0 oy
510 göst.
Diğer kategorisinde (18 puan) tarafından
Kızlar öncelikle Mevlid Kandiliniz mübarek olsun. Bu vesileyle bu mübarek günde çocuk isteyen kardeşlerim için Kuran okuyup isim isim dua etmek istiyorum. İnşallah bu da bir vesile olur sizler için. Rabbim isteyen herkese hayırlı evlatlar nasib etsin inşallah..İsminizi yazmanız yeterlidir

25 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Rabbim kalbinin güzelliğini kaderine versin inşallah 

Allah razı olsun senden 

Kabul edersen bende isim vermek istiyorum 

Büşra Onur 

Iki buçuk yıldır uğraşıyoruz ama olmuyor esim de sorun var ve maddi sıkıntıdan tüp bebek tedavisi göremiyoruz 

Inşallah Rabbim senin okudugun kuran vesilesi ile dualarını kabul eder de benim gibi anne olmak isteyen bütün kadınlara nasip eder

Kalbin çok güzel 

Allah senden razı olsun 

Benim gibi şuan okuyamayan ama anne olmak isteyen kadınlar için çok güzel bir vesile maalesef her kandilde olduğu gibi bu kandildede hasta oldum ben okuamıyorum diye çok üzülüyordum Allah razı olsun
tarafından
Allah razı olsun çok saol teşekkür ederim peki fiyatı ne kadar yani pahalı bir şey mi
(7,174 puan) tarafından
Canım 180 falan verdikleri tutuyordu 60 liraya da hakiki bal almıştık . Üç kere aldık bir kür 2 ay sürüyor hemen hemen
tarafından
Teşekkür ederim canım istanbulda teyzem Var onunla irtibata geçecem Allah razı olsun
(7,174 puan) tarafından
Senden de Allah razı olsun canım rabbim muradını versin inşallah
tarafından
Aminnn cümlemizin inşallah
-Reklam-
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Ne güzel seye vesile oluyorsun mübarek günlerde 
(18 puan) tarafından
Rabbim kabul etsin niyetlerimizi inşallah canım
0 oy
(10,775 puan) tarafından
Rabbim biim isteyen herkese saglıklı ömürlü evlatlar nasip etsin. Cocuk doguramayan kadının kadın eş görülmediği gelin görülmediği bu memlekette cok zor bu durum
(18 puan) tarafından
Amiinn canım
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Ben değil ama yıllardır çocuğu olmayan bir arkadaşım var canım çok istiyor bir kere düşük yaptı.. Belki senin duan vesile olur Mehtap Açık ismi. Allah razı olsun cennetiyle müjdelendirsin inşallah 
(18 puan) tarafından
inşallah canım yazdım arkadaşının adini da
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Bebeğim tüp bebek normal yoldan olmuyo ama ismim tuba bi arkadaşım var melek ismi elif var bide bizleri de katarsaniz duaniza allah razı olsun inşallah şimdiden 
(18 puan) tarafından
Allah hepimizden razı olsun inşallah canım yazdım isminizi
0 oy
(373 puan) tarafından
Benim ablamda dua edermin adı kimin duası kabul olur adı bahar Allah iyiliğini kabul etsin
(18 puan) tarafından
Tabi ki ederim canım yazdım ablanin ismini de.
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Allahım, bana çok şükür verdi ama iki arkadaşm var onlar çok istiyor ama birinin yıllardır olmuyo biriminde Bi düşük ile sonuçlandı ikisi için rica etsem duanda yer verir misin 
(18 puan) tarafından
Tabi ki canım isimlerini söylemen yeterli
(3,750 puan) tarafından
Selma ve handan
(18 puan) tarafından
Yazdım canım isimlerini
0 oy
(119,112 puan) tarafından
Post yukarda kalsin
0 oy
(1,158 puan) tarafından
Allah senden razi olsun canim ne guzel dusunmussun eger ki kabul edersen benim ablamin ve en yakin arkadasimin olmuyor onlar icinde dua edermisin ablamin adi ijlal arkadasimin adida sevda 
(18 puan) tarafından
