0 oy
2,740 göst.
Aile kategorisinde (6,136 puan) tarafından
Canım sıkılıyor hafta sonu eşimle olayım diyorum o çalışmayı tercih ediyor biraz borçlar var onları kapatayım harcligimiz olsun diyor. Pazar günü de kaynanamgil program yapar yada amcaları onlar çağırır ben kalabalık aile için evlenmedim ki sinirime yemek hazırlamadım eve de alışveriş yapmadım ağzımı da açmadım. Dışarda yiyelim diyor dışarda yiyecek paramız varsa neden ailenle vakit geçirmiyorsun. Onunla konuşmak istemiyorum evde de oğlanla mal gibi yaşayıp gidiyoruz ağlıcam zor tutuyorum kendimi

21 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım ben büttüünn yaz evde oturdum eşim ek iş de çalışmaya başlamıştı borçları kapatmak için tıklayınız ki borçlar da hala kapanmadı :/seni anlıyorum ama eşinde sizi düşündüğü için çalışıyor kızma kocana 
(6,136 puan) tarafından
Haklısın canım öyle ama bende sıkılıyorum oğlan ztn durmuyor sütüm azaldı stresten
tarafından
Ben anlıyorum seni ama böyle şeyler için hiç sters yapma sütüne yazık olur
-Reklam-
0 oy
(178 puan) tarafından
Bende öyle benimki geceleride yok gurbette 6 aylık oğlumla birde çok arsız sürekli miz miz bende evden çıkamıyorum öyle deli gibi evin başını bekliyoruz 
(6,136 puan) tarafından
Bende aynı öyleyim kocam var tv nin içine düşecek
0 oy
(548 puan) tarafından
Ah kuzum bende ayni durumdayim eşim bı pazar evde olur oda 12 de kalkar kahvalti yapariz gider kahveye aksam gelir ben sıkıldimi para oldumu yanımda cikip dolayom azcik sıkma canını inşallah düzelir her sey
(6,136 puan) tarafından
Oğlan durmadığı için bende çıkamıyorum kuş uçmaz kervan geçmez bir yerdeyim
(548 puan) tarafından
Nerede oturuyorsun canım? Benimkide göbüşte ondan olsun benimde öyle çıkıp gezmem olmucak
0 oy
tarafından
Bizde oyleyiz canim esim haftanin 7 gunu calisiir sabah 8 de gider gece 9 da gelir yorgunum der bi yere gitmeyiz yalnizda bi yerlere gitmeme izin vermiyor hamileyken cok aglardim bende gezmek isterdim simdi cocuk var onunda bahanesi oluyor isdese amma isden gelip goturur Allah yardimcin olsun senindende uzulme
(6,136 puan) tarafından
Kış gelecek tamamen kapanacaz ztn stresten sütümde olmuyor artik
tarafından
Benim bebek daha 2 aylik sutum cok az emiyor sut gelmiyor sinirden agliyor esime diyorum bahane yapma diyor artik alistim
0 oy
tarafından
bizimde ayni adam ek is yapioo ne disari var ne biseyyy gidersek annesine anneme bende istiorumm ki 3umuz zaman gecirelimm ama olmuoo
(6,136 puan) tarafından
Bende oda yok oğlan durmuyor oda kumandayı alıp tv izliyor yoruluyor diye seslenmiyorum ama aglicam
tarafından
bebeyi almio mu hicc
(6,136 puan) tarafından
Yemek yaparken yada ben kizarsam
0 oy
(571 puan) tarafından
Eşimin yüzünü bazen göremiyorum o derece oluyor ama işler yoğun ondan işler biraz durulunca zamanda ayırır gezmeyede gideriz. Öyle beni bırakıp kahveye yada arkadaşlarına gitmez benmle vakit geçirir ama tabi şu zamanda öncelik geçim 
(6,136 puan) tarafından
Bizimki ayda 2 3 sefer çıkar dışarı seslenmem seslenemem kafa dağıtmaya ihtiyacı var diye ama o beni düşünmüyor
(571 puan) tarafından
Sen söyle o zaman inan kiminle zaman geçirirsen geçir elti anne kaynana arkadaş eşiyle ayrı bi güzel oluyor. Bizim daha çok ihtiyacımız var onlara
0 oy
tarafından
Ayni durumdayim evde durmaktan artik gina geldi annemgile gitmeyi gezme sanar oldum artik.. ciftcilikle ugrasiyor esim hic bos vaktimiz yok 
(6,136 puan) tarafından
Siz yine kışın vakit bulursunuz bizim hiç hiç yok
tarafından
Yok kiz ne kisi kisinda sanayiye gidiyo calismaya yorgun geliyo yemegi yer yemez uyuyup kaliyo hafta sonlarida annesigilin oraya gidiyoruz is yapmaya gezmeyi sevmez zaten
0 oy
(2,172 puan) tarafından
Sen sıkılmıssın biraz sorun esin degil sankimm. Yanina cagirabilecegin biri varmi yada gidebilecegin bebegi bir iki saat birak gez dolas esinede kizma sizin icin calisiyo adam. Hic kimse yoksa esine ver bebegi biraz dinlen kendinle ilgilen kuafore git falan iyi gelir 
