0 oy
463 göst.
Aile kategorisinde (32 puan) tarafından
Biz aile Apartmanında oturuyoruz birisi gelsin benden önce kaynanam kapıyı açıyor bakıyor bir de selam vermeden pat diye üzerine kapıyı kapatıyor Bugün de arkadaşıma gideceğimi öğrendi eşim zaten saat 12.00 1.00 gibi geliyor Ben de Saat 6 gibi arkadaşıma gideceğim ve şimdi mi gidiyorsun evet dedim Ondan sonra acaba neyse erken git erken gel o zaman dedim eşimin haberi var dedim merak etme izin aldım yani Ben dedim sustu kaldı bir şey diyemedi Yani illa böyle mi olmak gerekiyor ağzının payını alması için her şeyime karışıyor çöp atmaya gidiyorum pat Kapı açılıyor çöplerimi kurcalanıyor zaten onu biliyorum Ne yani merakın nedir acaba Affedersiniz b**** bezleri görmek Hoşuna mı Gidiyor

14 Cevaplar

0 oy
(3,410 puan) tarafından
Ben kaynana oldugumdan şüphe duymaya başladım şuan andan itibaren
(32 puan) tarafından
Sen şüphe duymaya başladın ben Ne yapayım suçluluk içgüdüsü ile yaşıyorum bacım
(3,410 puan) tarafından
Yok canım bende kaynanayim daaa acaba diyorum ben mi anormalim sizin kaynanalarin yaninda
(32 puan) tarafından
Keşke herkes sizin gibi düşünebilse
-Reklam-
0 oy
(1,503 puan) tarafından
Valla hepside aynı hangisi iyi derse inanmam böyle ogullarını ve parasını düşünüyorsa neden evlendiriyorlar anlamıyorum 
(10,047 puan) tarafından
Yoo benimki oyle degil. Aksine aldir der bana. Git gez der araba kullan der ogren herseyi der.
(1,960 puan) tarafından
Kız hepsi değil geçen oyun evinde bir bayan ile tanıştım 70 yaşında torununu gizli gizli oyun evine getiriyormuş ,gelinimin sosyal fobisi var dedi cocugada yazık izin vermiyor ama babasından izin alıp getiriyorum dedi neyse kadın bir dert yandı gelinden bir dert yandı ama dert yandığı bu yaşlı bayan varlıklı bir aile anladığım kadarıyla evlerine düzenli kadın geliyorrmus ,gelinde romatizma varmış birde çocuk olunca ev işlerine yetisemiyor evi hep dağınık oluyor bu çok normal de kadın tutalım sana gündelikçi parasıni ben ödeyeyim diyormuş kaynanası günlük kadın gelsin evine sen cocukla daha iyi ilgilenirsin ev işlerini kadın yapar diyormuş bu gelinin sosyal fobisi olduğu için ben evinde yabancı biri istemem diyormuş neyse ehliyet alalım sana demiş geline oğlun benim özel şoförüm gerek yok demiş kadın ben 70 yaşındayım ben bile araba sürüyorum gencecik hiç birşeye katilmiyor bir tutuk gelinim var gezse tozsa şöyle cıvıl cıvıl olsa ya diye bana dert yandı :D dedim benim kaynanam da keşke böyle olsa
(1,503 puan) tarafından
Ay benim kaynanam öyle değil aldığım terliği bile konuşurur medeniyet gören yada evine gelen insanı nüfusu olarak kabul edende vardır ama istisnalar hariç kaynanalar hep aynı malesef
(4,493 puan) tarafından
Kızlar kızlaaar istisnalar kaideyi bozmaz malesef kaynanaların %90 mı aynı
Ulan evimi arabamı düğünümü eşyalarımı herseyı eşimle yapmışız  bir kuruş faydaları yok bana dıyor kı gecen az yıyıp içip gezeydınız dıyor bak bak çıldırdım hop dedım hayırdır senın paranlamı gezdım yedım içtim dedım tık ardı kestı
(90 puan) tarafından
Hepsi aynı değil sizin anneniz yada kaynananiz öyle demeki herkes öyle düşüncesine girmişsin benim kaynanamla aramada 10 dk yol var arada gider gelirim evime düzenime asla karışmıyor aksine bana elinden geleni yapıyor benim bulaşık Makinesi yoktu kendisi gidip aldı bana tekli bazam yoktu gidip aldı herkes öyle değil genelleme yapmayın
0 oy
(16,015 puan) tarafından

Aynı canım aynı. Benimkide hep sorgular nereye gittiniz niye gittiniz kim geldi vs vs. Attığım çöpleri de karıştırır konteynıra atarım mesela. Attığım çöpü çıkarır konteynirdan bahçede karıştırır :sick:

(32 puan) tarafından
Bu çöp karıştırma muhabbetinden işim çok kızdı dedi bizim çöplerimizi kurcalamayın Lütfen baba dedi bu ne böyle dedi çöp mü kurcalanır ne attıysak attık yani öyle bacım Allah ıslah etsin
(16,015 puan) tarafından
Benim kaynananin kafasına bişey girmediği için eşim ses etmiyor annesine. Desem de aynı desem de o yüzden çenemi yoramam diyor. Ki bende ses etmiyorum.
(32 puan) tarafından
Eşinin bunu bilmesi de güzel bir şey bence daha demin eşimi aradım bak dedim Ben arkadaşıma gideceğim Haberin olsun dedim Tamam hayatım dedi sorun değil gidebilirsin dedi ben anlamıyorum yani bunları ne oluyor bunlara
0 oy
(3,392 puan) tarafından
Çöplerinizi mi karıştırıyor! Çok şaşkınım. Tamam meraklılar da o kadar da ne bileyim. Evde yapacak işi yok herhalde. 
(32 puan) tarafından
Vallahi öyle canım ben de onu düşünüyorum sabahtan beri çöplerimi Gizli gizli atıyorum Şaka gibi otoriter olmaya çalışıyor Ama yemezler :)))
0 oy
(2,526 puan) tarafından
Benimki sorguya çekmez ama bi yere giderken bizi evde aramasın diye haber veririz mecbur. Bir de ona misafir geldiğinde çağırır. Çok genç ve sağlıklı değil. Gelene çay kahve vs vermeye ineriz. Biri bize geldi mi illa bi uğrar. 
(32 puan) tarafından
Gerçekten uğramasına bir şey demiyorum ama bazen o kadar sıkıyorlar ki beni artık nefret ediyorum Allah'tan eşim biliyor annesinin ne olduğunu ilk başlarda bilmiyordu Tabii çok kavgalar çıktı ama anasının yüzünü daha yeni yeni görmeye başladı
0 oy
(990 puan) tarafından
Benm evime karisamaz benm gittgim yere karisamaz naptigima ne yaomadgima karisamaz oglundanda izin almam ole bisj dese cok buyuk bi sekilde agzinn payini alir oturur assagi bir otururken oterteyi kurmaya calisti sanki eline aldi saniordu ayri eve ciktigmda kudurdu durdu 10senelik evliyim sıkıosa bi karisan ya bak neler yapiorm 
(32 puan) tarafından
Vallahi bacım Senin gibi olmak gerekiyor benim işim de demez Ben eşimden izin almam ben buraya gidiyorum hayatım Haberin olsun bu yani o da der ki gidebilirsin hayatım ama ne bileyim Bunlar cahiller eski Kafalar
0 oy
(5,507 puan) tarafından
Ay yok kız Allah razı olsun kaynanam iyidir biz 7 senedir beraber oturuyoruz binadan biri ev satsa almak isterim 
(32 puan) tarafından
Maşallah bacım Rabbim mutluluğunuzu daim eylesin inşallah Rabbim nazarlardan korusun
(5,507 puan) tarafından
Amin canım amin Rabbim herkesi iyi insanlarla karşılaştırsın
0 oy
(254 puan) tarafından

