm beğendim öyle konuşmaya başladık dedi. Daha sonra arkadaşının eşinden öğrendim benim hamileyken bin bir zorlukla çalışarak ödemesine destek olduğum arabayla kıza direksiyon dersi vermiş 6 ay önce, direksiyon dersi versin diye kızın annesi rica etmiş kızın annesiyle de görüştüm direksiyon dersi verirken ben yanındaydım diyo. kız 18 yaşında eşim 32 yaşında  Dediğine göre çok zaman sonra kız mesaj atmış o şekilde 1 aydır falan konuşuyolarmış. Yine zorla itiraf ettirdiğim kadarıyla 1 hafta kadardır da +18 konuşmaları varmış. Bebeğimi emziriyorum çocuğumu düşünüyorum ama hamileyken sonrası lohusayken aldatılmak çok dokunuyor. Dağa taşa haykırmak istiyorum. Evden git dedim 3 gün pansiyonda kaldı. Araya aileler arkadaşlar falan girdi çocuk var derken şuan evde ama ben ben değilim.

Daha eski WhatsApp konuşmalarını çıkarmak istiyorum iphone yedekleme yapmamış nasıl çıkarabilirim

41 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allahım şu mübarek günde yuva yıkmak isteyenleri sen helak et son zamanlarda o kadar çok evli insanların aldatılma olayına şahit oluyorum ki gerçekten çok üzülüyorum aldatanın Allah belasını versin evli olduğunu bile bile konuşan kişinin de Allah belasını versin gerçekten sinirlerim alt üst oldu. Biz nasıl bu hâle geldik? Neden yani nedennn??? Allah kahhar ismiyle lahru perişan eylesin seni ve çocuğunu üzenleri tek kelime edemiycem bundan başka
-Reklam-

İlgili sorular

+5 oy
42 cevap 1,586 göst.
0 oy
58 cevap 3,840 göst.
1 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Gencbiranne (241 puan) tarafından soruldu
+2 oy
22 cevap 1,182 göst.
0 oy
23 cevap 1,432 göst.
1 Ocak 2024 Aile kategorisinde polatzulal35 (340 puan) tarafından soruldu