(6,136 puan) tarafından
Bulunduğum yer kuş uçmaz kervan geçmez bir yer oğlan da kimsede durmuyor ki evet çok sıkıldım ondan esimi istiyorum eltim var derdi para ve kaynanam, kaynanam var kaynımın kızı küçük kaynım ve kayınpederimle uğraşıyor. Bugün dedim bir yerlere gidelim diye oda eşlerle gidelim diyor yaw ztn yorgun geliyorlar eşimle yalnız kalamıyorum bide topluca gezecez
(6,136 puan) tarafından
Olsa da beceremezler ki oğlan kimse de durmuyor bi ev taşıdım kaynanamla annemin nevri dönmüş koca ztn anlamaz anca bagirir
0 oy
(126 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Sen yine iyisin eşin yanında bnm 1aydr açık ceza evinde 35hftalk hamileym gece gündüz tek başımayım bian önce kızım gelsede arkds olsa bana diyorum bazıları en ufak sorun için günlerce eşlernden ayrı yattıklarını söylüyolar bende arada öyle boş şeyler için küser giderdm ama şimdi onsuz gecirdgm heran için pişmanlk duyuyorum gelsin günde bi kez yüzünü göriyim yeter diyorum
(6,136 puan) tarafından
Bende ayircam yatakları oğlanı bahane edecem
(126 puan) tarafından
Ben 1ay öncesine kdr haftada 3kez ayrı yatardm hemen alınır trip atardm şimdi arıyo akıllandnmı diyo 1ay sonra çıktgmda yapmazsn artk inadını diyo
(6,136 puan) tarafından
Inşallah bian önce çıkar da kavusursunuz
0 oy
(510 puan) tarafından
Evet seninle vakit geçirmesini ilgilenmesini hatta seni şımartmasını istiyorsun evet bunların hepsi senin hakkın ve yapması gerekenler. Ama birde şöyle düşün o senin ve çocuğunuz için çabalıyor tek çalışan ve tüm ihtiyaçlara yetişmesi gereken tek kişi o . Bütün sorumluluk onda para olmayınca sana karşı yada çocuğuna karşı kendini mahcup hissetmesin bırak adam çalışsın ne güzel. Borçlar ödenemez durumda olsa o zaman daha çok sıkıntıya girersin hem sen hem o hem çocuk her yönden düşün bence. Sen vakit yaratmaya çalış ne bileyim akşam yemekten sonra bir çay demle pasta kurabiye yap yada ne bileyim mısır patlat oturun birlikte TV seyredin yada sohbet edin. Sen şimdi ona böyle yaparsan oda kötü olur kötü hisseder kendini. Şükret ki karı kız ayağı yok neler görüyoruz neler duyuyoruz her gün bir yenisi ekleniyor. En azından böyle şeyleri yok işten eve evden işe sende biraz idare et borçlar bittikten sonra yiyin için gezin birlikte. Diğer yandan bakacak olursak onlarda onun ailesi onlara da hak ver. Onlarda görmek istiyor böyle küçük şeyleri tartışma konusu yapma bence eşini soğutma kendinden. Mesela benim yerimde olsan ne yaparsın ben evlendikten 10 gün sonra eşim gitti ve tam 4 ay sonra geldi oda bir haftalığına benim eşim 5-6 ayda belki daha geç geldiği zamanlar oluyor en fazla kaldığı gün sayısı 19-20 gün ve ailesinin yanına gideriz birlikte geliriz işleri varsa gider onları halleder gelir bizde çok zaman geçiremiyoruz ama yapacak bir şey yok idare edeceğiz mecbur bizimde borcumuz var bunlar benim fikrim tabi sen ne yaparsın bilemem yine de bunlar için üzülme
(6,136 puan) tarafından
Evler yakın ztn düşünsene arife günü akşam bile geliyorlar sabahı bayram ztn kahvaltıda birlikteyiz bırakında o akşam islerimizi halledelim arıyorlar gelecez değil geliyoruz diyorlar müsait değiliz diyorum yarim saat oğlanı sevelim gidelim diyorlar ya adı üzernde müsait değiliz. Ailecek tv hastaları kumanda ve telefon ellerinde sohbetleri de yok eşimde öyle bütün kelimelerini iş yerinde harcıyor eve gelince elinde çay tek kelime etmiyor oğlan dursa dünyadan bi haber durmadığı için izlediğini anlamıyor. Sabahları birlikte uyanmak benim için büyük mutluluk ama oğlan durmadığı için ben uyuyor oluyorum o gitmis oluyor pazar günü ben kalkıyorum o uyuyor sonra ailesi devreye giriyor
(510 puan) tarafından
Yine de eşinle güzel güzel konuş ve kendine zaman ayırmasını söyle başka oluru yok çünkü gerekirse güzel güzel örnekler ver dayatma değil de böyle olduğunu düşün mesela seninde hoşuna gitmezdi yada sende sıkılırdın diye ...
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Geçn sene Bnde çok kızardım

