0 oy
227 göst.
Diğer kategorisinde (177 puan) tarafından
Kızlar biraz özel ama resmen korona sonrası evde kanka gibiyiz yaşayan var mı varsa doktora mi gitmeliyiz yoksa psikiyatriye mi cidden artık yoruldum 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bizde yeni geçirdik benim gözlerimi etkiledi görmüyorum Yanni az doktor iki gün önce gözlük verdi bir hafta uzak durduk ama malum hadtaydık sizinkinde bir iş var 
(177 puan) tarafından
4 ay önce korona geçirdik önceden gayet iyiydik şimdi arkadaş gibiyiz acaba ondan mı oldu çaresiz kaldık buraya sordum en sonunda
(1,424 puan) tarafından
Sen yanaş adamda illaki yaklaşır böylelikle baslar biseyler
-Reklam-
0 oy
(2,593 puan) tarafından
şubatın sonunda pozitif çıktım büyük ihtimalle oğlumda pozitifti eşimde sonradan semptom gösterdi ama test vermedi o dönem ben çok ağır geçirdiğim için odaları ayırdık oğlumla genelde o ilgilendi ama ben karantinamın sonuna doğru baya toparladım şehir dışına da çıkıcaktı eski halimize dönmüştük.. uzun zaman mı oldu korona olalı
(177 puan) tarafından
4 5 ay oluyor
(2,593 puan) tarafından
ooo o zaman bence bir destek almalısınız bu illet herkes de farklı bir hasar bırakıyor belki onun etkisi olabilir
(177 puan) tarafından
Konuşuyoruz bazen doktora gitmek istemiyor erkeklik gururu galiba
(2,593 puan) tarafından
canım mesela bende çabuk yorulma ve baş dönmesi var yani afedersin belki isteksizlik veya daha farklı bir şekilde etki etmiştir hiç olmadı mı şimdiye kadar
0 oy
(316 puan) tarafından
Eşin ne diyo istemiyomu
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Bu durumu yaşayan çok var, aşı olanlarda bilhassa diye duydum. 
0 oy
(897 puan) tarafından

Ben hiç bilmem karı koca ilişkisini biz hep kanka gibiyiz ev arkadaşı hatta :D

0 oy
tarafından
Korona ilaçları kullandiysa olabilir yani öyle duymuştum 

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 688 göst.
23 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,987 göst.