0 oy
700 göst.
Aile kategorisinde (506 puan) tarafından
Çıldırmak üzereyim dayanamıyorum sabah kaynanam aradı napiyon diye yan binadan oturuyor bu arada evdeyim dedim gel otururuz dedim yok dedi halim yok dedi eşimde bebek için yatak almıştı annesi gile bırakmış akşam gelirken getiririm dedi tamam dedim. Kaynanamla kayinbabam dayanamamis getirmişler anahtarim onlarda var kayinbabam yedek yaptırmış bizim evin anahtarını bi anda kapı açıldı bı baktım ben yemek yapıyorum kaynanamla kayinbabam ben şok oldum ellerinde yatak getirdik diyor benim yatağım toplu değil yemek yapıyorum bi yandan buzluga kabak koyacam kızartıyorum bi yandan çamaşır topluyorum yavaş yavaş yapıyorum son haftam haftaya cuma doğumum var geldiler ben çıplakta olabilirdim bi anda yatak odasına girdi kaynanam yatağım daginikti hemen topluyor ondan sonra sakin olmaya çalışıyorum bi baktim oturma odasına girdi oturdu diyor ki koltuğun kenarlari el izi olmuş kirli 50 kere dedi sinirledim su yaptım yanında sildim sinirimi koltuktan almak için bana diyor ki beni yanlış anlama bebeğin günahına girmek istemiyorum bırak bırak yapma diyor eşim balkon terliği ile girmiş çıkmış halim az leke olmuş olmuş halida leke var diye egildim karnım burnumda sildim hem koltuğu hemde halıyı sonra diyor ki bebeğin günahına girdim oturdular kalkmadilar hizmet bekliyorlar çay kahve meyve yemek yaptım zikkimlanip gittiler şimdi ağlıyorum sinirden anlatamadım belki buraya yazip rahatlamak istedim 

26 Cevaplar

+2 oy
(22,071 puan) tarafından
Bende anlamıyorum ya armutmu topluyo eliniz yav cevabını verinsenize o an küsen küser kusmeyen edebiyle oturur kalkar bu kadar pasif olmayın canim
-Reklam-
0 oy
(1,777 puan) tarafından
Tek kelimeyle terbiyesizler, yedek anahtar yaptırmak nedir ya, onane senin evinin kirlisinden alsın yazık günah hamile diye silsin 
0 oy
(479 puan) tarafından
Keşke deseydin hayırdır ne öyle dalıyorsnuz ayıp eidyorsunuz dye konuş bacım yoksa üzülen sen olursun
0 oy
(35 puan) tarafından
Kapının kilidini değiştir .eşinle konuş tabi anlayisliysa
0 oy
(222 puan) tarafından
Bizde birlik oturuyoruz. Yazın yazlığa giderler kışın burdalar. Ama bu kış kızlarında kalıyorlar. Aynı dediğin gibi ben evde tek başınayken gerek kocamla akşam beraberken cat kapı açılıyordu. Arama yok zile basmak yok. Ve kaç kere yaptılar. Eşime söyledim söylemiş oda ama hala devam ediyorlar. Sonra ben bir çıngar çıkardım. O gün bugün olsu aramadan gelmezler. Ayıp ya ben banyoda olabilirim. Eşimle birlikte olabilirim vesaire vesaire. Insanlarda azıcık düşünce olması lazım. Senin yerinde olsam hemen kapının kilidini değiştiririm 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Hemen anahtar göbeğini değiştir mutlakaa ne terbiyesizlik bu ya
0 oy
(265 puan) tarafından
Yedek anahtar nedr ya evli baraklı insanlar.bekar olsa oğlu neyse annesi yemeğini falan yapar dersin ama dediğin gibi uygunsuz bı halde olabilirdin ev hali.esinizin uygun bir dille uyarması lazm.leke görüyorsan sil yani gercekten insanları anlamak zor canm gözyaşına yazık sanki bilecekler mi.kendilerini bilseler bu hareketleri yapmazlar zaten.
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Niye kendini hırpaliyorsun niye kendine acimiyorsun madem karnindakine acı zıkkım yesinler o kilidide hemen değiştir edepsizlikte sınır tanimiyorlar BH ne küstahlık verseydin cevaplarını tövbe Yarabbi sinirlerim zıpladı valla
(506 puan) tarafından
Ağlamaktan cevap bile veremiyordum yorumlara ben hep sessiz duruyorum üstüme geliyorlar son haftam karnım burnumda çok zoruma gitti üstüm müsait de olmayabilirdi
(3,832 puan) tarafından
Olabilirdi tabi çıplak olabilirdin duşta olabilirdin ayrıca seninyatak odanda s.kmi arıyor buda ayrı bir mevzu
0 oy
(800 puan) tarafından
Valla karı koca iş  başında ken gelseler ne olacak bianda çat kapı.

