0 oy
213 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (446 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Kizlar düdüklü tencere korkumu yeni yendim. Yeni olanları kullaniyordum. Ama 2 3 keredir düdüklü kayniyor duyuyorum düdüğünden ses hiç cikmiyor ne yapacagim bilmiyorum. Acil işim oluyor. Markasi öyle yeni değil. Elimle tutup hafif düdüğünü kaldiriyorum öyle ses çıkıyor birakinca ses gelmiyor yine korkmaya basladim. Kontrolda ettim tikanma yok linens diye markasi oyle carsidan aldim

8 Cevaplar

0 oy
(1,428 puan) tarafından
Ben hiç duymadım onu ben düdüklü elim ayağım bende korkarım çok doldurma bide iyice havası insin açmadan
(446 puan) tarafından
Yapiyorum ama kayniyor ses cıkmayinca kapatip normal tencereye koyuyorum korkudan
-Reklam-
0 oy
(119,278 puan) tarafından
kullanma bence ben korkarim
0 oy
(8,996 puan) tarafından
Ayy bende korkuyodum bir alıştım elim ayağım oldu 2 bebekle.. benimki eski usul yenileri bilmiyorum nasıl oluyo
0 oy
tarafından
Düdüklü tencere tamircileri oluyor göstersen mi acaba. Ya da imkanın varsa yeni al
0 oy
(15,955 puan) tarafından
Yeni olanlari ben kullanmam eşimin yeğeninin esi onlardan kullaniyordu 2 kere patlamış ne varsa eskilerde var 
0 oy
(755 puan) tarafından
Bazı düdüklüler kaynayınca düdüğünü indirmek gerekiyor canım.belki onlardandir eski duduklulerden de yenilerden de kullandım hiç sıkıntı yaşamadım şimdiye kadar
0 oy
(3,826 puan) tarafından
Ben evlenmeden önce de kullanıyorduk evlendim 5 sene olacak yine kullanıyorum.  A101 den almıştım benimki de eski model olanlardan. Düdüğünden hava çıkmıyorsa kullanma bence veya bozulmuştur.  Teyzem kullanıyor onunkinden de ses çıkmıyor o da normal tencere gibi kullanıyor sessiz 
0 oy
tarafından

Canm düdüğü hava da olacak ilk başta ses çıkmaya başlayınca indirecen kaldirirsan patlar.  Kapağını açmak istersen patlar . 

imageduduklun bu tipse anlatayım 

(446 puan) tarafından
Asagidaki tip klipsli kapak
tarafından
Onu bilmiyorum kuzum ya

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 89 göst.
+1 oy
11 cevap 282 göst.
18 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Sunshine (90 puan) tarafından soruldu
0 oy