Maalesef hepsi aynı:( ben ordan taşınarak az birşey kurtuldum darısı sana

(32 puan) tarafından
Amin inşallah bacım şuradan taşınsam benden mutlusu yok
0 oy
(1,048 puan) tarafından

Acaba o benim kaynanamın ikizi olabilir mi :O

(32 puan) tarafından
Keşke bacım Benim Kayınvalidem tek kardeş başka kardeşi yok kardeşi olsaydı belki bana sarmazdı
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Acaba kendi kızlarına karşı nasıllar yada kızlarının kaynanalari kendilerine aynısını yapsalar tepkileri ne olurdu 
(32 puan) tarafından
Vallahi ben de onu düşünüyorum Ne yaparlardı 3 tane kızı var
0 oy
(69 puan) tarafından
Aile apartmanı böyle bende aile apartmaninda oturuyorum bir yere gidiyorsun laf geliyorsun en alt katında eltim oturuyor bir yerden geldiğimde hemen açar napiyorsun nasılsın neredeydin sanane be kadın 2.ci kata çıkıyorum kaynana nerden geliyorsun ne yaptın. Üf be sizinde diyorum çıkıyorum eve. Bize misafir gelir hop damlar. Yaa gelmeni istesek zaten arar çağırırız ne geliyorsun. Nefret ettim Aile apartmaninda
(32 puan) tarafından
Kesinlikle ben de nefret ediyorum bir yere gidiyoruz Bir gün söylemedim hiç öyle gezeceğiz dedim Ondan sonra benden tam cevap alamadı ya kız kardeşime sormuş Nereye gidiyorsunuz Hiç öyle demiş Ondan sonra eşime sormuş Dedim nereye gidiyorsunuz Hiç öylesine gezeceğiz gibisinden bir tane daha kız kardeşim var Ona sormuş O da en sonunda O da dayanamamış gezmeye gidiyoruz demiş öyle rahatlamış yani adres ve konum istiyor Aslında gerçekten aile Apartmanı pisliktir
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Bizim kucukken alt katta yasli bi teyze vardi o aklima geldi. Her giris cikista acip kapiyi nereye nerden diye sorardi :D
(32 puan) tarafından
;dd Vallahi benim Kayınvalidem olunca sinir oluyor insan her şeyi batmaya başladı artık Gözüme
(2,474 puan) tarafından
Kayinvalide olmasa da birinin boyle insani gozetlemesi ve mudahalesi can sıkıcı cok haklisin. Ama iyi demissin en azindan yerini bilir beelki :)
0 oy
(951 puan) tarafından
Şoktayım şu an çöp karıştırmak ne ? Allah yardımcınız olsun kaynanamla farklı sehirlerdeydik şimdi farklı ülkelerdeyiz ama bir şey alsak duysa hayırlı olsun der geçer ya da bakar beğendim der hep belki uzak olduğumuz için birbirimize tatlıyız ama diğer gelinler de der kaynanam karışmaz diye
(32 puan) tarafından
Ne güzel keşke benim Kayınvalidem de öyle olsa şu an Aşağı inmem gerekiyor inesim yok nefret ettim her şeyden Belki de kafamı dinlemeye ihtiyacım var ama ona da fırsat vermiyorlar
(951 puan) tarafından
Anneniz yakın veya uzakta olsa gitmeye çalışın kendinize kafa tatili verin çok iyi gelir canım
(32 puan) tarafından
Annem çok şükür yakınımda oturuyor arada gidiyorum fazla gidemiyorum hem hamileyim hem Çocuğum olunca çocuk Hamile değil iken sık sık giderdim boşa Nereye gidiyorsun yine derdin anneme derdim sinirlenirdi Ben de eşime kızardım Yeter artık derdim anneme gidince de böyle surat asacaksınız derdim çok şükür eşim arkamda durmaya başladı artık
(951 puan) tarafından
Şükür canım Rabbim evlerimize huzur versin

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 596 göst.
5 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Busra34 (131 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 257 göst.
11 Mart 2022 Aile kategorisinde Busra34 (131 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 437 göst.
8 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Gurmeanne (578 puan) tarafından soruldu