0 oy
703 göst.
Aile kategorisinde (506 puan) tarafından
Çıldırmak üzereyim dayanamıyorum sabah kaynanam aradı napiyon diye yan binadan oturuyor bu arada evdeyim dedim gel otururuz dedim yok dedi halim yok dedi eşimde bebek için yatak almıştı annesi gile bırakmış akşam gelirken getiririm dedi tamam dedim. Kaynanamla kayinbabam dayanamamis getirmişler anahtarim onlarda var kayinbabam yedek yaptırmış bizim evin anahtarını bi anda kapı açıldı bı baktım ben yemek yapıyorum kaynanamla kayinbabam ben şok oldum ellerinde yatak getirdik diyor benim yatağım toplu değil yemek yapıyorum bi yandan buzluga kabak koyacam kızartıyorum bi yandan çamaşır topluyorum yavaş yavaş yapıyorum son haftam haftaya cuma doğumum var geldiler ben çıplakta olabilirdim bi anda yatak odasına girdi kaynanam yatağım daginikti hemen topluyor ondan sonra sakin olmaya çalışıyorum bi baktim oturma odasına girdi oturdu diyor ki koltuğun kenarlari el izi olmuş kirli 50 kere dedi sinirledim su yaptım yanında sildim sinirimi koltuktan almak için bana diyor ki beni yanlış anlama bebeğin günahına girmek istemiyorum bırak bırak yapma diyor eşim balkon terliği ile girmiş çıkmış halim az leke olmuş olmuş halida leke var diye egildim karnım burnumda sildim hem koltuğu hemde halıyı sonra diyor ki bebeğin günahına girdim oturdular kalkmadilar hizmet bekliyorlar çay kahve meyve yemek yaptım zikkimlanip gittiler şimdi ağlıyorum sinirden anlatamadım belki buraya yazip rahatlamak istedim 

26 Cevaplar

0 oy
(2,405 puan) tarafından
Benimde başıma bir kaç kere geldi bende eşim gittikten sonra kapıyı üstten kapatmaya başladım özellikle de eşim evdeyken onada söyledim anahtar annenlerde var bebeği görmek için gelirler ne olur ne olmaz diye iyi yapıyorsun dedi kaynanamada korktuğum için kilitliyorum dedim bişey demedi 
-Reklam-
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Anahtar olsa dahi dan diye girilmez. Çok ayıp bir şey. Ben de inanılmaz sinirlenirdim, geri kalanını okuyamadım bile eve girmelerine o kadar sinirlendim ki.
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Yaptıkları çok ayıp ya Allah sana sabır versin canım kapını her zama kilitle açamasınlar
0 oy
(968 puan) tarafından
Niye yaninda silmeye ugrasiyorsun ki... iyi hissettigimde yapicam aklimda falan de yani yaninda su alip kovala alip silmek ne canm ogreniyor gibi dogumun var hc bunlari dusunme ayrica anahtar olabilr belki ama sessiz sessiz girmekte ayip bunu konus bnce anahtari alamassan 
0 oy
tarafından
Allah'ım yarabbim ya okurken sinirlerim bozuldu resmen senin evinin anahtarı neden onlarda eşin buna Neden bir şey demiyor eşine diyemedinmi Çat Kapı geldiler ya çıplak olsaydım ya banyoda olsaydım müsait olmasaydım Benim ailem böyle Çatkapı gelseydi sen rahatsız olmaz mıydın deseydin Allah aşkına böyle şey mi olur bir kere onlara ne koltuk parmak izi olmuş halı ayak izi olmuş son ayındasın evi silip silmemek  temizlemek sana kalmış buna kimse karışamaz lafını bile edemez Bir de karnın burnunda senden hizmet mi bekliyorlar çok merak ediyorum eşine dedin mi acaba söylediyse bile ne cevap verdi
0 oy
tarafından
Şimdi beni lincleyenler olur. Evliliğimin başlarında kaynanam kayinbabam görümcem ve oğlanları sürekli Cat kapı geliyorlardi. Bir değil iki değil. Yatak odasına giriyolardi banyoma giriyolardi. Diğer gelmelerine bornozu astım askılığa havlular yerde. İç çamaşırlarım yatağın üzerinde koydum. Kaynanam gördü zamansız mi gelmişiz dedi bende her seferinden emri vaki yapiyorsunuz çat kapı geliyosunuz biz yeni evliyiz dedim daha o oldu

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 1,162 göst.
0 oy
12 cevap 423 göst.
9 Eylül 2021 Aile kategorisinde Figenbzts (219 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 360 göst.
21 Şubat 2022 Aile kategorisinde Kajlaka (251 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 329 göst.
10 Ağustos 2022 Aile kategorisinde CEYLAN BILGI (118 puan) tarafından soruldu