0 oy
648 göst.
Aile kategorisinde (8 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlarım. Sorum şu olacak. Evlenildiğin de aşk bitiyor mu? O heyecan, monotonlaşıyor mu? Alışkanlığa mı dönüyor ? 

26 Cevaplar

+2 oy
(8,581 puan) tarafından
Evlilik aşkı öldürmez, güldürür 
(4 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
.......
(8,581 puan) tarafından
Sen bekarsın galiba.
(8 puan) tarafından
Neden ?
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çocuk olunca mecburen olana kadar bi fark yok bence 
(4 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
......
0 oy
tarafından
Aski.olduren evlilik değil eslerdirr..
(4 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
......
0 oy
(7,673 puan) tarafından
Evliliğin de iniş çıkışları illaki oluyor önemli olan saygı sevgi ve sadakat
(4 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
.....
0 oy
(48,642 puan) tarafından
Zamanla sen ve esine bağlı bu 
(4 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
.......
0 oy
(4,954 puan) tarafından
Kesinlikle iki tarafın karakterine bağlı bir şey. Deli divane aşık evlenirsin ve o insan sadece boş bir et yığını çıkar. Ya da görücu usulu evlenirsin karşına ruh ikizin çıkar. Ya da bunların tam tersi. 

Iyi insana denk gelirsen dünyadaki cenneti.

Kötü insana denk gelirsen dünyadaki cehennemi yaşarsın. 
(4 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
......
0 oy
(244 puan) tarafından
Şimdi burda duyar kasanlar olacaktır eminim ama evlilik aşkı her türlü öldürüyor buna eminim mesela sevgililik zamanındaki heyecan olmaz o evlilikte ay bu gün onu görücem deyip süslenip püslenmesin çoğu zaman zaten şimdi aşkında pek olduğuna inanmıyorum ben ama evlilik aşkı sevgiye ve akışkanlığa dönüştürüyor canım 
(8 puan) tarafından
Dimi abla, ben de bundan cidden çok korkuyorum:( ama gerçeklerden kaçınılmıyor.
(244 puan) tarafından
Niye korkuyorsun ki boşuna dememişler alışmak sevmekten daha zordur sevgiliylen merhameti bilmeyenler evlenince öğreniyor korkma benim evimde ekmek olmasın eşim işten aç gelsin elindeki bi parça ekmeği bile bana verir sevmek alışmak aşktan daha güzeldir aşk gelip geçiyor bizler hoşlanmayı bile aşk sanıyoruz sen dua et Allah herkese merhamet versin bence çünkü merhametsiz insan daha zordur
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Ben aşk evliliği yapmadım görücü usulü evlendim ama ilk bir sene aşktan heyecandan ölüyordum camlarda yollarını gözlerdim uykuda yüzünü izlerdim eşimde aynı şekildeydi. Ama ilerleyen yıllarda illaki bi monotonluk oluyor özellikle çocuktan sonra ilgi odağı değişince. Bizim bütün ilgi çocuklara kaydı. Yine arada çıkar kendimizi şımartırız öyle heyecanı koruyoruz biraz
0 oy
(3,825 puan) tarafından

Ben bittiğini düşünmüyorum eşimi hala çok seviyorum.  Mayis ayında 5. Senemiz olacak inşallah Rabbim yuvamın huzurunu mutluluğunu daim etsin <3herkesin de evine huzur versin . 4.5 senedir kapıdan yolcu ederim kapısını acarım yeri gelir oğlumla pencere de bekleriz 

0 oy
(603 puan) tarafından
10 yıl konuşma 10 yıl evlilik. Üstüne bir de beraber çalışma. 7/24 beraberiz. Maşallah diyeyim anlaşıyoruz. Birlikte olmaktan keyif alıyoruz. Ama dünyanın en zıt iki karakteriyiz o da var:) 
0 oy
(1,368 puan) tarafından
6 yıl bitti evleneli hala eşimin yolunu gözlerim onu görünce dünyam değişir ne biliyim eşimi de düşününce bizde bitmedi bence eşlerle alakalı bi durum bu
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Aşk zaten anlık bi sey yani evli olsan da olmasan da biter o gecici. Sevgi saygı sana verdigi huzir bakinkalabikir ki evlenince sarsilda da bunlar bitmez güçlenir bitince zaten bosanma meydana geliyi cnm
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Saygı olduğu sürece evlilik ayakta durur diye düşünüyorum Yeter ki saygı bitmesin
0 oy
tarafından
Aşkı öldürmez ama eski heyecan kalmıyor gerçekten 
0 oy
(173 puan) tarafından
Bitio :))) net 
0 oy
(278 puan) tarafından
Yok canım biz 5 yıldır evliyiz aynıyız çılgınız bakma 9 haftalık gebeyim diye durgınlaştık biraz bide ilk gebeliğim :D
0 oy
tarafından
Görücü usulü evlendim bizim aşkımız nişanlanınca başladı :D evlenincede arttı. nişanlılık kısa sureliydi 
0 oy
(763 puan) tarafından
Bizim aşkimiz,heyecanimiz,tutkumuz hiç bitmedi cok şükür. Bence bu tamamen eşler arasinda ki iletişime bağli..
0 oy
(440 puan) tarafından
Yok daha da güzel oluyor bu benim fikrim. Bence bu sizin elinizde olan bir şey.
0 oy
tarafından
Ailen gibi oluyor anne baba gözünde nasıl oluyorsa öyle gelmeye başlıyor aşk bitmemesi için jestler yapmak gerek kocan iyi olsun seni anlasın birbirinizin ihtiyaçlarını karşıladığıniz sürece aşkta devam eder evlilikte evlilikten bu zamanda aman aman birşey beklenilmemeli bence herkes kendi rahatina bakıyor rahatım huzurum olsun yeter diyorlar 

İlgili sorular

+1 oy
63 cevap 2,004 göst.
5 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 716 göst.
25 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 604 göst.
6 Ekim 2020 Aile kategorisinde hiranisa (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 443 göst.
12 Mart 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selin07 (447 puan) tarafından soruldu

379,358 soru

11,355,069 cevap

34,829 kullanıcı

...