Öyle şey mi olur ya

Nasıl izin verebeliyorsunuz buna eşin de dahil.

Küsen küser darılan darılır.

Dediğin gibi çıplakda olabilirdin.

Sessiz kalman iyu deıil sessiz kaldıkca üste  çıkar bu gibileri.
0 oy
tarafından
Belki bundan sonra başkasının yatak odasına girilmemesi gerektiğini anlar
0 oy
(119,058 puan) tarafından
kapi kilidini degistirin
0 oy
(2,226 puan) tarafından
Suç sizde canım kilidinizi değiştirin .

İnsanlık hali yani belki o gün temizlik yapmadın normal şeyler bunlar , bazı şeyleri görmezlikten gelmeleri lazım mahrem denen bir şey var 
0 oy
tarafından
İçeri girdikleri an yaygarayı koparmıştım. Siz çok sabırlısınız ya. Onane halıdan koltuktan. Ben bu kadar sakin kalamam 
0 oy
tarafından
Hangi detaya takilacagimi şaşırdım..  Allah sabır versin canım. Ben olsam keşke zili calsaydiniz derdim. Ne ayıp bişe ya belki sen banyodasin yani. Herşeyi düşünmek lazım.

Her işi yaptır sonra bebeğin günahına girmek istemiyorum de. Ee o hamile kadının günahına girmiyon mu sen. Hey Allahım ya. Şuan senin yerine ben sinir oldum.  Eşin arasın söylesin bence eve neden öyle daliyonuz kadını niye yoruyonuz diye. Ayıp falan bilmiyorlar galiba
0 oy
tarafından
Kız malesef insan düşüncesiz olsa naparsan yap boş . 
0 oy
(1,720 puan) tarafından
Diyeceğim tek şey kesinlikle anahtarı değiştirin ne hakla yaptırırlar ben hamileyken kaynanam dedi verin bize diye kesinlikle hayır dedim eşime de dedim annesinede izin vermiyorum benim evimin anahtarı kimsede olamaz diye
0 oy
(8,242 puan) tarafından
O yedegı ya alın ya degıstırın ozel hayatın mahremıyetı dıye bısey var.Elınde anahtar dahi olsa insan kapıyı calar nasıl müslüman bunlar ya.
0 oy
tarafından
Neden agliyorsun oturup aglamakla cozulmez bu canina yazik.

Kilidi degistireceksin bu kadar basit.

He bunu yapamiyorsan da arkadan kitle kapiyi, anahtari ustunde birak, cengel taktir. Acik acik konus anne evden cikarken bi alo deyin de.
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Evde olduğunu bildikleri halde yedek anahtarla girmeleri çok saçma .Eşine söyle uyarsın , banyoya girmek üzere  yada banyodan çıkmış bornozla falan da olabilirdin.Eşini ikna edebilirsen bozuldu değip kapının kilidini değiştirin
0 oy
tarafından
Kız sen anahtarını kapıya takıp kapını kitli tutmuyonmu gün içinde ben esiminde anahtarı var dış kapıyı acar ama iç kapıyı açamaz benim anahtarın hep kapıdadır kapıda hep kitlidir

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 1,142 göst.
0 oy
12 cevap 421 göst.
9 Eylül 2021 Aile kategorisinde Figenbzts (219 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 357 göst.
21 Şubat 2022 Aile kategorisinde Kajlaka (251 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 327 göst.
10 Ağustos 2022 Aile kategorisinde CEYLAN BILGI (118 puan) tarafından soruldu