Tabi ki ederim canım yazdım ikisinin ismini de
(1,158 puan) tarafından
Cok sagol canim allah dualarini kabul etsin insallah
0 oy
(166 puan) tarafından
Allah senden razı olsun rabbim en güzel kapılarından gecirsin seni.. Yıldız Tuğba 
(18 puan) tarafından
Amiinn hepimizi insallah canım. Yazdım ismini
(166 puan) tarafından
Çok saolasınn
0 oy
(594 puan) tarafından
Allah razı olsun canım.. benimde yengemin olmuyor dua edersen seviniriz.. adı İlknur
(18 puan) tarafından
tabi ki canim cümlemizden razı olsun inşallah Rabbim
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Bacımın 3 yıldır olmuyor gizem şen adına okursanız sevinirim Allah razı olsun 
(18 puan) tarafından
Tamam canım yazdım ismini
(1,618 puan) tarafından
Allah razı olsun inşallah
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Burda bi arkadasimiz vardi bebegi olmustu daha olmaz demisti doktor sonra yine bi umut varsi asmiranin annesi niceki onuda duana kat guzel yurekli arkadaşım rabbim kabul eylesin inşallah 
(18 puan) tarafından
Tamam canım benim amiinn Allah razi olsun
0 oy
(161 puan) tarafından
Çok güzel kalbin varmış. Allah razı olsun. Ben azərbaycanlıyim. Ama kandil ne demek onu bilmiyorum. Benim içinde dua edermisin ismin Fidan
(18 puan) tarafından
Cümlemizden inşallah canım benim. Yazdım ismini
0 oy
(735 puan) tarafından
Allah razı olsun. Allah bütün dualarını kabul etsin inşallah ❤️.
(18 puan) tarafından
Aminn canım Allah razı olsun senden de.
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Hayrli kandiller canm sivasin neresindensin
(2,722 puan) tarafından
Hayrlisi olsn kuzum
(18 puan) tarafından
Canım yengeme bahsettim şimdi de o da sana yakın yerde oturuyor tam olarak nerde oturuyormuş bi yardımımız olursa çekinmesin elimizden ne geliyorsa yaparız dedi.
(2,722 puan) tarafından
Cooook tesekkurler kuzum yengenin ismi n acaba
(18 puan) tarafından
Mehtap Sığırcı canım. Reşadiye Mahallesinde oturuyor o da.
(2,722 puan) tarafından
Cok saol dusunmen ytr canm benm
0 oy
(1,495 puan) tarafından
Seda bucak. Bi akrabamiz. Allah kabul etsin 
(18 puan) tarafından
Tamam canim yazdim amiinn Allah razı olsun canım
0 oy
(57 puan) tarafından
Ne güzel birseye  vesile olmuşsunuz.  Bende hamileyim. Kimim duası kabul olmaz bilinmez. Bende yazılan isimlere dua edicem  sizin vesilenizle insaallah
(18 puan) tarafından
Çok sevindim gerçekten canım. Bu dünya öyle her şey bir şeye vesile. Rabbim senin de dualarını kabul etsin inşallah
(57 puan) tarafından
Amin canım cumzlemizinkiisni ınslaah ❤
0 oy
(219 puan) tarafından

Maşaallah canım rabbim senin gibilerin sayısını artırsın benim için değilde kardeşim içinde dua eder misin çocuğu olmuyor eşinden ötürü eşide tedavi olmuyor gururuna yedirip belki senin duan vesile olur adı Ayşe doğdu eşi Furkan doğdu <3

(18 puan) tarafından
Tabi ki dua ederim canım. Hatta eşinin bu konuda ılımlı olması için de dua ederim yazdım kardeşinin ismini Rabbim kabul etsin inşallah
0 oy
tarafından
Eşimin bi kaç akrabasının çocuğu olmuyor canım onların isminide vereyim sana  azize, aysel, gülistan, bedirye. ALLAH razı olsun mevlit kandilinin hürmetine Rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin
(18 puan) tarafından
Amiinn canım yazdım isimlerini

İlgili sorular

0 oy
44 cevap 1,282 göst.
8 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 638 göst.
0 oy
21 cevap 2,739 göst.
0 oy
3 cevap 261 göst.