... bu sene bi bebgmz war bssru masrafı war ne desem saniyesinde geliyo .... bizim için çalışıyo oda tatil  yapmiyo.... çoğu zaman yalnizm Allhima şükür edip otryrum ewde sagligimz yerinde olsnda  gerdi bos
(3,532 puan) tarafından
Eşin sana iyi olmalı yalnızlık zor.. Eşin ilgilenen canım senle o zaman  daha kolay. Kadın kocasından ilgi görünce yalnızkende mutlu. Bebeğin çok mu küçük başlarda oluyo öyle
(6,136 puan) tarafından
86 günlük kaka sorunumuz olduğu için popoda çatlak durmuyor
(3,532 puan) tarafından
Allhim şifa versin  canım insalah seni az yorar sende dinlenin
(6,136 puan) tarafından
Nerdeee kucakta gezecez acikacaz doyacaz uykumuz gelecek uyuyup uyanacak tekrar kucak döngü bu
(3,532 puan) tarafından
Ayniyiz canım kollarım koptu bnmde uykusu gldi sallıyorum smdi
0 oy
tarafından
Ben ben ben esim hafta ici calisiyor hafta sonu koye gidiyor biz hep oglumla yanliziz hep hep sitem ediyorum
(6,136 puan) tarafından
Ne yapacaz böyle nereye kadar
0 oy
(3,695 puan) tarafından

Aynıyım seninle. Bizim borc olduğundan  degil haftasonunu kendine ayırmak istediginden birlikte vakit geciremiyoruz ne yazikki. Ben de evde kızla ot gbi yaşıyorum. :ermm:

(6,136 puan) tarafından
Kıyameti kopar
(3,695 puan) tarafından
Ben bıktım dile getirmekten ama o bıkmadı huyundan. Gitti gidecek zaten,gidince anlar umuduyla bekliyorum kuzum :)
0 oy
tarafından
Ben ama maalesef cnm olmuyor gece bile yanlızım eşim burda dgl
(6,136 puan) tarafından
Bizimki de horluyor oğlanı susturup uyutuyorum koca basliyor kocayi susturuyorum oglan basliyor sonra bakmisin sabah olmus
0 oy
tarafından
Valla ben istediğim an eşim hadi hazırlan der çıkarız o yüzden sıkıntım yok ister çalışsın ister tatil olsun
0 oy
(5,870 puan) tarafından
Biz de geçiremiyoruz malesef eşim çok yoğun çalışıyor:(
0 oy
(1,082 puan) tarafından
Ben varim zaten kaynanamla oturuyoruz bide esim aksam 9 da ise gidiyo oglen 2de geliyor yemk yiyo yatiyo hadi tekrar ise
0 oy
(32 puan) tarafından

Evliliğimin ilk zamanları gözümün önüne geldi ay kayınbabam Allah'ın her günü arayıp oğluyla konuşur bir de cumartesi oldu mu eee pazar kahvaltısını beraber mi yapıyoruz bir iki bir iki en sonunda biz evimizde sizde evinizde yapıyorsunuz dedim konuş bacım konuş valla konuşmayınca olmuyor bu işler bir iki sefer alttan aldım baktım olmuyor kayınbabam gibi konuşuyorum artık kendisi biraz namaz kılıyorum aaa sen kılmıyor musun Diye küçük gören igneleyen bir insan nefret ediyorum onlardan kocama bazen diyorum seni de alıp kacirasim var buralardan. Kocana da de senin de kendine vakit ayırman lazım.alsin bir pazarda seni dışarı çıkarsın zaten evde çocukla bunalım geçirmemek elde değil. Yemek temizlik bebeğe bakmak tuvalete bile zor gidiyor insan zaten havalar soğudu mu nasıl çıkacaksınız hep evde olmaz canım Biraz vakit ayırsın sana  çok sinirliyim 1 aydır kocam eve geç geliyor iş yüzünden biraz bende içimi dökmüş oldum :D

0 oy
(461 puan) tarafından
Ah keske bende srnın gıbı olsaydım barı bende oda yok. Bırlık kaynana kaynata 2 kaynım var. Ne evde ne dısarda yanlız kalamıoz. 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 237 göst.
21 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 345 göst.
25 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 398 göst.
9 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Kurgucubiri (9,651 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 514 göst.