0 oy
107 göst.
Aile kategorisinde (209 puan) tarafından
Kızlar ben panik atak hastasıyım 15 günde bir felan oluyo korkularım ama kötü yani ölecekmiş gibi oluyorum panik atak hastaları kendini öldürebiliyomuş ya internette korkum daha da arttı yaa daha 5 aylık bebeğim var yani korkumu şuana nasıl yenebilirim yardım edin iyce sıkıntıyıa girdim yaa beebeğim de bir yandan ağlıyo napcamı şaşırdım 

6 Cevaplar

0 oy
(6,047 puan) tarafından
Öncelikle internetten araştırma yapma. O seni daha kötü etkiler . Bende de panik atak var tuttuğu an birilerini arayıp dikkatimi dağıtıyorum sohbet etmeye çalışıyorum. Ve internetten araştırma yapmıyorum.
(209 puan) tarafından
Tamam soğal canım
(209 puan) tarafından
Gittim de bir kere evine bile almadı burdaki insan sıcakkanlı değiller hemen bir gitsen eşime söylüyorlar dalga geçiyorlar insan korkar mı diye evde felan duramıyordum önceden komşuya gidiyim alışıyım demiştim bir kere gitmiştim de
(6,047 puan) tarafından
Ne kadar cins insanlar var ya
(209 puan) tarafından
Yaşamayan anlamıyo ki işte arada oluyo ama baya kötü oluyo
(6,047 puan) tarafından
Benimde öyleydi canım bir süredir olmuyorum. Olunca hastanelik oluyordum. Artık gitmiyorum biliyorum korkudan diyorum başka şeyler düşünüyorum evden cikiyorum telefonla konuşuyorum. Aklıma ölüm getirmemeye çalışıyorum.
-Reklam-
0 oy
(7,789 puan) tarafından
Panik atak deilde piskolojk olabilir
tarafından
Panik atak zaten psikolojik
(7,789 puan) tarafından
He isde piskiyatriye gorunse iyi olur piskologa aklindaki kotu dusuncelee icin
0 oy
tarafından
Bende 6 senedir panik atagim hemde ileri seviye ankisiyete+ panik atak. Ama hic kendimi oldurmeyi dusunmedim canim intarnete gorduklerine inanma
0 oy
tarafından
Hastalığına dair internette araştırma yapma o seni daha kötü yapar 
0 oy
(1,595 puan) tarafından
İnternete güvenme çoğu bilgi kirliliği 4 sene önce eşimde cikti aynı şekilde ya ölürsem bana bisey olursa diye 

Derin derin nefes al şu an güvendesin bunu unutma  düşündüğün şeyler sadece vesvese inşirah oku bol bol ve en yakın zamanda bi psikiyatriye git bebek emzirirken de bazı ilaçları kullanabiliyorsun 

Çocuğunun şu an sana ihtiyacı var onun için dik durmalısınız 
(6,047 puan) tarafından
Psikiyatriye gitsin ama ilaç kullanmasin. İlaçlar biraz sersem yapıyor küçük bebeği var sütünu etkilemez ama davranışlarını etkiler.
(209 puan) tarafından
Piskolaga da gittim ilaç verdi alerji yaptı
0 oy
(348 puan) tarafından
İlaç tedavisi için doktora baş vurun

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 52 göst.
0 oy
15 cevap 885 göst.
13 Mart 2021 Diğer kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy