0 oy
456 göst.
Aile kategorisinde (2,355 puan) tarafından
Ayin 18 inde kuzenimin dugunu var dedim ya halam arayip davet etti bugun annemle babamda dedi düğüne gelmezseniz ayip olur diye esime dedim gidelim yok cok uzakmışta çok kalabalık olurmuş orasida sen tek git diyo ya ben tek napcam orda yanimda kocam olmadiktan sonra bu kadar soğuk bi insan ya çıldırtıyo beni hic bi ortama ayak uydurmaz 

12 Cevaplar

+1 oy
tarafından
En sevmedigim muhabbet su sen git kendin muhabbeti. Kiz arkadaslarimla kahve icmeye gitmiyorum ya, cemaat icine dugune derneye bayrama seyrana tek gideceksem ne anlami kaldi birligin evliligin o zaman? Pehh..
tarafından
Bu tarz insanlar sırf çoğalmak için evlenmiş gibi eşinden bahsediyorum ne koluna takıp bir ortams sokabilirsin ne bı aktivite yapabilirsin en basit şey bir kahve icemezsin ağız tadıyla karşılıklı zor gerçekten sabır işi
(2,355 puan) tarafından
Kiz bazen diyorum ki kafeye gidelim hem degisiklik olur hem oturup iceriz biseyler ne gerek varmış hic sevmezmis oyle ortamlara girmeye ruh gibi ya
tarafından
Allah yardımcın olsun gerçekten ben renksiz insanları sevmem ışık hızıyla uzaklaşirim yani zor belki diğer yönleri iyidir onu bilemem ama tatsız tuzsuz bir adam
(2,355 puan) tarafından
Bende hic sevmem
tarafından
Allah yardimcin olsun bacim ne diyim, zor gercekten, insan esiyle gezmek tozmak bisiler yapmak ister. Oyle ruh gibi yani canim cekilir benim de gelirler bir sure sonra. Gulcanin dedigi gibi soyum devam etsin diye evlenilmis gibi ne gerek war gez toz ailenle tadini cikar herseyin ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
İkna edersin. İyi zamanında yine konuş
(2,355 puan) tarafından
2 haftadan beri konusuyom canim
0 oy
tarafından
Görücü usulü mü evlendiniz kuzum. Yada sevgililik zamanınızda da böyle miydi
(2,355 puan) tarafından
Yok canim severek evlendik
tarafından
Anladım kuzum erkekler bazen gizliyor kendini demekki
0 oy
(1,059 puan) tarafından
Vallahi ben yalniz giderim gelir gelir, gelmez ha guzuma yandan yandan
(2,355 puan) tarafından
Kuzum kizimda daha kucuk tek gidersemde otobusle gitmek zorunda kalicam
0 oy
(397 puan) tarafından
Annenlerle git cnm sende o odunsa odun yaocak bişey yok sen kendi ailenin yanında bulun kuzenin sonuçta kocam hasta gelmedi dersin 
(2,355 puan) tarafından
Annemle babam bosandi canim dugunde halamin kizinin oldugu icin annem pek gelmek istemiyo
(397 puan) tarafından
Babanla gitme imkanın varsa babanla git cnm  kocanın hhic niyeti yok çünkü yakın kuzeninse gitmezsen uzulursen babanla git önemli değil dersende  hastalığı bahane et yapacak bişey yok artık
(2,355 puan) tarafından
Kiz bak gecen yaz teyzemin oglunun dugunu vardi oraya gitmedik dedik esim mesaide ama sadece dugun degilki her ozel gunlerde bayram vs.aynisini yapiyo sanki yicekler onu
(397 puan) tarafından
Vala ben olsam açık açık derim aileme canım eşim ortamlara katılmayı sevmiyo kendi tarafinada pek katılmaz zaten onuda böyle kabul edin artık de sana engel olmuyosa pek takılma artık huylu huyundan vazgecmez bida düşünüp kendini üzme sen git iki halay cek gel boşver
0 oy
(11,306 puan) tarafından
Ay kendi kocamı gördüm bende dedim yazın düğünler var çocukla nere gidiyon dedi önce sonra bana bırak ben bakarım sen git diyor cocuk da daha yeni doğmuş olacak düşün   :)
(2,355 puan) tarafından
Al iste evde olsalar bakmazlar cocuga ama sirf ortam icine girmemek icin o cocuga bakarlar
(11,306 puan) tarafından
He bahane arıyorlar  :)  sende onun tarafına gitme bi yere  :)
0 oy
tarafından
Düğüne gitmeyi sevmediği için olabilir benim kaynım da sevmez eltimi düğüne bırakır dışarda bekler yaş kış fark etmez sonra onları alır gider mesela 
(2,355 puan) tarafından
Canim bizde oyle degilki benim adam sadece dugunde degil bayramlardada aynisini yapiyo
0 oy
(808 puan) tarafından
Eşinin tarafında düğün oldumu sende öyle yap sen git ya de
(2,355 puan) tarafından
Bu seferde hemen ariyo ailesi eşimi ne soguk karın gelmiyo hic diyolar
(808 puan) tarafından
Desinler niye yorum yapmalarını takiyosun ki
0 oy
(2,040 puan) tarafından
Bekar gibi one ole
(2,355 puan) tarafından
Aynen bekardan farkimiz yok
0 oy
(494 puan) tarafından
Aynı benm eşim de öyle hiç bi düğüne birlikte gitmesizidir kendi düğünümüz hariç düşün yani 11 sene oldu hala duzeltemedim ne bayramda gelir ne düğünde ne cenazede hep ben tek giderim önce çok kavga ettim ağladım biseyler kırdım döktüm düzelir diye düzelmedi nereye gitsem tek giderim şimdi alıştım o gelince kendimi tuhaf ve gergin hissediyorum bosver hiç takma emin ol senle gelse bile sana huzur vermez hareketleriyle tavrıyla bazı erkekler yontulamaz odun maalesef 
0 oy
tarafından
Benim eşim de cok kiskanç beni tek hic bir yere gondermez keşke ben de senin gibi tek gide bilsem hahaahhaahha herkesin derdi bir baska bacim napak 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 249 göst.
2 Kasım 2021 Aile kategorisinde Buket masal (2,355 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 668 göst.
12 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 367 göst.
24 Kasım 2022 Aile kategorisinde I3lknurum.02 (606 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 589 göst.